zadzwoń
rezerwuj
messenger

Zapraszamy do zapoznania się z menu

Komunie

Zbliża się wyjątkowe święto Twojego dziecka? Należy nadać mu odpowiednią oprawę! Zapraszamy do nas, jesteśmy w stanie zorganizować niezapomniane przyjęcie komunijne. Niestraszna nam organizacja dużego przyjęcia komunijnego z rozbudowanymi atrakcjami jak i kameralnego spotkania w gronie najbliższej rodziny. Możliwości aranżacji naszych sal są bardzo duże, dzięki czemu możemy dopasować ich układ do Państwa potrzeb. Skomponowane przez naszych kucharzy pyszne menu komunijne zostało dopasowane do potrzeb dzieci jak i dorosłych. Zorganizuj niezapomniany dzień swojemu dziecku razem z nami.
Pobierz menu

Chrzciny

Planujesz chrzciny swojego malucha? Szukasz lokalizacji, która będzie nie tylko elegancka ale posiada też szereg atrakcji dla najmłodszych? Zapraszamy do nas! Z nami zorganizujesz niezapomnianą uroczystość dla Twojego dziecka i jego najbliższych. Zadbamy o pyszne jedzenie oraz wyjątkową oprawę tego dnia, aby stał się dla Ciebie pięknym wspomnieniem. Nasze sale można aranżować zgodnie z wymogami naszych Gości, zaś menu skomponowane przez naszych kucharzy specjalnie na okazje chrzcin przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Pobierz menu

Wesele

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę swojego życia? Ma być elegancko ale swobodnie? Chcesz aby Twój ślub organizował zespół ludzi, który zna się na rzeczy? Koniecznie zapoznaj się z naszymi możliwościami i ofertą. Nie ma dwóch takich samych historii miłosnych, więc celebrowanie każdej z nich powinno być wyjątkowe. U nas każda uroczystość jest planowana w najdrobniejszych szczegółach, unikatowa i dopasowywana do potrzeb Państwa Młodych.

Primavera Catering

Pragniemy abyście mogli cieszyć się niezwykłą atmosferą Świąt i spędzili je w rodzinnym gronie, bez pośpiechu i godzin spędzonych w kuchni. Dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycję specjałów świątecznych. Menu cateringowe dla całej rodziny z tradycyjnymi daniami z kuchni polskiej, przygotowanymi przez profesjonalny zespół kucharzy.

Więcej

By zatrzymać się na chwilę…

Zorganizujemy:

  • Przyjęcie komunijne, chrzciny, wesele – nawet jeśli chcesz zaprosić więcej niż 100 Gości!
  • Niezapomniane urodziny dla Twojej pociechy
  • Elegancką oprawę rocznicy ślubu
  • Urodziny, jubileusze w gronie rodzinnym
  • Spotkanie w gronie przyjaciół

Z naszą pomocą zorganizujesz dowolną imprezę okolicznościową! Zapewniamy przestronne wnętrza, których elastyczność pozwala na organizacje różnej wielkości imprez. Mamy wyborną kuchnie, w naszym obiekcie znajdziesz mnóstwo dodatkowych atrakcji, a nasz zespół to doświadczona, elastyczna i pomysłowa ekipa, która zorganizowała wiele niezapomnianych spotkań! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zapewniamy Cię – u Nas przeżyjesz niezapomniane chwile!

Czujcie się zaproszeni!

Skontaktuj się z Nami:
Piotr Myślisz – Menedżer Gastronomii- tel. +48 609 009 994
Szymon Jaffke – Menedżer Gastronomii – tel. +48 507 233 265

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas