zadzwoń
rezerwuj
messenger

Zapraszamy do zapoznania się z menu

Primavera Catering

Pragniemy abyście mogli cieszyć się niezwykłą atmosferą Świąt i spędzili je w rodzinnym gronie, bez pośpiechu i godzin spędzonych w kuchni. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycję specjałów świątecznych. Menu cateringowe dla całej rodziny z tradycyjnymi daniami z kuchni polskiej, przygotowanymi przez profesjonalny zespół kucharzy.

Więcej

Wesele

Wyjątkowe okazje, wymagają wyjątkowej oprawy. Świętuj najważniejszy dzień swojego życia w Primavera. Nie ma dwóch takich samych historii miłosnych, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę, dlatego każda z uroczystości organizowanych przez Nas jest wyjątkowa i unikatowa.

Komunie

Temu wyjątkowemu wydarzeniu należy nadać odpowiednią oprawę. Jesteśmy w stanie zorganizować duże przyjęcie komunijne lub kameralne spotkanie w gronie najbliższej rodziny. Aranżacja sal zawsze odpowiada wszelkim wymogom dobrego smaku, a menu skomponowane specjalnie na tę okazję przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Pobierz menu

Chrzciny

Wiemy jak trudno jest skupić się na przygotowaniach uroczystości z maluszkiem na rękach. Dlatego też dzięki Primavera możesz zorganizować chrzciny jako niezapomnianą uroczystość Twojego dziecka. Zadbamy o pyszne menu oraz wyjątkową oprawę tego święta, aby stało się dla Ciebie pięknym wspomnieniem.

By zatrzymać się na chwilę…

Zorganizujemy:

  • Niezapomniane urodziny dla Twojej pociechy
  • Elegancką oprawę rocznicy ślubu
  • Urodziny lub imieniny członka rodziny
  • Spotkanie w gronie przyjaciół
  • I wiele innych…

Z naszą pomocą zorganizujesz dowolną imprezę okolicznościową!

Zapewniamy przestronne wnętrza, doskonałe menu, dodatkowe atrakcje, inwencję naszego personelu! Czekamy na Twoje zgłoszenie i zapewniamy, u Nas przeżyjesz niezapomniane chwile!

Primavera, bogactwo smaków i aromatów!

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas