zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Trenerzy

Pasja tego zespołu to zarażanie wszystkich różnorodną aktywnością. Żaden z Naszych trenerów nie pozwoli się Tobie nudzić!

Primavera Jastrzebia Góra Maciej Patok trener

Maciej Patok

KOORDYNATOR WCZASÓW ODCHUDZAJĄCYCH, INSTRUKTOR GYM I FITNESS, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym i fitness, trenerem personalnym, a także instruktorem windsurfingu. Można go często spotkać na siłowni, gdzie lubi spędzać długie godziny. Chętnie pomaga w doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Lata doświadczeń z Gośćmi Wczasów Odchudzających dały mu ogrom doświadczenia. Aktualnie koordynuje ich organizacje w naszym obiekcie. Z sukcesami  pomaga Gościom utrzymać i rozwijać pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu u nas. W Primaverze prowadzi zajęcia Full Body
Workout, trening obwodowy i Body Warm Up, zabiera Gości na nadmorskie wyprawy z kijkami i ćwiczenia na plaży.

Primavera Jastrzebia Góra trener Karolina Myślisz

Karolina Myślisz

MASAŻYSTKA, INSTRUKTORKA ZUMBY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra Władysław Bolda

Władysław Bolda

MENEDŻER STREFY BASENÓW

Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas