zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

ZABIEGI NA CIAŁO

Odpowiednia pielęgnacja ciała potrafi wzmocnić i przyśpieszyć efekt odchudzania. Dzięki specjalnie dobranym przez Nasz zespół profesjonalnym zabiegom, ujędrnisz, wymodelujesz, a nawet wyszczuplisz wybrane partie ciała.

ODCHUDZANIE I MODELOWANIE

KRIOLIPOLIZA

Zabieg likwidujący miejscową otyłość.
Zabieg likwidujący miejscową otyłość.
Procedura zabiegu polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej (np. zmniejszając obwód uda średnio o 3,4 cm po serii zabiegów). Po zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte z organizmu. Efekty widoczne po miesiącu od wykonanego zabiegu to likwidacja miejscowej otyłości (ok 20-40% tłuszczu).

Kriolipoliza 1 obszar – 1 przyłożenie (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy) / Czas 60 MIN / Cena 400 PLN

Kriolipoliza 1 obszar – 2 przyłożenia (brzuch, boczki, ramiona, kolana, uda, plecy, bryczesy) / Czas 60 MIN / Cena 700 PLN

Czas zabiegu obejmuje 10-minutową konsultację

 

SONOTERMOLIPOLIZA

Zabieg antycellulitowy oraz odchudzająco-ujędrniający.
Jest to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne stosowane do zwalczania komórek tłuszczowych i cellulitu oraz falę radiową monopolarną, której energia doprowadza do zwiększenia napięcia skóry. Zabieg zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę głębokich warstw skóry i tkanki łącznej. Ogranicza zwłóknienie tkanek, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, poprawia metabolizm, cyrkulację krwi oraz limfy i stymuluje produkcję kolagenu.

Sonotermolipoliza na uda (przód lub tył albo pośladki) / Czas 45 MIN / Cena 280 PLN
Sonotermolipoliza na ramiona / Czas 50 MIN / Cena 340 PLN
Sonotermolipoliza na brzuch i boki / Czas 50 MIN / Cena 470 PLN
Sonotermolipoliza na uda (całe) + pośladki / Czas 105 MIN / Cena 590 PLN
Czas zabiegu obejmuje 10-minutową konsultację

 

ICOONE LASER

Zabieg drenująco-modelujący oparty na najnowocześniejszej generacji masażu podciśnieniowego.

Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE LASER jest uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia oraz modelowanie i ujędrnianie sylwetki. System zabiegowy obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC) o charakterze drenującym oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) koncentrujące się na konkretnym problemie. Głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED. Fala lasera przenika w głąb tkanki i przyspiesza proces rozkładu tłuszczu. Światło LED stymuluje produkcję kolagenu i usprawnia działanie układu limfatycznego.

Icoone Laser Basic / Czas 20 MIN / Cena 180 PLN
Icoone Laser Basic + 1 Focus / Czas 30 MIN / Cena 230 PLN
Icoone Laser Basic + 2 Focus / Czas 40 MIN / Cena 280 PLN
Dodatkowy, pojedynczy FOCUS / Czas 10 MIN/ Cena 50 PLN
Icoone Laser Basic  + 2 Focus + ^ zabiegów  RABAT 15%
Strój do zabiegów dodatkowo płatny 70 PLN
Przy zakupie pakietu 6 zabiegów strój GRATIS

BODY EXPERT by AROSHA

Zabieg z aktywnymi bandażami AROSHA.
Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży, nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi, gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu. Terapeuta, po ocenie stanu skóry, dobiera bandaże o działaniu skierowanym na konkretny problem: zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, utrata elastyczności skóry, cellulit. Każdy z zabiegów składa się z enzymatycznego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży, wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.

Czas 50 MIN / Cena 300 PLN

 

ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA

Antycellulitowy zabieg PRESOTERAPIA LX9 z aktywnymi bandażami.
Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie składniki aktywne mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranej do problemu ampułki oraz odpowiednio dobranych bandaży. Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia.

Czas 75 MIN / Cena 370 PLN
4 zabiegi / Cena 1480 PLN 1332 PLN
Przy zakupie pakietu 4 zabiegów szczotka do automasażu GRATIS

 

TLENOTERAPIA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ

Dotlenienie i uruchomienie procesów samoleczenia organizmu.
Jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod profilaktyki zdrowia i leczenia wielu chorób. Polega na podawaniu tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu, dzięki czemu zwiększa się dotlenienie komórek, co sprzyja ich regeneracji i rozwojowi. Podczas zabiegu dochodzi do podwyższenia nasycenia hemoglobiny tlenem, dlatego jest on łatwo dostarczany do wszystkich tkanek organizmu. W wyniku tego zjawiska nawet obszary, które dotychczas były pozbawione tlenu korzystają z jego ogromnych możliwości leczniczych. Zabieg jest szczególnie polecany przy trudno gojących się ranach, chorobach zapalnych i autoimmunologicznych, chorobach układu krążenia, przy zmęczeniu, depresji, zaburzeniach płodności, bólach głowy, migrenach, otyłości, chorobach przewlekłych, w celu opóźnienia procesów starzenia się organizmu.

1 sesja + konsultacja / Czas ok. 75 MIN / Cena 250 PLN
Karnet 5 sesji / Cena 1250 PLN 1125 PLN
Karnet 10 sesji / Cena 2500 PLN 2250 PLN
Karnet 15 sesji/ Cena 3750 PLN 3375 PLN

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas