zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Integracja wieczorna

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

 

 

 

 

Lata 70-te, klimat nocnego klubu. Szałowe afro, dzwony i błyszczące koszule. Muzyka z tamtych lat, lecz nie tylko…. Gra DJ lub zespół muzyczny. Całość prowadzi niejaki „Dady Cool” – konferansjer wystylizowany na gwiazdę estrady z tamtych lat.
Dajcie się ponieść Gorączce Sobotniej Nocy!

WIECZÓR ARABSKI ILUZJA

 

 

 

Zapraszamy na niesamowity program integracyjno-widowiskowy w stylistyce bliskiego wschodu, z udziałem fakira – zaklinacza węży i połykacza ogni, z arabskim tańcem brzucha, tłuczeniem szkła, chodzeniem po rozżarzonych węglach, szisza barem i fajkami o 1001 smaków.
Czy taka atrakcja wieczorna sprawi, że poczujesz się jak gość Dalekiego Wschodu?

JAMES BOND & CASINO ROYALE

 

 

 

 

James Bond w najnowszym wcieleniu, chociaż często sięgający do starych sprawdzonych metod agentów – poprzedników 007. Tajemniczość, elegancja, piękne kobiety i … martini wstrząśnięte nie zmieszane – tego możesz oczekiwać po tej zabawie.

PIRACKA TAWERNA

 

 

 

 

Stara Tawerna portowa – miejsce, w którym spotykają się Piraci i Szczury Lądowe. Wewnątrz muszle, sieci, butelki, skrzynie, dzbany, kielichy, świeczniki, lampy naftowe, kotwice i flagi. W progach witają Piraci i częstują żeglarskim trunkiem.

WIECZÓR HAWAJSKI

 

 

 

 

Nastrojowa muzyka, świece i girlandy oraz dziewczęta ubrane w skąpe spódniczki z kwiatami we włosach, stworzą atmosferę sprzyjającą letniej zabawie… Gospodarzem będzie właściciel hawajskiego baru Hula.

WIECZORNE KARAOKE

 

 

 

 

Zabawa w karaoke? Dlaczego nie! Na początek dzielimy Was na grupy, następnie każda grupa wybiera kilka piosenek z dostępnego repertuaru oraz formuje reprezentację na główną estradę.
Poczuj się gwiazdą estrady i śpiewaj zdobywaj swoją publicznośc!

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas