zadzwoń
rezerwuj
messenger

Menopauza- Pakiet zabiegowy

MENOPAUZA – ZMIANA NA LEPSZE
Do niedawna menopauza była wstydliwym tematem, a społeczeństwo odbierało ją jako zmierzch kobiecości. Świat poszedł do przodu, kobiety stały się bardziej świadome siebie i dziś menopauza staje się okresem nowej aktywności kobiet! Jest to życie bez kompleksów, bez pośpiechu, bez stresu, bez perfekcyjności, bez udawania, bez braku czasu dla Ciebie. Czas na nowy początek!
Kobieta w okresie menopauzy może się czuć i wyglądać lepiej niż wcześniej.
Wystarczy tylko, że właściwie o siebie zadbasz, zaczniesz prowadzić zdrowy tryb życia, wprowadzisz do każdego dnia odpowiednio dobraną dla siebie pielęgnację i nauczysz się jak sobie radzić z psychicznymi spadkami formy.
Powiększ swój Wypoczynek na Zdrowie o pakiet zabiegów.

Już od 477 PLN / OS

Twoja oferta zawiera:

Pakiet zabiegów Menopauza

  • 1x Liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu KOBIDO. jest znany jako „niechirurgiczny lifting twarzy”, ponieważ niweluje zmarszczki i poprawia kontur twarzy bez użycia inwazyjnych metod. Jest to głęboka kombinacja tradycyjnych, manualnych japońskich technik, które dzięki swojej intensywności działają na głębszych warstwach skóry i mięśni, zapobiegając oraz zmniejszając efekty starzenia.
  • 1x sesja w KOMORZE HIPERBARYCZNEJ. Polega na podawaniu tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu, dzięki czemu zwiększa się dotlenienie komórek, co sprzyja ich regeneracji i rozwojowi. Zalecany w celu opóźnienia procesów efektów starzenia się organizmu, chorobach zapalnych i autoimmunologicznych , chorobach układu krążenia, przy zmęczeniu, depresjach, bólach głowy, migrenach, otyłości,
  • 1x PEELING ZASADOWY całego ciała ma działanie detoksykujące i lecznicze. Wykonywany na bazie soli zasadowej oraz oleju kokosowego.
  • 1x KĄPIEL STÓP W ROZTWORZE ZASADOWYM z poczęstunkiem ziołową herbatą dr Jentschury. Stymulująca do wydalania toksyn.
  • Powiększ swój Pakiet Wypoczynek dla Zdrowie o pakiet zabiegowy. CENA ZA PAKIET 4 ZABIEGÓW 477 PLN
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas