zadzwoń
rezerwuj
messenger

By dbać o rozwój fizyczny!

Siłownia w Primavera Jastrzębia góra tętni życiem. Dlaczego? Stworzyliśmy doskonałe warunki do treningów zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych sportowców. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem życia, nie musisz obawiać się o kondycję. Nasi trenerzy rozwieją wszelkie wątpliwości i w razie potrzeby zaplanują Twój trening. Jeśli chciałbyś skorzystać z fachowej porady i opieki na każdym etapie treningu, możesz wybrać wariant treningu personalnego, który udanie łączy przyjemne z pożytecznym.

CENNIK:

Siłownia:
Jednorazowe wejście 25 PLN
Karnet 4 wejścia 65 PLN
Karnet 8 wejść 130 PLN

Zumba Fitness, Zumba Aqua, Aqua Fitness, TBC:
Jednorazowe wejście 20 PLN
Karnet 4 wejścia 60 PLN
Karnet 8 wejść (1 gratis) 120 PLN

Nordic Walking:
Indywidualnie – 50 PLN/Zajęcia grupowe przy 3 os. – 20 PLN

Trener personalny
Cena 70 PLN/60 min

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu PrimaPark na Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o ewentualnych zmianach w grafikach zajęć czy ich odwołaniu.
Tu znajdziesz nasz profil >>

NORDIC WALKING
To forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, Nordic Walking angażuje zdecydowanie więcej partii mięśniowych całego ciała. Mięśnie (m.in. klatki piersiowej, tricepsy, bicepsy, ramion i brzucha) są również inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia niż przy zwyczajnym chodzeniu czy joggingu. Rozwija się siła i wytrzymałość ramion, łatwość wchodzenia na wzgórza, spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu (działanie wyszczuplające), jest mniejszy nacisk na piszczele, kolana, biodra i plecy, co daje korzyści dla osób schorowanych i z nie dość silnymi mięśniami odciąża stawy, co jest szczególnie ważne dla osób starszych. Najważniejsze jest to, że ćwiczyć może każdy – bez względu na wiek, kondycję czy tuszę.

AQUA FITNESS
(zajęcia w strefie Aqua Gym)To forma treningu, która doskonale poprawia giętkość ciała, rozwija siłę mięśni, pobudza układu krążenia i układ oddechowy a także wspaniale wpływa na wysmuklenie sylwetki. Podczas zajęć nasz organizm uwalnia endorfinę, która wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, likwidując napięcie i stres. W Primavera Jastrzębia Góra w ramach zajęć Aqua Fitness prowadzimy m.in.: Aqua Classic, Aqua Legs, Aqua Boxing, Aqua Power, Aqua Soft, Aqua Arms, Aqua Kickboxing.

ZUMBA®
Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Zumba®. To idealne połączenie tańca, aerobiku i treningu wytrzymałościowego. To bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Zajęciom towarzyszą latynoskie rytmy i energetyczna atmosfera, dlatego jest to aktywność szczególnie lubiana przez Panie. Zumba Fitness to trening dla każdego. W wersji POWER wymaga trochę więcej wysiłku oraz stażu treningowego.

TBC (ANG. TOTAL BODY CONDITIONING)
To jedna z najpopularniejszych odmian aerobiku, która zapewnia trening mięśni całego ciała. Należy ona do grupy zajęć wzmacniających z elementami treningu CARDIO.

Siłownia nad morzem

Siłownia nad morzem – aktywność przede wszystkim

Wakacje nad morzem to doskonały pomysł nie tylko na spędzenie miłych chwil na plaży, ale również szansa na większą aktywność fizyczną. Praca siedząca i podróże samochodem nie sprzyjają zachowaniu sportowej sylwetki, zwłaszcza w wieku dorosłym. Lecz brak ruchu to nie tylko dodatkowe kilogramy, ale również senność, apatia oraz ciągłe zmęczenie. Na szczęście energię życiową można łatwo odzyskać – wystarczy siłownia w hotelu nad morzem! Piękne nadmorskie krajobrazy w połączeniu z wysiłkiem fizycznym to nielimitowana ilość endorfin, która utrzymuje się długo po zakończeniu sezonu wakacyjnego.

Jak siłownia nad morzem wpływa na dobre samopoczucie

Wyjazdy wakacyjne powinny służyć odpoczynkowi i regeneracji sił. Można je uzyskać nie tylko dzięki opalaniu i leżeniu na plaży, ale również dzięki ruchowi fizycznemu. Jeżeli kilkugodzinne spacery są zbyt męczące, warto przyspieszyć tempo i zafundować sobie krótką, ale intensywną dawkę sportu w postaci ćwiczeń fizycznych. Na początku skoki, pajace i przysiady mogą okazać się trudne, jednak z czasem okażą się jedynie preludium to większych sportowych inicjatyw, jak zajęcia na sali treningowej z profesjonalnym sprzętem. Gdzie je znaleźć? Takie możliwości oferuje jedynie siłownia w hotelu nad morzem!

Forma nie tylko w wakacje

Choć wyjazdy wakacyjne są doskonałą motywacją dla osób, które nie uprawiają sportów, to urlop nad morzem nie ograniczy treningów zawodowcom. Popularną miejscowością dla wielbicieli sportów jest Jastrzębia Góra. Siłownia w tym nadmorskim kurorcie gwarantuje utrzymanie sportowej sylwetki. Poranny jogging z widokiem na piękne klify uzupełniony regularnymi ćwiczeniami na sali fitness rozgrzeszy kolejną porcję lodów i dodatkową bitą śmietanę na słodkich gofrach. Wszelkie ograniczenia są niewskazane.

Profesjonalna siłownia nad morzem z trenerem personalnym

Jeżeli zwykły trening siłowy to za mało, pojedź do Primavera Jastrzębia Góra. Siłownia przy naszym obiekcie oferuje zestaw maszyn dobrany pod kątem realizacji różnorodnych planów treningowych na wszystkie partie ciała, od ramion po brzuch, pośladki i łydki. Lecz nowoczesny sprzęt to nie wszystko, bowiem prawdziwą wartością miejsca jest profesjonalny, odpowiedzialny zespół. Nasi instruktorzy są do dyspozycji i chętnie udzielają wskazówek dotyczących poprawności wykonywanych ćwiczeń i doboru odpowiedniego sprzętu sportowego. Tym, którzy potrzebują planu treningowego, zapewniamy dostęp do treningu personalnego. Łączy on przyjemne z pożytecznym, czyli wysiłek fizyczny, solidną dawkę ćwiczeń i zawodową opieką na każdym etapie treningu. Żal nie skorzystać!

Jak zadbać o rozwój fizyczny na wakacjach? Wybierając hotel nad morzem z siłownią! Dobra siłownia w hotelu nad morzem lub w obiekcie takim jak nasz zapewni potrzebną dawkę ruchu nie tylko w okresie letnim. Morze zachwyca również późną jesienią i wczesną wiosną, i to nawet pomimo niepogody – pobyt w Primavera Jastrzębia Góra to idealny sposób na spędzenie czasu. Dodatkowo siłownia z bieżniami, rowerkami i orbitrekami pomoże w osiągnięciu lepszej kondycji, a także szczuplejszego wyglądu i wzmocnionego ciała. Ruch to zdrowie, więc nie można z niego rezygnować zwłaszcza w takim miejscu, jak Primavera Jastrzębia Góra!

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas