EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Trenerzy

Pasja tego zespołu to zarażanie wszystkich różnorodną aktywnością. Żaden z Naszych trenerów nie pozwoli się Tobie nudzić!

Primavera Jastrzębia Góra Nikodem Kotewicz

Nikodem Kotewicz

MENEDŻER Strefy Fitness, koordynator Wczasów Odchudzających, instruktor, trener personalny

Człowiek- Instytucja. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Zawsze uśmiechnięty i pomocny przy rozwiązywaniu każdych sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Nie masz motywacji? Brak Ci sił do dalszych ćwiczeń? Porozmawiaj z Nikodemem! W Primaverze prowadzi zajęcia fitness i zabiera gości na nadmorskie wyprawy z kijkami.

Primavera Jastrzębia Góra Maciej Patok

Maciej Patok

Instruktor Gym i Fitness, trener personalny

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym i fitness, trenerem personalnym, a także instruktorem
windsurfingu. Można go często spotkać na siłowni, gdzie lubi spędzać długie godziny. Chętnie pomaga w
doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu, by utrzymać i rozwijać
pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu w obiekcie. W Primaverze prowadzi zajęcia Full Body
Workout, trening obwodowy i Body Warm Up.

Primavera Jastrzębia Góra Elżbieta Zalewska

Elżbieta Zalewska

INSTRUKTOR, REHABILITANT

Specjalizuje się w terapiach leczniczych i autorskich masażach by Primavera. W zabiegach wellness  łączy techniki oparte na klasycznej fizjoterapii z nowoczesnymi technikami osteopatycznymi, takimi jak terapia wisceralna czy pinopresura. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z pasją prowadzi na terenie Primavery zajęcia z pilatesu, stretchingu oraz Body&Mind.

Primavera Jastrzębia Góra Karolina Myślisz

Karolina Myślisz

Masażystka, instruktorka Zumby

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra Marcin Klatka

Marcin Klatka

MENEDŻER DZIAŁU STREFY BASENÓW, INSTRUKTOR

Sport to jego hobby. Z wodą zaprzyjaźnił się już jako dziecko i bardzo szybko stała się jego żywiołem do dnia dzisiejszego. Trenował pływanie, dlatego też został ratownikiem wodnym. Najbardziej związany z aktywnościami, którym towarzyszy woda. Instruktor pływania oraz Aqua Aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Jego hasło przewodnie to „Szybciej! Wyżej! Mocniej!”. W chwilach przerwy „od wody”, zabiera Gości na piesze wycieczki (Nordic Walking).

Primavera Jastrzębia Góra Maciej Zaworski

SZYMON ZAWORSKI

ZASTĘPCA MENEDŻERA DZIAŁU STREFY BASENÓW, SAUNAMISTRZ, INSTRUKTOR

Primavera Jastrzębia Góra Maciej Butkowski

Maciej Butkowski

Instruktor

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

Primavera Jastrzębia Góra Władysław Bolda

Władysław Bolda

Instruktor

Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

Primavera Jastrzębia Góra Karol Klimczuk

Karol Klimczuk

INSTRUKTOR

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas