zadzwoń
rezerwuj
messenger

Program Pełnia Kobiecości - Menopauza 8 dni

Program Pełnia Kobiecości to odpowiedź na naturalny kolejny etap życia każdej z nas.
Zmiany hormonalne, które zachodzą w organizmie podczas menopauzy, mogą powodować problemy ze snem, spadek nastroju, bóle głowy i mięśni, zaburzenia związane z układem moczowo-płciowym, uderzenia gorąca, kołatanie serca, zaburzenia koncentracji, rozdrażnienie i przewlekłe zmęczenie. Nie musisz się zmagać z objawami menopauzy. W trosce o Twój komfort nasi specjaliści opracowali specjalny program dietetyczny, warsztatowy i pielęgnacyjny, dzięki któremu zminimalizujesz dolegliwości związane z menopauzą oraz poprawisz jakość swojego życia i nauczysz się z tym żyć.
Przejmij kontrolę nad objawami menopauzy! Z nami zwalczysz uderzenia gorąca, zmęczenie i kłopoty ze snem, wyeliminujesz bóle mięśni, a także poprawisz swój nastrój i osiągniesz dobre samopoczucie.

Już od 2013 PLN / OS

Program Pełnia Kobiecości Menopauza

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ?

Program jest polecany dla pań, które chcą zminimalizować objawy menopauzy i poprawić jakość swojego życia. Jeśli chcesz poprawić swój komfort oraz przygotować się do zachodzących zmian, ten program jest dedykowany właśnie dla Ciebie. To program dla wszystkich tych Pań które chcą się odstresować, zadbać o swój wygląd i odpocząć od codziennych obowiązków- nad morzem w kobiecym gronie, po to aby nabrać nowej energii i świeżości.

SAND SPA HEALTH & BEAUTY INSTITUTE – ZASŁUGUJESZ NA NAJLEPSZĄ FORMĘ PIELĘGNACJI

Pragnienie utrzymania ciała i umysłu w dobrej kondycji psychofizycznej jest marzeniem każdej z nas. Nic w tym dziwnego, ponieważ im bardziej wydłuża się średnia długość naszego życia, tym dłużej chcemy cieszyć się zdrowiem, młodzieńczym wyglądem i witalnością. Czy jest to możliwe?

Otóż tak! Odpowiednimi środkami można spowolnić proces starzenia i utrzymać wysoką jakość życia tak długo, jak to możliwe, jednak nie warto sięgać po niesprawdzone i przypadkowo dobrane metody.

W Primavera robimy wszystko, aby każdy zabieg i aktywność były jak najbardziej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego program przeciwstarzeniowy rozpoczynamy od podstawowej diagnostyki. Nie zapominamy przy tym o pięknie zewnętrznym, dbając o regenerację, zredukowanie oznak starzenia oraz odmłodzenie wyglądu dzięki zabiegom, które koncentrują się na zwiększeniu naturalnego blasku Twojej skóry.

W ramach programu przeciwstarzeniowego oferujemy również zabiegi i aktywności dla ducha i umysłu, aby zrównoważyć Twoją energię psychofizyczną, przywrócić wewnętrzną równowagę oraz dodać Ci energii do działania.

Nie musisz się zmagać z objawami menopauzy. W trosce o Twój komfort nasi specjaliści opracowali specjalny program dietetyczny, warsztatowy i pielęgnacyjny, dzięki któremu zminimalizujesz dolegliwości związane z menopauzą oraz poprawisz jakość swojego życia i nauczysz się z tym żyć

SIŁA ZDROWIA. JAK POPRAWISZ SWOJE ZDROWIE DZIĘKI NASZEMU PROGRAMOWI?

 • nauczysz się jak oddychać, aby osłabić nieprzyjemne symptomy
 • opanujesz zmiany hormonalne i fizjologiczne
 • zyskasz młodszy wygląd
 • schudniesz i zmienisz nawyki żywieniowe
 • pozbędziesz się uczucia zmęczenia
 • odzyskasz wewnętrzną harmonię
 • dowiesz się czym jest holistyczne podejście do zdrowia i jak je stosować na co dzień
 • nauczysz się jak  stosować profilaktykę w codziennym funkcjonowaniu, aby być zdrowszym

TWÓJ KOMFORT POBYTU – CENA ZAWIERA:

 • 7 noclegów w komfortowych pokojach, w bliskiej odległości od morza (około 100m) oraz przyrody Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Posiadamy pokoje o różnym standardzie wyposażenia i wielkości, aby spełnić oczekiwania każdego Gościa.  Pobyt rozpoczyna się obiadem  a kończy śniadaniem.
 • Dieta Roślinna przygotowana przez dietetyczkę medyczną Magdalenę Maciejewską-Cebulak.
 • Zdrowotna aktywność fizyczna to bogaty program fitness z zajęciami oddechowymi, relaksacyjnymi, aqua, tanecznymi, fitness, zgodnie z liczbą oraz rodzajem zajęć dedykowanych różnym standardom pakietów.  Zajęcia szczególnie rekomendowane w pakiecie MENOPAUZA zgodnie z tabelą poniżej.
 • Interesujące warsztaty i wykłady tematyczne zgodnie z tabelą poniżej
 • Specjalne dobrane zabiegi w celach relaksacyjnych i zdrowotnych w gabinetach SPA zgodnie z tabelą poniżej.
 • Bezpłatny wstęp do Świata Saun:
  • saunę suchą – fińską (wysoka temperatura przyspiesza przemianę materii),
  • saunę różaną (umożliwiającą głęboki relaks oraz ukojenie dla duszy i ciała),
  • łaźnią turecką (kąpiel w łaźni parowej, pobudza oczyszczenie organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn),
  • saunę infrared (promienie podczerwone wydzielające ciepło, obniżają ciśnienie krwi oraz poprawiają krążenie),
  • lodospad (schładzanie organizmu po seansie w saunie wzmacnia system immunologiczny oraz zmniejsza częstość zapadania na choroby dróg oddechowych).
 • Bezpłatny wstęp do Parku Wodnego o łącznej powierzchni 1000 metrów2 zawierający atrakcje zarówno atrakcje dla relaksu jak i dla lubiących aktywny wypoczynek:
  • Duży basen o długości 28m idealny dla osób chcących popływać
  • Basen do Aqua Fitness i rekreacji – miejsce do zajęć grupowych w wodzie pod okiem instruktora
  • Jacuzzi – wanna z hydromasażem zapewniająca odprężenie
  • Przeciwprąd – poryw wody pod ciśnieniem (stawianie oporu prądowi wodnemu daje efekt masażu całego ciała)
 • Prima Check – spotkanie konsultacyjne ze specjalistą, uwzględniające wypełnienie ankiety i rekomendację zabiegów oraz warsztatów.
 • Pakiet startowy „Na Zdrowie”
 • Woda mineralna 1,5l uzupełniana codziennie

DLACZEGO DIETA JEST TAK ISTOTNA?

Okres okołomenopauzalny to dla każdej kobiety szczególny i trudny czas. Metabolizm spowalnia, pojawiają się dokuczliwe objawy i niekiedy wzrasta masa ciała, będąca często efektem zatrzymywania wody w organizmie oraz obrzęków. Odpowiednio dobrana dieta zapobiega przybieraniu na wadze, reguluje pracę przewodu pokarmowego (eliminuje wzdęcia i zaparcia) oraz dostarcza potrzebnych składników odżywczych, szczególnie wapnia (głównego składnika zapobiegającego wystąpieniu osteoporozy).

Dieta dla Pań w okresie okołomenopauzalnym to pełnowartościowa, zbilansowana dieta bez mięsa, oparta przede wszystkim o produkty pochodzenia roślinnego. Źródłem białka są głównie ryby, jaja, produkty mleczne oraz rośliny strączkowe. Te ostatnie są źródłem fitoestrogenów, związków które mogą zmniejszać dokuczliwe objawy związane z menopauzą.

WSPARCIE SPECJALISTÓW PO POWROCIE DO DOMU

Chcesz kontynuować zdrowe nawyki po powrocie do domu? Jako jedyni dajemy Ci wsparcie specjalistów nawet po wyjeździe, dzięki któremu możesz kontynuować pracę nad zdrowym stylem życia na codzień. W PrimaLife otrzymasz kompleksowe wsparcie dietetyków, trenerów, kosmetologów i psychologów, aby  samodzielnie móc zarządzać życiową energią i dążyć do harmonii na wielu płaszczyznach życia.

W Twoim planie PrimaLife online znajdziesz:

 • Dieta z jadłospisem. Ponad 6000 zdrowych przepisów
 • Aktywność z planem treningowym i ponad 200 filmów z ćwiczeniami
 • Plan domowych zabiegów pielęgnacyjnych wraz ze wskazówkami kosmetologa i blisko 40 filmami z pielegnacji ciała i twarzy
 • Psychologia z programem wiedzy a w tym ponad 50 lekcji i 100 ćwiczeń motywacyjnych

Wybierz termin

10.11 - 17.11.2019 8 dni / 7 nocy

Rodzaj programu

LIGHT

PREMIUM

DELUXE

Cena

Pokój 1 osobowy

2 258 zł
2 452 zł
3 098 zł

Pokój 2 osobowy dla 1 osoby

2 408 zł
2 602 zł
3 248 zł

Pokój 2 osobowy dla 2 osób

4 216 zł
4 604 zł
5 896 zł

Komfort pobytu

7 noclegów w komfortowych pokojach, w bliskiej odległości od morza (około 100m) oraz przyrody Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Posiadamy pokoje o różnym standardzie wyposażenia i wielkości, aby spełnić oczekiwania każdego Gościa. Pobyt rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem

tak
tak
tak

Dieta Roślinna przygotowana przez dietetyczkę medyczną Magdalenę Maciejewską-Cebulak

tak
tak
tak

Nielimitowany wstęp do Świata Saun: Sauna Sucha fińska, Sauna Różana, Łaźnia Turecka, Sauna Infrared, Lodospad

tak
tak
tak

Nielimitowany wstęp do Parku Wodnego o łącznej powierzchni 1000 metrów zawierający atrakcje zarówno atrakcje dla relaksu jak i dla lubiących aktywny wypoczynek: Basen do Pływania, Basen do Aqua Fitness i Rekreacji , Jacuzzi, Przeciwprąd

tak
tak
tak

Aktywność Fizyczna

„Jak oddychać, by być zdrowym?” – Relaksacyjne Ćwiczenia Oddechowe metodą Butejki

2x
4x
open

ZUMBA to zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Zumba®. To idealne połączenie tańca, aerobiku i treningu wytrzymałościowego. To bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie

1x
1x
open

STRETCHING to zestaw spokojnych, relaksujących ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych. Zajęcia prowadzone są przy spokojnej relaksacyjnej muzyce sprzyjającej rozluźnieniu napięć mięśniowych. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym lub stresującym trybem życia

1x
1x
open

TRENING AUTOGENNY SCHULTZA to medytacja wprowadzająca w stan podobny do hipnozy polegająca na głębokim odprężeniu i koncentracji w odpowiedzi na słowa wypowiadane przez prowadzącego. Trening składa się z dwóch części, pierwsza polega na koncentracji nad odczuciami płynącymi z ciała, druga to wizualizacji pogłębiającej stan relaksu

1x
1x
open

AQUA CLASSIC niezwykle atrakcyjna i ciekawa forma aktywności fizycznej w wodzie przeznaczona dla osób w różnym wieku o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej. Woda, która stawia 12-krotnie większy opór niż powietrze, oraz oddziałuje na ciało swoimi właściwościami fizycznymi jest doskonałym środowiskiem do ćwiczeń oraz relaksu

1x
1x
open

RELAKSACJA PROGRESYWNA JACOBSONA to technika stworzona do naturalnej walki ze stresem. podczas spotkania docenisz rolę oddechu i zyskasz umiejętność odczytywania sygnałów z ciała świadczących o odczuwanym przez Ciebie napięciu. Dowiesz się jaką rolę w radzeniu ze stresem odgrywa odreagowanie i regeneracja. Spotkanie kończy się krótkim treningiem relaksacyjnym

-
1x
open

PILATES to zestaw statycznych ćwiczeń rozciągających na kręgosłup i brzuch, które dają wiele korzyści. To nie tylko doskonała technika kształtująca ciało, ale też aktywność mająca znaczący wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Doskonale sprawdza się w: profilaktyce dysfunkcji układu mięśniowego i stawowo-szkieletowego, leczeniu przewlekłych bólów kręgosłupa, zwłaszcza w dolnym odcinku, leczeniu sztywniejącego zapalenia stawów kręgosłupa. Dużą zaletą tych ćwiczeń jest to, że wykonuje się je w rytm spokojnej relaksującej muzyki dzięki czemu nie tylko poprawimy sylwetkę, ale też możemy się odprężyć i zrelaksować

-
1x
open

Zabiegi Spa

Terapia Kondycji Energetycznej Organów metodą elektroakupunktury Ryodoraku

1x
1x
1x

Kobido Liftingujący Masaż twarzy, szyi i dekoltu

1x
1x
1x

Kąpiel Zasadowa Stóp z herbatą oczyszczającą

1x
1x
1x

Peelingujący Masaż Zasadowy

-
1x
1x

Sesja w KOMORZE HIPERBARYCZNEJ – technologia ANTY-AGING intensywnie dotleniająca komórki LUB Relaksacyjna sesja FLOATINGU

-
-
1x

ICOON LASER- zabieg liftingujący na twarz.

-
-
1x

Warsztaty i Wykłady

Wykład dietetyka - "Dieta po zdrowie"

1x
1x
open

Warsztat z kosmetyczką – „Zdrowa i piękna skóra. Zachowaj młodość na dłużej – jak ważne jest prawidłowe nawilżanie?”

1x
1x
open

Wykład psychologa "Zbuduj zdrowe nawyki i nastaw się na działanie"

1x
1x
open

Warsztat z dietetykiem - "Jod, D3 + K2, spirulina, rokitnik. Co jest ważne w suplementacji?"

-
1x
open

Warsztat z kosmetologiem - "Automasaż twarzy i prawidłowy demakijaż"

-
-
open

Benefity Dodatkowe

FIT TICKET uprawniający do bezpłatnego skorzystania z dodatkowo płatnych zajęć fizycznych oraz wykładów lub warsztatów tematycznych, do wyboru

3x
5x
Karnet OPEN - bez limitu

Prima Check - spotkanie konsultacyjne ze specjalistą

1x
1x
1x

Woda mineralna uzupełniana codziennie 1,5l

1x
1x
1x

Pakiet startowy "Na Zdrowie"

1x
1x
1x

Powitalna lampka wina w hotelowej restauracji Wine Story

-
-
1x

Rytuał wieczornej sauny z piciem naparu z pokrzywy

-
-
2x

24.11 - 01.12.2019 8 dni / 7 nocy

Rodzaj programu

LIGHT

PREMIUM

DELUXE

Cena

Pokój 1 osobowy

2 013 zł
2 207 zł
2 853 zł

Pokój 2 osobowy dla 1 osoby

2 163 zł
2 357 zł
3 003 zł

Pokój 2 osobowy dla 2 osób

3 726 zł
4 114 zł
5 406 zł

Komfort pobytu

7 noclegów w komfortowych pokojach, w bliskiej odległości od morza (około 100m) oraz przyrody Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Posiadamy pokoje o różnym standardzie wyposażenia i wielkości, aby spełnić oczekiwania każdego Gościa. Pobyt rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem

tak
tak
tak

Dieta Roślinna przygotowana przez dietetyczkę medyczną Magdalenę Maciejewską-Cebulak

tak
tak
tak

Nielimitowany wstęp do Świata Saun: Sauna Sucha fińska, Sauna Różana, Łaźnia Turecka, Sauna Infrared, Lodospad

tak
tak
tak

Nielimitowany wstęp do Parku Wodnego o łącznej powierzchni 1000 metrów zawierający atrakcje zarówno atrakcje dla relaksu jak i dla lubiących aktywny wypoczynek: Basen do Pływania, Basen do Aqua Fitness i Rekreacji , Jacuzzi, Przeciwprąd

tak
tak
tak

Aktywność Fizyczna

BUTEJKO to sztuka prawidłowego oddechu. Stosując ćwiczenia świadomego oddychania zredukujesz stres, opóźnisz procesy starzenia, usuniesz 70% zbędnych dla organizmu substancji i toksyn, usprawnisz pracę układu limfatycznego, uspokoisz myśli, wpłyniesz pozytywnie na swoje zdrowie, uzyskasz wewnętrzną moc, lepiej sobie poradzisz w sytuacjach kryzysowych

2x
4x
open

ZUMBA to zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Zumba®. To idealne połączenie tańca, aerobiku i treningu wytrzymałościowego. To bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie

1x
1x
open

STRETCHING to zestaw spokojnych, relaksujących ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych. Zajęcia prowadzone są przy spokojnej relaksacyjnej muzyce sprzyjającej rozluźnieniu napięć mięśniowych. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym lub stresującym trybem życia

1x
1x
open

TRENING AUTOGENNY SCHULTZA to medytacja wprowadzająca w stan podobny do hipnozy polegająca na głębokim odprężeniu i koncentracji w odpowiedzi na słowa wypowiadane przez prowadzącego. Trening składa się z dwóch części, pierwsza polega na koncentracji nad odczuciami płynącymi z ciała, druga to wizualizacji pogłębiającej stan relaksu

1x
1x
open

AQUA CLASSIC niezwykle atrakcyjna i ciekawa forma aktywności fizycznej w wodzie przeznaczona dla osób w różnym wieku o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej. Woda, która stawia 12-krotnie większy opór niż powietrze, oraz oddziałuje na ciało swoimi właściwościami fizycznymi jest doskonałym środowiskiem do ćwiczeń oraz relaksu

1x
1x
open

RELAKSACJA PROGRESYWNA JACOBSONA to technika stworzona do naturalnej walki ze stresem. podczas spotkania docenisz rolę oddechu i zyskasz umiejętność odczytywania sygnałów z ciała świadczących o odczuwanym przez Ciebie napięciu. Dowiesz się jaką rolę w radzeniu ze stresem odgrywa odreagowanie i regeneracja. Spotkanie kończy się krótkim treningiem relaksacyjnym

-
1x
open

Pilates

-
1x
open

Zabiegi Spa

Terapia Kondycji Energetycznej Organów metodą elektroakupunktury Ryodoraku

1x
1x
1x

Kobido Liftingujący Masaż twarzy, szyi i dekoltu

1x
1x
1x

Kąpiel Zasadowa Stóp z herbatą oczyszczającą

1x
1x
1x

Peelingujący Masaż Zasadowy

-
1x
1x

Sesja w KOMORZE HIPERBARYCZNEJ – technologia ANTY-AGING intensywnie dotleniająca komórki LUB Relaksacyjna sesja FLOATINGU

-
-
1x

ICOON LASER- zabieg liftingujący na twarz.

-
-
1x

Warsztaty i Wykłady

Wykład dietetyka - "Dieta po zdrowie"

1x
1x
open

Warsztat z kosmetyczką – „Zdrowa i piękna skóra. Zachowaj młodość na dłużej – jak ważne jest prawidłowe nawilżanie?”

1x
1x
open

Wykład psychologa "Zbuduj zdrowe nawyki i nastaw się na działanie"

1x
1x
open

Warsztat z dietetykiem - "Jod, D3 + K2, spirulina, rokitnik. Co jest ważne w suplementacji?"

-
1x
open

Warsztat z kosmetologiem - "Automasaż twarzy i prawidłowy demakijaż"

-
-
open

Benefity Dodatkowe

FIT TICKET uprawniający do bezpłatnego skorzystania z dodatkowo płatnych zajęć fizycznych oraz wykładów lub warsztatów tematycznych, do wyboru

3x
5x
Karnet OPEN - bez limitu

Prima Check - spotkanie konsultacyjne ze specjalistą

1x
1x
1x

Woda mineralna uzupełniana codziennie 1,5l

tak
tak
tak

Pakiet startowy "Na Zdrowie"

1x
1x
1x

Powitalna lampka wina w hotelowej restauracji Wine Story

-
-
1x

Rytuał wieczornej sauny z piciem naparu z pokrzywy

-
-
2x

Decydując się wcześniej na kompletny program, oszczędzasz!

Opłata klimatyczna w wysokości 1,60 zł od osoby za dobę płatna dodatkowo.

DODATKOWE INFORMACJE

Aby zapytać o szczegóły pobytu zadzwoń do pomocnego działu rezerwacji

Aby zapytać o szczegóły programu Sand Spa Health & Beauty Institute zadzwoń do spa

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas