zadzwoń
rezerwuj
messenger

Chciałbym dołączyć do Prima Ekipy, jak mogę aplikować do pracy w Primavera?

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej Prima Ekipy. Oferty pracy publikujemy na naszej stronie a aktualne oferty pracy znajdziesz pod tym linkiem:

Oferty Pracy

Jakie są etapy rekrutacji w Primavera?

1. Aplikuj online na stronie primaveraspa.pl/kariera/oferty-pracy lub na innym portalu z ofertami.
2. Osoba odpowiedzialna za daną rekrutację przejrzy twoją aplikację. Jeżeli uznamy, że Twoja kandydatura pasuje na stanowisko, na które aplikujemy, zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie. Chcielibyśmy Cię lepiej poznać.
3. Spotykamy się z Tobą i opowiadamy Ci o tym na czym polega praca, której chcesz się podjąć. Chcemy też, żebyś opowiedział nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu i dlaczego chciałbyś dołączyć do Prima Ekipy.
4. Udało się! Widzimy Cię na naszym pokładzie, ale chcemy jeszcze dać sobie i Tobie czas na upewnienie się, że to na pewno to czego obie strony oczekują. Zapraszamy Cię na okres próbny, który jest dla nas okazją na „dotarcie się”.
5. Okres próbny zakończył się pozytywnie. Witaj w Prima Ekipie!

Słyszałem, że w Primavera są jakieś benefity dla pracowników i ich dzieci. Czy to prawda?

Dobrze słyszałeś. W Primavera pracownicy dostają Kartę Klubową, która uprawnia do wielu zniżek na terenie obiektu oraz darmowego wstępu do Parku Wodnego dla pracownika i jego dzieci, darmowego korzystania z animacji dla dzieci, siłowni oraz niektórych zajęć sportowych.

 Chciałbym pracować w Primavera, ale na tą chwilę nie ma interesującej mnie oferty pracy. Czy mogę zostawić moją aplikację na potrzeby następnych rekrutacji?

Oczywiście! Skorzystaj z przycisku aplikacja spontaniczna, który znajdziesz tutaj: www.primaveraspa/kariera/aplikacja-spontaniczna i daj nam znać, że chciałbyś z nami pracować. Być może, mimo nie trwającej rekrutacji na dane stanowisko, zdecydujemy się z Tobą spotkać. Twoje CV zostanie również wzięte pod uwagę przy następnych rekrutacjach.

Obawiam się, że moje doświadczenie nie jest wystarczające, aby podjąć się mojej wymarzonej posady. Czy jest sens, żebym aplikował?

Wyślij nam swoje CV, daj sobie szansę. Naszą największą inwestycją są nasi współpracownicy, dlatego nie szczędzimy budżetu na specjalistyczne szkolenia. Wystarczy, że pokażesz nam swój potencjał i chęć do nauki a my zajmiemy się resztą.

Jakie są najważniejsze wartości, którymi kierują się pracownicy w Primavera?

wojej pracy, niezależnie od działu w którym pracujemy, kierujemy się 3 wartościami – wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom gościa, umiejętnością pracy w zespole i ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Co roku wybieramy ambasadorów naszych wartości a trakcie Imprezy Pracowniczej wręczamy im puchary. Więcej o naszych wartościach przeczytasz tu: primaveraspa.pl/kariera/nasze-wartości

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas