zadzwoń
rezerwuj
messenger

MENOPAUZA – ZMIANA NA LEPSZE

Do niedawna menopauza była wstydliwym tematem, a społeczeństwo odbierało ją jako zmierzch kobiecości. Świat poszedł do przodu, kobiety stały się bardziej świadome siebie i dziś menopauza staje się okresem nowej aktywności kobiet! Jest to życie bez kompleksów, bez pośpiechu, bez stresu, bez perfekcyjności, bez udawania, bez braku czasu dla Ciebie. Czas na nowy początek!
Kobieta w okresie menopauzy może się czuć i wyglądać lepiej niż wcześniej
Wystarczy tylko, że właściwie o siebie zadbasz, zaczniesz prowadzić zdrowy tryb życia, wprowadzisz do każdego dnia odpowiednio dobraną dla siebie pielęgnację i nauczysz się jak sobie radzić z psychicznymi spadkami formy!
Przejdź przez ten proces z naszymi specjalistami od diety, aktywności, psychologii i pielęgnacji!

Jaki problem chcesz rozwiązać?

Zapoznaj się z Naszymi programami pobytowymi:

PRIMALIFE WSPOMAGANIE LECZENIA

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji/odnowy oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. PrimaLife edukuje i motywuje, daje wiarę oraz sposoby i narzędzia do zmiany złych nawyków i stylu życia.

Dieta

To, jaką dietę stosujesz w czasie rekonwalescencji, może znacząco przyspieszyć regenerację lub ją opóźnić, jeśli odżywiasz niezdrowo. Podczas spotkań z dietetykiem dowiesz się, co jeść, by Twoje narządy powróciły do normalnego funkcjonowania, Twoje wyniki krwi znacząco się poprawiły, a co za tym idzie - byś Ty czuła się dobrze.

Aktywność

Twoje ciało, mimo iż już nie jest chore, wciąż potrzebuje szczególnego traktowania. Jesteśmy na to przygotowani, a nasi masażyści otoczą Cię profesjonalną opieką w tym zakresie. Pomożemy Ci też powrócić do aktywności fizycznej. Wiemy, że ruch nie był Twoim priorytetem w ostatnim czasie. Teraz jednak możesz powoli rozpocząć łagodne treningi.

Pielęgnacja

Być może, gdy chorowałaś, nie miałaś czasu, by np. zadbać o swoją skórę. Teraz, gdy wszystko powoli wraca do normalności, możesz zająć się troską o siebie. To ważne, byś odnalazła w sobie na powrót siłę kobiecości i dostrzegła własne piękno. Nasi kosmetolodzy przypomną o zasadach pielęgnacyjnych, a masaże, które oferujemy, pomogą Ci się zrelaksować

Psychologia

Zdajemy sobie sprawę, że to, przez co przeszłaś, mogło nadwyrężyć Twoje siły psychiczne i mocno nadszarpnąć nerwy. Chcemy, żebyś podczas warsztatów z naszym psychologiem poczuła się pewna siebie, spokojna i radosna oraz żebyś poznała techniki oddechowe, które pozwolą Ci redukować stres.

POZNAJ NAJSKUTECZNIEJSZE METODY

UTRZYMANIA MŁODOŚCI CIAŁA I UMYSŁU

x

ANALIZA I TERAPIA KONDYCJI ENERGETYCZNEJ ORGANÓW METODĄ ELEKTROAKUPUNKTURY RYODORAKU

Jest to metoda oparta na pomiarze przewodności elektrycznej w strefie lokalizacji punktów pomiarowych oraz określeniu, jakie organy wykazują większą przewodność elektryczną i wymagają wyciszenia, a jakie wykazują mniejszą przewodność elektryczną i wymagają pobudzenia. Terapia polega na stymulacji tych punktów elektrodą do elektroakupunktury. Organy mające zarówno za mało, jak i za dużo energii, wykazują podatność na wszelakie choroby i dolegliwości. Wczesna terapia urządzeniem Ryodoraku może być zabiegiem zarówno profilaktycznym, jak i wspomagającym usuwanie nękających dolegliwości. Podczas spotkania otrzymuje się również wynik analizy oraz kartę zaleceń terapeutycznych.

więcej
x

HIPERBARIA

Tlenoterapia hiperbaryczna to innowacyjna, nieinwazyjna i wysoce skuteczna metoda leczenia, która dzięki poprawie kondycji komórek macierzystych w organizmie, zapewnia pełną regenerację i rewitalizację wszystkich tkanek w organizmie.

więcej
x

ICOONE LASER

Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

więcej

JAK BYĆ SPEŁNIONĄ KOBIETĄ?

Podczas menopauzy kobiety często mają wrażenie, że wszystko co najlepsze już minęło. Po pobycie w Primaverze będziesz myślała, że wszystko co najlepsze jest dopiero przed Tobą.

Kobiety mają uczucie, że coś tracą na zawsze: młodość, zdrowie, ładne ciało czy dobrą kondycję. Cierpi na tym psychika i poczucie własnej wartości.  To prawda, że czasy młodości upłynęły, ale to nie znaczy, że dojrzałość nie może być lepsza! Uwierz, że jesteśmy jak wino!

Kobiety w tym okresie mają więcej czasu dla siebie. Nie muszą już tak pędzić, mogą w końcu pomyśleć o sobie, realizować porzucone hobby czy dokształcać się w interesującym je kierunku, a przede wszystkim zadbać o swój wygląd i poczuć się lepiej.

Menopauza jest ważnym rozdziałem w życiu i od Ciebie zależy jaki on będzie. Nadszedł czas, abyś zaprzyjaźniła się z dojrzałością, nauczyła się dbać o siebie i cieszyła nowym początkiem!

Najważniejsze jest, poznanie rzetelnej wiedzy na ten temat i umiejętność z niej korzystania. My Ci w tym pomożemy.

W 90% przypadków menopauza pierwsze objawy daje pomiędzy 45. a 55. rokiem życia

Rok bez menstruacji – tyle musi upłynąć, by stwierdzić menopauzę

Nie ma sposobu, aby zapobiec menopauzie , można najwyżej złagodzić przykre objawy i wspomóc cały organizm do dostosowania się do no

HOLISTYCZNY PROGRAM PROZDROWOTNY

Kadra i miejsce mają największe znaczenie w powrocie do równowagi. My łączymy wyjątkowe miejsce nad samym morzem z profesjonalną kadrą, która tworzy dla Was najskuteczniejszy holistic team.

PRIMAVERA

Primavera to jeden z najlepszych obiektów wśród hoteli nad morzem. Za atrakcyjnością obiektu przemawia przede wszystkim położenie zaledwie 100 m od plaży nad morzem Bałtyckim.

Jastrzębia Góra może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu, jak i dla naszego obiektu. Wybierając Primavera, zyskujesz podwójnie.

Holistic Team

Metoda Primalife to wielkie zasoby wiedzy, którą posiadają Nasi specjaliści.

Do Waszej dyspozycji oddajemy psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów, rehabilitantów, kosmetyczki oraz trenerów. Wiemy, że jeśli chcesz uzyskać maksimum efektów, musisz postawić na pierwszym miejscu swoje zdrowie.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan, który będzie uwzględniał Twoje dolegliwości.

SOLIDNA DAWKA WIEDZY

Porady naszych specjalistów

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas