zadzwoń
rezerwuj
messenger

NASZA METODA NA TWOJE ZDROWIE

Wczasy dla Zdrowia w Primavera Jastrzębia Góra to coś więcej niż tylko prozdrowotna dieta i aktywność fizyczna. Wierzymy, że aby być szczęśliwym i zdrowym - niezbędne jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji i psychologii. Dlatego nie zaniedbujemy żadnego z nich. Przy udziale profesjonalistów z takich dziedzin, jak dietetyka, sport, fizjoterapia, rehabilitacja, psychologia oraz kosmetologia, stworzyliśmy system zrównoważonego stylu życia. Dzięki niej, w swoim programie pobytu, znajdziesz specjalnie skomponowaną dietę, różnorodne zajęcia sportowe, dostęp do udziału w warsztatach i wykładach ze specjalistami, a także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, kosmetycznych i zdrowotnych.

METODA PrimaLife

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

Filozofia Primalife pomaga gościom ponownie odkryć utraconą energię fizyczną i psychiczną, ucząc zdrowego stylu życia i pokazując, że połączenie aktywności fizycznej i zrównoważonego odżywiania może pomóc z wieloma problemami powodowanymi przez "błędy dietetyczne" i "siedzący tryb życia". PrimaLife informuje, łączy i wspiera, daje szansę zrozumieć siebie, aby się spełnionym i zdrowszym człowiekiem. Wpływa na równowagę życiową, pewność siebie i na ogólną poprawę jakości życia.

Dieta

Naszą prozdrowotną dietę roślinną stworzył zespół dietetyków, lekarzy oraz szefów kuchni. Dostarcza organizmowi energii, minerałów, witamin, wzmacnia go, uodparnia i jest smaczna. Została stworzona po to, aby wspomagać leczenie, zapobiegać chorobom i wzmacniać nasze ciała oraz psychikę.

Aktywność

Nasz healthy team doskonale wie, że "ruch jest życiem" i tworząc programy treningowe stawiają na zajęcia i ćwiczenia, które najskuteczniej wspomagają leczenie. Nasze strefy aktywności gwarantują poprawę zdrowia, samopoczucia i skuteczne osiągnięcie wyznaczonych celów.

Pielęgnacja

Naszą skuteczność prozdrowotną zawdzięczamy synergii metod – łączymy naturalne terapie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Każdy program składa się z diagnostyki, kluczowej terapii, indywidualnych zabiegów, dopasowanych aktywności i najlepszych urządzeń.

Psychologia

Nasi specjaliści przygotowali harmonogram warsztatów i wykładów, aby dawać wsparcie w osiągnięciu założonych celów. Podczas zajęć dowiesz się m.in. w jaki sposób funkcjonuje nasze ciało, jak działa stres, jak sobie z nim radzić, poznasz zasady zdrowego życia i nauczysz się robić zdrowe przekąski.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas