zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

ODCHUDZANIE I MODELOWANIE

TLENOTERAPIA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ

Dotlenienie i przyśpieszenie procesu przemiany materii.
Tlenoterapia hiperbaryczna od lat na zachodzie wykorzystywana jest jako sposób na rewelacyjne wspomaganie w walce z nadwagą i otyłością. Dostarczanie tlenu do organizmu rozbudza procesy życiowe szczególnie związane z metabolizmem, w związku z tym terapia w komorze hiperbarycznej jak najbardziej sprawdza się u osób z nadwagą i otyłych, ponieważ przyśpiesza przemianę materii. Ważnym elementem jest również fakt, że tlen pomaga w oczyszczaniu i odtruwaniu organizmu oraz pozbywaniu się wolnych rodników. Dodatkowo dotlenia organy odpowiedzialne za procesy metaboliczne m.in. tarczycę, trzustkę oraz wątrobę. Dotlenienie tych organów powoduje znaczne przyśpieszenie procesu przemiany materii i spalania tkanki tłuszczowej. Wspomaganie odchudzania za pomocą komór hiperbarycznych bardzo podnosi efektywność diety i ćwiczeń.

1 sesja + konsultacja / Czas ok.75 MIN / Cena 220 PLN

Karnet 5 sesji / Cena 1100 PLN 1000 PLN

Karnet 10 sesji / Cena 2200 PLN 1800 PLN

Karnet 20 sesji/ Cena 4400 PLN 3400 PLN

Karnet 30 sesji/ Cena 6600 PLN 4800 PLN

 

BODY SCULPT TREATMENT by THALGO

Intensywny zabieg modelująco-antycellulitowy.
Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach użytych do zabiegu wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia cellulitu. Technologia Sculpt Active skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje.

Czas 80 MIN / Cena 280 PLN

BODY EXPERT by AROSHA

Zabieg z aktywnymi bandażami AROSHA.
Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi. Gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu jakim jest zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie i wymodelowanie skóry.

Zabieg składa się z drobnoziarnistego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży, wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.

Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9 / Czas 70 MIN / Cena 310 PLN

 

ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA

Antycellulitowy zabieg PRESOTERAPIA LX9 z aktywnymi bandażami.
Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie składniki aktywne mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranych bandaży oraz dla wzmocnienia efektu, aplikacji odpowiednio dobranej do problemu ampułki. Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia.

Czas 70 MIN / Cena 325 PLN

4 zabiegi / Cena 1300 PLN 1100 PLN

Przy zakupie pakietu 4 zabiegów szczotka do automasażu GRATIS

 

ICOONE LASER

Zabieg drenująco-modelujący.
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC) o charakterze drenującym oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu. Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED. Fala lasera przenika w głąb tkanki i przyspiesza proces rozkładu tłuszczu. Światło LED stymuluje produkcję kolagenu i usprawnia działanie układu limfatycznego.

Icoone Laser Basic / Czas 20 MIN / Cena 150 PLN
Icoone Laser Basic + 1 Focus / Czas 30 MIN / Cena 190 PLN
Icoone Laser Basic + 2 Focus / Czas 40 MIN / Cena 230 PLN
Dodatkowy, pojedynczy FOCUS / Czas 10 MIN / Cena 40 PLN
Stwórz indywidualny PAKIET ZABIEGÓW ICOONE i zyskaj RABAT 15% (min. 6 zabiegów)
Strój do zabiegów dodatkowo płatny 40 PLN
Przy zakupie pakietu 6 zabiegów strój GRATIS

 

KRIOLIPOLIZA

Zabieg likwidujący miejscową otyłość.
Procedura zabiegu polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej (np. zmniejszając obwód uda średnio o 3,4 cm po serii zabiegów). Po zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Efekty widoczne po miesiącu od wykonanego zabiegu, to likwidacja miejscowej otyłości (ok 20-40% tłuszczu).

Kriolipoliza 1 obszar – 1 przyłożenie (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy) / Czas 60 MIN / Cena 400 PLN

Kriolipoliza 1 obszar – 2 przyłożenia (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy) / Czas 60 MIN / Cena 700 PLN

Czas zabiegu obejmuje 10-minutową konsultację

 

FALE RADIOWE BIPOLARNE „FOCUS”

Zabieg antycellulitowy.
Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa się metabolizm w tkankach. Fale radiowe stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Zabieg na uda + pośladki, brzuch, ramiona i dekolt / Czas 50 MIN / Cena 240 PLN
3 zabiegi / 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów / 1200 PLN 1020 PLN
Zabieg na łydki, stopy, dłonie / Czas 25 MIN / Cena 99 PLN
3 zabiegi / 297 PLN / 253 PLN
5 zabiegów / 495 PLN / 421 PLN

 

SONOTERMOLIPOLIZA

Zabieg antycellulitowy oraz odchudzająco-ujędrniający.
Jest to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu oraz falę radiową monopolarną, której energia doprowadza do napięcia skóry. Zabieg zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej. Ogranicza zwłóknienie tkanek, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia metabolizm, cyrkulację krwi oraz limfy i stymuluje produkcję kolagenu.

Sonotermolipoliza na uda (przód lub tył albo pośladki) / Czas 40 MIN / Cena 250 PLN
Sonotermolipoliza na ramiona / Czas 50 MIN / Cena 315 PLN
Sonotermolipoliza na brzuch i boki / Czas 70 MIN / Cena 440 PLN
Sonotermolipoliza na uda (całe) + pośladki / Czas 90 MIN / Cena 565 PLN
Czas zabiegu obejmuje 10-minutową konsultację

 

MASAŻ PODCIŚNIENIOWY STARVAC SP2

Zabieg wspomagający walkę z cellulitem.
Skuteczny, opatentowany program masażu próżniowego, wykorzystujący najwyższej klasy urządzenie zabiegowe. Zabieg silnie wyszczuplający i antycellulitowy.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

MASAŻ MODELUJACY Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Zabieg wspomagający walkę z cellulitem.
Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu. Rozbija tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt. Odpowiednio dobrane techniki masażu gwarantują efektywną redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

MODELUJĄCY MASAŻ „SHAPING MASSAGE”

Masaż modelujący.
Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

MASAŻE PERFECT CONTOUR

Masaże pielęgnacyjno-modelujące by YONELLE.
Doskonały do modelowania sylwetki oraz kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia skóry. Techniki masażu mają za zadanie ujędrnienie i wymodelowanie ciała. Silnie działające kosmetyki intensywnie stymulują tkanki skóry, dając efekt anti-aging. Skóra na długo pozostaje komfortowo zrewitalizowana, ujędrniona i wygładzona uzyskując zdrowszy wygląd.

Do wyboru:

MASAŻ MODELUJĄCY
Czas 50 MIN / Cena 180 PLN

MASAŻ PEELINGUJĄCY
Czas 50 MIN / Cena 180 PLN

 

 

CZEKOLADOWY PEELING CUKROWY
Peeling o działaniu wspomagającym proces wyszczuplania i ujędrniania skóry.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

SOLNO-ALGOWY PEELING
Peeling o działaniu wspomagającym proces wyszczuplania i ujędrniania skóry.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas