EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Cały Zespół

Milena Brzezińska-Misiewicz

marketing manager

Członek zespołu Primavera

Karol Jeka

Fizjoterapeuta

Absolwent WSZ na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Rehabilitacja funkcjonalna oraz studiów magisterskich na AWFiS w Gdańsku. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z praktyki rehabilitacyjnej. Czas wolny spędza na treningach w siłowni.

Członek zespołu Primavera

Monika Medycka

Fizjoterapeutka, kosmetyczka

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizuje się w zabiegach wellness na ciało oraz masażach relaksacyjnych. Uwielbia ćwiczenia na siłowni oraz aktywny styl życia.

Członek zespołu Primavera

Marzena Zaczek

Recepcjonistka Spa

Pomocna, życzliwa i kompetentna. Z uśmiechem udzieli wyczerpujących informacji na temat wszystkich usług oferowanych w Sand Spa i zadba o Twój komfort w trakcie pobytu.

Członek zespołu Primavera

Wioleta Kaźmierczak

Recepcjonistka Spa

Z wykształcenia kosmetyczka. W oparciu o fachową wiedzę pomoże dobrać najbardziej trafną pielęgnację kosmetyczną i odpowiedni zabieg.

Członek zespołu Primavera

Anna Lachs

Recepcjonistka Spa, kosmetyczka

Kompetentna i przyjazna. Chętnie doradzi i udzieli wszelkich informacji dotyczących zabiegów oraz terapii oferowanych w Sand Spa.

Członek zespołu Primavera

Jonasz Szenbek

Masażysta

Doświadczony masażysta z praktyką w gabinetach rehabilitacji i odnowy biologicznej. Obecnie specjalizuje się w masażach energetyzujących oraz ujędrniających. Masaż to jego ogromna pasja, która daje mu tym większą radość, im większa jest ilość zadowolonych klientów.

Członek zespołu Primavera

Michalina Janik

Kosmetyczka

Wykwalifikowana kosmetyczka po Studium Kosmetycznym w Gdyni. W Sand Spa wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp. W swojej pracy perfekcyjna w każdym calu.

Członek zespołu Primavera

Klaudia Gbyl

Kosmetolożka, podolożka

Absolwentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii estetycznej. Największą radość sprawia jej wykonywanie zabiegów na twarz. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny anti-aging. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu kosmetologii.

Aneta Kużel

Manager SPA, fizjoterapeutka

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas