zadzwoń
rezerwuj
messenger

Antystres i Relaks- Pakiet zabiegowy

Antystresowa rewolucja! Skorzystaj ze specjalnych programów zabiegowych, które pozwolą Ci się odstresować i zrelaksować.

Stres jest nieodłącznym elementem towarzyszącym życiu człowieka. Umiarkowany dodaje nam energii do działania, nadmierny prowadzi do osłabienia organizmu, problemów ze skórą, napięć mięśniowych, zaburzeń pracy układu krążenia czy kłopotów z metabolizmem i nadwagą; jest również przyczyną problemów z koncentracją i ze snem, może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a nawet depresji.
ZMĘCZONY? NIEWYSPANY? NEROWOWY? JESTEŚ W NAJLEPSZYCH RĘKACH
Powiększ swój Wypoczynek na Zdrowie o pakiet zabiegów.

Już od 477 PLN / OS

Twoja oferta zawiera:

Pakiet zabiegów Antystres i Relaks

  • 1x FLOATING to głęboki relaks w odcięciu od wszelkich bodźców sensorycznych.  Terapia polegająca na unoszeniu ciała na powierzchni wody nasyconej roztworem soli Epsom. Floating polecany jest dla osób zestresowanych, pragnących głębokiego relaksu oraz osób z wszelkimi dolegliwościami.
  • 1x Relaksacyjny Masaż Całego Ciała na łóżku WAVEBALANCE. Innowacyjność zabiegu polega na holistycznym połączeniu 5 elementów: ciepła, ruchy fal, wibracji, terapii dźwiękiem oraz umiejętności manualnych terapeuty, umożliwiając pełne uruchomienie procesów samoleczenia. Zabieg wykonywany jest na łóżku wodnym BalanceFloater- jedyne takie łóżko w Polsce.
  • 1x MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY „MAGIA DOTYKU”. Masaż aromatycznymi olejkami twarzy, szyi i dekoltu z akupresurą głowy, oparty na technikach masaży klasycznego. Powoduje zmniejszenie napięcia mieści twarzy, odpręża, zmniejsza dolegliwości bólowe głowy oraz przenosi w świat relaksu i zapomnienia.
  • 1x MASAŻ PRZEPONY. Zabieg opierający się na technikach zaczerpniętych z masażu tkanek głebokich oraz mający na celu rozluźnienie głównego mieśnia oddechowego.
  • Powiększ swój Pakiet Wypoczynek dla Zdrowie o pakiet zabiegowy. CENA ZA PAKIET 4 ZABIEGÓW 477 PLN
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas