zadzwoń
rezerwuj
messenger

Strefa Basenów

Szalony zespół zaprasza na wodne szaleństwo każdego miłośnika wodnej aktywności!

Primavera Jastrzębia Góra Marcin Klatka

Marcin Klatka

MENEDŻER DZIAŁU STREFY BASENÓW, INSTRUKTOR, SPECJALISTA PRIMALIFE

Sport to jego hobby. Z wodą zaprzyjaźnił się już jako dziecko i bardzo szybko stała się jego żywiołem do dnia dzisiejszego. Trenował pływanie, dlatego też został ratownikiem wodnym. Najbardziej związany z aktywnościami, którym towarzyszy woda. Instruktor pływania oraz Aqua Aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Jego hasło przewodnie to „Szybciej! Wyżej! Mocniej!”. W chwilach przerwy „od wody”, zabiera Gości na piesze wycieczki (Nordic Walking).

Primavera Jastrzębia Góra Maciej Butkowski

Maciej Butkowski

INSTRUKTOR, SPECJALISTA PRIMALIFE

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

Primavera Jastrzębia Góra Władysław Bolda

Władysław Bolda

INSTRUKTOR, SPECJALISTA PRIMALIFE

Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

Primavera Jastrzębia Góra Karol Klimczuk

Karol Klimczuk

INSTRUKTOR, SPECJALISTA PRIMALIFE

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas