zadzwoń
rezerwuj
messenger

Różowa wstążka- Pakiet zabiegowy

Jeśli jesteś kobietą, która zmobilizowała wszystkie siły, by zwalczyć chorobę, teraz po odniesionym sukcesie prawdopodobnie potrzebujesz wsparcia i nowych sił, by cieszyć się z odzyskanego zdrowia. Specjalnie z myślą o Tobie opracowaliśmy program, który pomoże Ci odbudować odporność, zadbać o swoje ciało, wzmocnić się psychicznie i wreszcie odpocząć po stoczonej batalii.
Po chorobie nowotworowej najlepiej się sprawdza terapia psychofizyczna. Obejmuje działania profilaktyczne jak np. zapobieganie obrzękom limfatycznym, zabiegi przywracające sprawność, aktywność prozdrowotną, warsztaty z psychologiem, nauka redukcji stresu dzięki technikom oddechowym. Kluczowym elementem naszej terapii jest przeciwnowotworowy system odżywiania stworzony przez dietetyk medyczną Magdalenę Maciejewską – Cebulak, współautorkę książki „Nie daj się rakowi’.
WZMACNIAMY, EDUKUJEMY, WSPIERAMY I ULEPSZAMY ŻYCIE KOBIET DOTKNIĘTYCH NOWOTWOREM PIERSI.
Powiększ swój Wypoczynek na Zdrowie o pakiet zabiegów.

Już od 495 PLN / OS

Twoja oferta zawiera:

Pakiet zabiegów Różowa wstążka

  • 1x Zabieg na twarz BEAUTY HYDRATION RITUAL by THALGO. Nawilżająco-upiekszający zabieg z maską kremową.
  • 1x Manualny DRENAŻ LIMFATYCZNY całego ciała. Specyfika ruchów stosowanych w trakcie masażu polega na powolnym i delikatnym przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych oraz ich pobudzenie poprzrez rozcieranie.
  • 1x MASAŻ LIMFATYCZNY PNEUMATYCZNYM RĘKAWEM BOA z wcześniejszym ręcznym udrożnieniem węzłów chłonnych
  • 1x Aplikacja plastrów KINESIOLOGY TAPING, czyli  umieszczenie na ciele w ściśle określony sposób plastrów rehabilitacyjnych.
  • Powiększ swój Pakiet Wypoczynek dla Zdrowie o pakiet zabiegowy. CENA ZA PAKIET 4 ZABIEGÓW 540 PLN
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas