zadzwoń
rezerwuj
messenger

OPANUJ HASHIMOTO- Pakiet zabiegowy

Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną, w której nasz własny układ odpornościowy atakuje tarczycę, zamiast chronić ją przed zakażeniem. To z kolei prowadzi do przewlekłego stanu zapalnego oraz upośledzenia zdolności wytwarzania hormonów tarczycy niezbędnych dla zdrowia organizmu.
Choroba Hashimoto najczęściej rozwija się przez długi okres czasu nie dając żadnych objawów. Zapalenie tarczycy często zostaje wykryte dopiero w momencie, gdy jest już ona bardzo zniszczona i uwidaczniają się objawy niedoczynności tarczycy, do których zaliczyć można: zmęczenie, senność, zimne stopy i dłonie, marznięcie, wypadanie włosów, przesuszoną skórę, kruchość paznokci, przyrost masy ciała, zaparcia, problemy z koncentracją i pamięcią, zaburzenia miesiączkowania, niepłodność, niskie ciśnienie krwi, obrzęki. Najnowsze doniesienia medyczne, psychologiczne i dietetyczne mówią o tym, że można cieszyć się pełnią życia z Hashimoto, tylko trzeba wiedzieć jak sobie radzić z chorobą na co dzień.
Nasz zespół opracował specjalny program, który dzięki odpowiednio dobranej diecie, aktywności, pielęgnacji i warsztatom edukacyjnym pozwoli Ci wrócić do życia sprzed choroby.
Powiększ swój Wypoczynek na Zdrowie o pakiet zabiegów.

Już od 495 PLN / OS

Twoja oferta zawiera:

Pakiet zabiegów Opanuj Hashimoto

  • 1x Sesja w KOMORZE HIPERBARYCZNEJ – technologia ANTY-AGING intensywnie dotleniająca komórki, co sprzyja ich wzmożonej regeneracji i rozwojowi.
  • 1x FLOATING, czyli głęboki relaks w odcięciu od wszelkich bodźców sensorycznych. Terapia polega na unoszeniu ciała na powierzchni wody nasyconej roztworem soli Epsom o działaniu nawilżajacym
  • 1x TERAPIA WISCELARNA, której celem jest przywrócenie prawidłowego napięcia elastyczności i ruchomości narządów wewnętrznych poprzez zastosowanie różnorodnych technik manualnych.
  • 1x PEELING ZASADOWY całego ciała o działaniu detoksykującym i leczniczym na bazie soli zasadowej oraz oleju kokosowego.
  • Powiększ swój Pakiet Wypoczynek dla Zdrowie o pakiet zabiegowy. CENA ZA PAKIET 4 ZABIEGÓW 495 PLN
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas