13 maja 2016

Dystans w biznesie, to zjawisko, które wielu z nas kojarzy się już tylko z końcówką lat 90. Obserwując zmiany historyczne postrzegania zarówno pracownika, jak i kontrahenta – od ery przemysłowej, przez czasy PRL-u, aż po czas absolutnej cyfryzacji – dostrzegamy silną potrzebę zmian. Zmiany te dotyczą zarówno miejsca pracy, w której spędzamy większość naszego czasu, ale przede wszystkim sposobu komunikowania się pomiędzy sobą, zapewniającego właściwy przepływ informacji i wydajność, a co za tym idzie większe samozadowolenie i uznanie osób w strukturze firmy czy innej instytucji.

Właśnie to przemyślenie i zrozumienie tych nadrzędnych wartości, zarówno z punktu widzenia pracodawcy jak i pracownika, stało się podwaliną misji biznesowej zespołu Primavera. Jesteśmy żywym przykładem tego, że elastyczne podejście, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz struktury jest możliwe i mało tego – procentuje!

Hasło przewodnie Super Konferencja nie wzięło się znikąd. Większość przebywających u nas grup, na pytanie jak udał się pobyt, odpowiada właśnie słowem SUPER. Zaufanie i wyjątkowe relacje z naszymi Gośćmi przekładają się na fakt, że stale wracają oni do nas tworząc coraz bardziej uniwersalny, elastyczny i oryginalny program pracy w strukturach ich własnych organizacji. Kiedy energia i serce, którą wkładamy w zadowolenie i udoskonalenie więzi międzyludzkich naszych Gości wraca do nas ze zdwojoną siłą, napędza nas to do jeszcze większego działania i podnoszenia poprzeczki coraz wyżej.

Pytanie, co takiego wyjątkowego można zrobić aby konferencja była mniej passe a zdecydowanie bardziej kierowała się w przyszłość – w stronę słowa super? Czyli super konferencja. Receptą jest tort. Tak właśnie. Kojarzy on się nie tylko z dobrą

domową imprezą pełną przyjaciół i rodziny. Jest też symbolem udziału. Każdy uczestnik grupy, każdy pracownik, każda jednostka organizacji powinna czuć się członkiem grupy – być udziałowcem, który ma swój kawałek wspomnianego tortu. Dopiero kiedy wszystkie „kawałki ciasta” złożą się w jedną całość, kiedy każdy członek zespołu czuje swoją przynależność do grupy – tworzy się jedność. Ta metafora obrazuje ideę realizowanych przez nas programów integracyjno-konferencyjnych.

Jeśli zastanawiasz się jak tego dokonać, aby grupa osób w Twojej firmie czy innej organizacji stała się prawdziwym dream-teamem, zrealizuj naszą receptę i skorzystaj z poniższej podanych przykładowych opcji.

Super Konferencja – oferta pdf

Uwolnij endorfiny i potencjał zespołu organizując niezapomnianą sesję zdjęciową.

Wykorzystaj moment, w którym nareszcie udaje się Tobie zebrać wszystkich w pełnym składzie. Przemyślcie wewnątrz Waszej firmy, jak chcielibyście, aby wyglądały zdjęcia pracowników na Waszej stronie internetowej lub w innych materiałach promocyjnych. Albo zdajcie się na fantazję naszych fotografów w studiu fotograficznym z profesjonalnym oświetleniem przygotowanym specjalnie dla Was. Sesja zdjęciowa powinna być przede wszystkim dobrą zabawą oraz okazją do uwolnienia endorfin i kreatywności zespołu.
Rozkręć zespół, napisz scenariusz i nakręć film akcji lub komedię!
Event, którego nigdy nie zapomnicie! Poznajcie tajniki świata kinematografii i komunikacji interpersonalnej. Wcielając się w rolę filmowców, pod okiem profesjonalistów na co dzień zajmujących się produkcją największych polskich produkcji, będziecie mieli okazję, nie tylko na absolutnie oryginalną rozrywkę, ale także szansę na rozwój miękkich kompetencji pracowników. A pamiątka w postaci filmu, pozostanie na długie lata…

Primavera Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 40/42
84-104 Jastrzębia Góra

Odkryj
Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda
Dołącz do nas