zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Sand SPA & Wellness

Zapewnienie holistycznego relaksu jest codziennym celem zespołu dbającego o Wasze ciała i umysły.

Nikodem Kotewicz Primavera Jastrzebia Góra

Nikodem Kotewicz

MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE, INSTRUKTOR, TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Człowiek- Instytucja. Od 13 lat na pokładzie Primavera Jastrzębia Góra. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Wieloletni koordynator Wczasów Odchudzających, pomocny przy rozwiązywaniu wszelkich sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Od 2021 roku menedżer Sand Spa Health&Beauty Institute, w którym z wielkimi pokładami motywacji i uśmiechu zarządza zespołem fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek.

Primavera Jastrzębia Góra Aneta Kużel

Aneta Kużel

FIZJOTERAPEUTKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Primavera Jastrzebia Góra trener Karolina Myślisz

Karolina Myślisz

MASAŻYSTKA, INSTRUKTORKA ZUMBY, SPECJALISTA PRIMALIFE

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra Monika Medycka

Monika Medycka

fIZJOTERAPEUTKA, KOSMETYCZKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizuje się w zabiegach wellness na ciało oraz masażach relaksacyjnych. Uwielbia ćwiczenia na siłowni oraz aktywny styl życia.

Primavera Jastrzębia Góra Karol Jeka

Karol Jeka

FIZJOTERAPEUTA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Absolwent WSZ na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Rehabilitacja funkcjonalna oraz studiów magisterskich na AWFiS w Gdańsku. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z praktyki rehabilitacyjnej. Czas wolny spędza na treningach w siłowni.

Primavera Jastrzębia Góra Beata Bizewska

Beata Bizewska

KOSMETYCZKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Primavera Jastrzębia Góra Michalina Janik

Michalina Janik

KOSMETYCZKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Wykwalifikowana kosmetyczka po Studium Kosmetycznym w Gdyni. W Sand Spa wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp. W swojej pracy perfekcyjna w każdym calu.

Primavera Jastrzębia Góra Agata Lokś

Agata Lokś

MASAŻYSTKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Doświadczona masażystka, która wyspecjalizowała się w masażach modelujących sylwetkę i energetyzujących. Pasjonują ją techniki masażu z różnych stron świata takie jak np. masaż balijski, tajski czy ajuwerdyjski. Swoją siłą i energią niejedną osobę postawiła już na nogi. Masaż to jej prawdziwa życiowa pasja.

Primavera Jastrzębia Góra Beata Bizewska

Barbara Brzeska

MASAŻYSTKA, SPECJALISTA PRIMALIFE

Doświadczona masażystka specjalizująca się w masażach i terapiach antystresowych oraz rozluźniających. Mistrzyni  rytuałów na ciało łączących masaże z aromaterapią i pielęgnacją, które w jej wykonaniu stają się wyjątkową podróżą w krainę głębokiego relaksu i zmysłowych przyjemności.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas