stdClass Object ( [events_received] => 6 [messages] => Array ( ) [fbtrace_id] => AfgLKIJmb2Z4Eq0CA1yGkRT )

zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Cały Zespół

Primavera Jastrzębia Góra Marzena Kilian

Marzena Kilian

SZEF KUCHNI

MATEUSZ GŁUSZAKIEWICZ

SZEF KUCHNI

Nikodem Kotewicz Primavera Jastrzebia Góra

Nikodem Kotewicz

MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE, INSTRUKTOR, TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Człowiek- Instytucja. Od 13 lat na pokładzie Primavera Jastrzębia Góra. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Wieloletni koordynator Wczasów Odchudzających, pomocny przy rozwiązywaniu wszelkich sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Od 2021 roku menedżer Sand Spa Health&Beauty Institute, w którym z wielkimi pokładami motywacji i uśmiechu zarządza zespołem fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek.

Primavera Jastrzebia Góra Maciej Patok trener

Maciej Patok

KOORDYNATOR WCZASÓW ODCHUDZAJĄCYCH, INSTRUKTOR GYM I FITNESS, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym i fitness, trenerem personalnym, a także instruktorem windsurfingu. Można go często spotkać na siłowni, gdzie lubi spędzać długie godziny. Chętnie pomaga w doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Lata doświadczeń z Gośćmi Wczasów Odchudzających dały mu ogrom doświadczenia. Aktualnie koordynuje ich organizacje w naszym obiekcie. Z sukcesami  pomaga Gościom utrzymać i rozwijać pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu u nas. W Primaverze prowadzi zajęcia Full Body
Workout, trening obwodowy i Body Warm Up, zabiera Gości na nadmorskie wyprawy z kijkami i ćwiczenia na plaży.

Primavera Jastrzębia Góra Aneta Kużel

Aneta Kużel

FIZJOTERAPEUTKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Primavera Jastrzebia Góra trener Karolina Myślisz

Karolina Myślisz

MASAŻYSTKA, INSTRUKTORKA ZUMBY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra Magdalena Ćwiklińska

Magdalena Ćwiklińska

MENEDŻER DZIAŁU MARKETINGU

Primavera Jastrzębia Góra Marzena Kilian

Marzena Kilian

SZEF KUCHNI

Primavera Jastrzębia Góra Ewelina Kramarczyk

Ewelina Kramarczyk

MENEDŻER DZIAŁU RECEPCJI I REZERWACJI

MAŁGORZATA STĘPNIAK

PSYCHOLOG, SPECJALISTA PRIMALIFE

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas