zadzwoń
rezerwuj
messenger

By dbać o rozwój fizyczny!

Siłownia w Primavera Jastrzębia góra tętni życiem. Dlaczego? Stworzyliśmy doskonałe warunki do treningów zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych sportowców. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem życia, nie musisz obawiać się o kondycję. Nasi trenerzy rozwieją wszelkie wątpliwości i w razie potrzeby zaplanują Twój trening. Jeśli chciałbyś skorzystać z fachowej porady i opieki na każdym etapie treningu, możesz wybrać wariant treningu personalnego, który udanie łączy przyjemne z pożytecznym.

CENNIK:

Siłownia:
Jednorazowe wejście 18 PLN
Karnet 4 wejścia 60 PLN
Karnet 8 wejść (1 gratis) 120 PLN

Zumba Fitness, Zumba Aqua, Aqua Fitness, TBC:
Jednorazowe wejście 20 PLN
Karnet 4 wejścia 60 PLN
Karnet 8 wejść (1 gratis) 120 PLN

Nordic Walking:
Indywidualnie – 50 PLN/Zajęcia grupowe przy 3 os. – 20 PLN

Trener personalny
Cena 70 PLN/60 min

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu PrimaPark na Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o ewentualnych zmianach w grafikach zajęć czy ich odwołaniu.
Tu znajdziesz nasz profil >>

NORDIC WALKING
To forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, Nordic Walking angażuje zdecydowanie więcej partii mięśniowych całego ciała. Mięśnie (m.in. klatki piersiowej, tricepsy, bicepsy, ramion i brzucha) są również inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia niż przy zwyczajnym chodzeniu czy joggingu. Rozwija się siła i wytrzymałość ramion, łatwość wchodzenia na wzgórza, spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu (działanie wyszczuplające), jest mniejszy nacisk na piszczele, kolana, biodra i plecy, co daje korzyści dla osób schorowanych i z nie dość silnymi mięśniami odciąża stawy, co jest szczególnie ważne dla osób starszych. Najważniejsze jest to, że ćwiczyć może każdy – bez względu na wiek, kondycję czy tuszę.

AQUA FITNESS
(zajęcia w strefie Aqua Gym)To forma treningu, która doskonale poprawia giętkość ciała, rozwija siłę mięśni, pobudza układu krążenia i układ oddechowy a także wspaniale wpływa na wysmuklenie sylwetki. Podczas zajęć nasz organizm uwalnia endorfinę, która wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, likwidując napięcie i stres. W Primavera Jastrzębia Góra w ramach zajęć Aqua Fitness prowadzimy m.in.: Aqua Classic, Aqua Legs, Aqua Boxing, Aqua Power, Aqua Soft, Aqua Arms, Aqua Kickboxing.

ZUMBA®
Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Zumba®. To idealne połączenie tańca, aerobiku i treningu wytrzymałościowego. To bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Zajęciom towarzyszą latynoskie rytmy i energetyczna atmosfera, dlatego jest to aktywność szczególnie lubiana przez Panie. Zumba Fitness to trening dla każdego. W wersji POWER wymaga trochę więcej wysiłku oraz stażu treningowego.

TBC (ANG. TOTAL BODY CONDITIONING)
To jedna z najpopularniejszych odmian aerobiku, która zapewnia trening mięśni całego ciała. Należy ona do grupy zajęć wzmacniających z elementami treningu CARDIO.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas