EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Cały Zespół

Agata Borkowska

Recepcjonistka

Członek zespołu Primavera

Monika Bisewska

Recepcjonistka

Członek zespołu Primavera

Marzena Kilian

Stanowisko

Dariusz Gwiazda

Stanowisko

Członek zespołu Primavera

Magdalena Maciejewska

Dietetyk medyczny, Koordynator diet

Absolwentka dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Doktorantka w Klinice Onkologii i Radioterapii GUMed. Posiada szerokie doświadczenie zarówno w pracy indywidualnej z pacjentem w gabinecie oraz jako szkoleniowiec i wykładowca. Interesuje się wpływem stylu życia i sposobu odżywiania na powstawanie chorób nowotworowych oraz wsparciem żywieniowym pacjentów onkologicznych. Specjalizuje się w skutecznej redukcji masy ciała oraz żywieniu klinicznym. Poza pracą lubi spędzać aktywnie czas, gotować i czytać. W Primavera prowadzi wykłady i warsztaty, których celem jest ukazanie pozytywnych aspektów zmiany stylu życia.

Piotr Myślisz

Stanowisko

Członek zespołu Primavera

Szymon Jaffke

Stanowisko

Aneta Ścibisz

Manager SPA, fizjoterapeuta

Z wykształcenia mgr fizjoterapii z dużym doświadczeniem praktycznym. W Primavera od 3,5 roku. Lubi pracować holistycznie łącząc wiedzę zdobytą na studiach fizjoterapeutycznych oraz długoletnią praktykę pracy w SPA dając jednocześnie relaks oraz poprawę jakości życia w problemach bólowych. Specjalizuje się w wykonywaniu drenaży limfatycznych oraz w pracy z seniorami. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego stylu życia i dbania o ciało. Jej ulubione sporty to: jazda na rowerze, nordic walking oraz pływanie. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata fizjoterapii oraz wellness, a także stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyła takie kursy, jak m.in. kinesiology taping, drenaż limfatyczny, terapia mięśniowo-powięziowa, masaż tkanek głębokich, pnf, masaż funkcyjny i poprzeczny, podstawy pilatesu, rolowanie powięziowe, masaż bańką chińską, fizykoterapia.

Członek zespołu Primavera

Iwona Białk

Zastępca managera SPA, Kosmetyczka

Absolwentka WSZ na wydziale Fizjoterapii i Nauk O Zdrowiu na kierunku kosmetologii.
W Primavera pracuje jako kosmetolog oraz zastępca managera SPA. Gabinet to jej życie. Nie wyobraża sobie, że mogłabym wykonywać inną pracę. Lubi z kontakt ludźmi. Ceni ciszę i spokój. Stara się, aby Gość po zabiegu czuł nie tylko jego efekty, ale również relaks i odprężenie. Uwielbia poznawać nowe techniki masażu twarzy, który jest jej szczególnie bliski.

Członek zespołu Primavera

Barbara Brzeska

Masażystka

Kwalifikacje Masażystki uzyskała w 2009 roku. Od tego czasu praca na tym stanowisku daje jej dużą satysfakcję. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Po pracy wolny czas spędza bardzo aktywnie, jeżdżąc rowerem, chodząc na długie spacery. Uwielbia podróżować w ciekawe, nieznane jej jeszcze miejsca.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas