zadzwoń
rezerwuj
messenger

Cały Zespół

Nikodem Kotewicz Primavera Jastrzebia Góra

Nikodem Kotewicz

MENEDŻER STREFY FITNESS, KOORDYNATOR WCZASÓW ODCHUDZAJĄCYCH, INSTRUKTOR, TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Człowiek- Instytucja. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Zawsze uśmiechnięty i pomocny przy rozwiązywaniu każdych sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Nie masz motywacji? Brak Ci sił do dalszych ćwiczeń? Porozmawiaj z Nikodemem! W Primaverze prowadzi zajęcia fitness i zabiera gości na nadmorskie wyprawy z kijkami.

Primavera Jastrzebia Góra Maciej Patok trener

Maciej Patok

INSTRUKTOR GYM I FITNESS, TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym i fitness, trenerem personalnym, a także instruktorem
windsurfingu. Można go często spotkać na siłowni, gdzie lubi spędzać długie godziny. Chętnie pomaga w
doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu, by utrzymać i rozwijać
pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu w obiekcie. W Primaverze prowadzi zajęcia Full Body
Workout, trening obwodowy i Body Warm Up.

Primavera Jastrzębia Góra Aneta Kużel

Aneta Kużel

MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Primavera Jastrzębia Góra Iwona Białk

Iwona Białk

ZASTEPCA MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE, KOSMETOLOG, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwentka kierunku Kosmetologia na WSZ w Gdańsku. Obszar, który ją szczególnie pasjonuje to wszelkie zabiegi masażu twarzy z naciskiem na well-aging, odmładzające techniki średnio i mało inwazyjne high tech oraz manualne masaże liftingujące np. masaż  Kobido inspirowany  filozofią Dalekiego Wschodu. Wierzy, że na ludzkie piękno wpływa wiele czynników z czego jednym z istotniejszych jest pozbycie się stresu. Prowadzi warsztaty i wykłady z zasad pielęgnacji twarzy oraz metody well-aging by PrimaLife.

Primavera Jastrzebia Góra Elżbieta Zalewska

Elżbieta Zalewska

INSTRUKTOR, REHABILITANT, SPECJALISTA PRIMALIFE

Specjalizuje się w terapiach leczniczych i autorskich masażach by Primavera. W zabiegach wellness  łączy techniki oparte na klasycznej fizjoterapii z nowoczesnymi technikami osteopatycznymi, takimi jak terapia wisceralna czy pinopresura. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z pasją prowadzi na terenie Primavery zajęcia z pilatesu, stretchingu oraz Body&Mind.

Primavera Jastrzebia Góra trener Karolina Myślisz

Karolina Myślisz

MASAŻYSTKA, INSTRUKTORKA ZUMBY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra Magdalena Ćwiklińska

Magdalena Ćwiklińska

MENEDŻER DZIAŁU MARKETINGU

Primavera Jastrzębia Góra Maciej Butkowski

Maciej Butkowski

INSTRUKTOR, SPECJALISTA PRIMALIFE

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

Primavera Jastrzębia Góra Marzena Kilian

Marzena Kilian

SZEF KUCHNI

Primavera Jastrzębia Góra Ewelina Kramarczyk

Ewelina Kramarczyk

MENEDŻER DZIAŁU RECEPCJI I REZERWACJI

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas