zadzwoń
rezerwuj
messenger

Sand SPA & Wellness

Zapewnienie holistycznego relaksu jest codziennym celem zespołu dbającego o Wasze ciała i umysły.

Primavera Jastrzębia Góra Aneta Kużel

Aneta Kużel

MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Primavera Jastrzębia Góra Iwona Białk

Iwona Białk

ZASTĘPCA MENEDŻER SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE, KOSMETOLOG

Absolwentka kierunku Kosmetologia na WSZ w Gdańsku. Obszar, który ją szczególnie pasjonuje to wszelkie zabiegi masażu twarzy z naciskiem na well-aging, odmładzające techniki średnio i mało inwazyjne high tech oraz manualne masaże liftingujące np. masaż  Kobido inspirowany  filozofią Dalekiego Wschodu. Wierzy, że na ludzkie piękno wpływa wiele czynników z czego jednym z istotniejszych jest pozbycie się stresu. Prowadzi warsztaty i wykłady z zasad pielęgnacji twarzy oraz metody well-aging by PrimaLife.

Elżbieta Zalewska

INSTRUKTOR, REHABILITANT

Specjalizuje się w terapiach leczniczych i autorskich masażach by Primavera. W zabiegach wellness  łączy techniki oparte na klasycznej fizjoterapii z nowoczesnymi technikami osteopatycznymi, takimi jak terapia wisceralna czy pinopresura. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z pasją prowadzi na terenie Primavery zajęcia z pilatesu, stretchingu oraz Body&Mind.

Karolina Myślisz

Masażystka, instruktorka Zumby

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Primavera Jastrzębia Góra MARZENA MUSIOŁ

MARZENA MUSIOŁ

TERAPEUTKA SPA

Primavera Jastrzębia Góra Zuzanna Biernat

Zuzanna Biernat

KOSMETOLOG

Primavera Jastrzębia Góra Monika Medycka

Monika Medycka

Fizjoterapeutka, kosmetyczka

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizuje się w zabiegach wellness na ciało oraz masażach relaksacyjnych. Uwielbia ćwiczenia na siłowni oraz aktywny styl życia.

Primavera Jastrzębia Góra Karol Jeka

Karol Jeka

Fizjoterapeuta

Absolwent WSZ na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Rehabilitacja funkcjonalna oraz studiów magisterskich na AWFiS w Gdańsku. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z praktyki rehabilitacyjnej. Czas wolny spędza na treningach w siłowni.

Primavera Jastrzębia Góra Beata Bizewska

Beata Bizewska

KOSMETYCZKA

Primavera Jastrzębia Góra Michalina Janik

Michalina Janik

Kosmetyczka

Wykwalifikowana kosmetyczka po Studium Kosmetycznym w Gdyni. W Sand Spa wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp. W swojej pracy perfekcyjna w każdym calu.

Primavera Jastrzębia Góra Agata Lokś

Agata Lokś

Masażystka

Doświadczona masażystka, która wyspecjalizowała się w masażach modelujących sylwetkę i energetyzujących. Pasjonują ją techniki masażu z różnych stron świata takie jak np. masaż balijski, tajski czy ajuwerdyjski. Swoją siłą i energią niejedną osobę postawiła już na nogi. Masaż to jej prawdziwa życiowa pasja.

Primavera Jastrzębia Góra Beata Bizewska

Barbara Brzeska

MASAŻYSTKA

Doświadczona masażystka specjalizująca się w masażach i terapiach antystresowych oraz rozluźniających. Mistrzyni  rytuałów na ciało łączących masaże z aromaterapią i pielęgnacją, które w jej wykonaniu stają się wyjątkową podróżą w krainę głębokiego relaksu i zmysłowych przyjemności.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas