zadzwoń
rezerwuj
messenger

KRĘGOSŁUP I STAWY

ODCZUWASZ BÓLE PLECÓW, DRĘTWIENIE KARKU, DYSKOMFORT KRĘGOSŁUPA? Są to najczęstsze dolegliwości i objawy świadczące o chorobie albo przeciążeniu kręgosłupa. Problem ten dotyka już 40% polskiego społeczeństwa. Zapomnij o bólu, trzymaj się prosto i popraw komfort swojego życia!

Troska o zdrowy kręgosłup to podstawa normalnego funkcjonowania, dlatego nasz zespół profesjonalistów przygotował kompleksowy program dla wzmocnienia kręgosłupa. Nasza metoda pozwala często uniknąć lub odroczyć operację kręgosłupa i wpływa na znaczną poprawę komfortu życia.

WYBIERZ CEL, KTÓRY CHCESZ OSIĄGNĄĆ

Zapoznaj się z naszymi programami pobytowymi:

PRIMALIFE KRĘGOSŁUP I STAWY

Zwalcz dolegliwości kręgosłupa. Dzięki metodzie Primalife zadbasz o swoje stawy i postawę wielopłaszczyznowo, dzięki czemu szybciej uzyskasz zamierzone rezultaty.

Dieta

Zadbaj o swój kręgosłup i stawy za pomocą zbilansowanej, bogatej w witaminy, wapń i białko diety. W walce z dyskomfortem kręgosłupa i stawów ważne są również pokarmy bogate w kwasy organiczne, mikroelementy i wodę.

Aktywność

Nasi trenerzy personalni i fizjoterapeuci zatroszczą się o Twoją kondycję i zmotywują do wspólnych treningów. Dzięki aktywności poprawisz swoją kondycję i ogólną mobilność stawów i ciała, będziesz mieć więcej energii do działania i poprawisz równowagę układu kostno-mięśniowego, aby na nowo czerpać przyjemność z aktywnego trybu życia.

Pielęgnacja

Sand SPA oferuje specjalistyczną terapię wspomagającą zdrowy kręgosłup poprzez najlepsze rozwiązania na rynku. Nasza oferta wspomagająca terapię kręgosłupa i stawów obejmuje m.in.: floating i WAVEBALANCE, różnorodne masaże i terapie manualne, hiperbarię i tlenoterpię, pielęgnację zasadową, a także zajęcia relaksacyjne i rytuały saunowe.

Psychologia

Nasze warsztaty dadzą Ci wsparcie i wiedzę nt. skutecznych sposobów utrzymania odpowiedniej postawy oraz metod walki o zdrowy kręgosłup i stawy. Nauczysz się, w jaki sposób zmiana codziennych nawyków oraz stylu życia wpływa na dobre samopoczucie, mobilność oraz odpowiednią kondycję, abyś mógł utrzymać sprawność jak najdłużej.

POZNAJ NASZE NAJSKUTECZNIEJSZE METODY POWROTU DO ZDROWIA

x

Floating

Podczas sesji unosisz się na wodzie, a Twoje stawy i kręgosłup zostają odciążone. Nagromadzone wskutek pracy siedzącej, stresu czy wysiłku fizycznego napięcia mięśni rozpływają się. Wypoczynek w kapsule floatingowej stymuluje wydzielanie endorfin, które blokują ból. Floating redukuje bóle kręgosłupa, przynosi ulgę w bólach chronicznych i reumatycznych. Pomaga również na migrenowe bóle głowy.

więcej
x

Terapia manualna

Jest to ogólne określenie dla zestawu metod i technik zajmujących się diagnostyką i leczeniem odwracalnych zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. Leczenie wykonywane jest rękoma doświadczonego terapeuty i dlatego jest niezawodne.

więcej
x

APLIKACJA PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING

– Normalizacja napięcia mięśniowego
– Rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni
– Poprawa mikrokrążenia lokalnego
– Zmniejszenie bólu i stanów zapalnych kręgosłupa oraz stawów obwodowych
– Korekcja wad postawy”

więcej

POSTAW NA KRĘGOSŁUP. ŻYJ BEZ BÓLU.

Nawet lekki ból lub dyskomfort w odcinku kręgosłupa nie może być lekceważony. To początek poważnych problemów.

Czy możemy mówić o epidemii? Dolegliwości kręgosłupa są chorobą cywilizacyjną współczesnego człowieka i zmieniają codzienne życie w udrękę.

Objawy bólowe kręgosłupa należą do częstych i bardzo uciążliwych dla każdego z nas. Bóle są konsekwencją zaburzeń, dysfunkcji czy zmian zwyrodnieniowych w samym kręgosłupie, jak i w tkankach około-kręgosłupowych.
Schorzenia kręgosłupa odczuwamy w postaci: ostrego lub przewlekłego bólu, zawrotów głowy, promieniowania dolegliwości na kończyny, uczucia rwania, szumów w uszach itp.
Zlekceważenie tych objawów może zmienić Twoje życie w udrękę

Skąd się biorą choroby kręgosłupa?

Nieprawidłowa postawa utrzymywana przez wiele lat lub nadwaga mogą powodować szereg problemów z kręgosłupem. Lekarze najczęściej mają do czynienia ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kręgosłupa, których przyczyną są właśnie nadwaga i brak ruchu.

Jeżeli dużo siedzisz powinieneś na każde 30 minut siedzenia poświęcić 4 minuty na rozciąganie.

Ból pleców uważany jest za drugą najczęstszą lokalizację odczuwanego bólu – za pierwszy uważa się bóle głowy.

Nieprawidłowa postawa utrzymywana przez wiele lat czy nadwaga mogą powodować szereg problemów z kręgosłupem.

Wybór miejsca ma znaczenie

Kadra i miejsce mają największe znaczenie w powrocie do równowagi. My łączymy wyjątkowe miejsce nad samym morzem z profesjonalną kadrą, która tworzy dla Was najskuteczniejszy holistic team.

PRIMAVERA

Primavera to jeden z najlepszych obiektów wśród hoteli nad morzem. Za atrakcyjnością obiektu przemawia przede wszystkim położenie zaledwie 100 m od plaży nad morzem Bałtyckim.

Jastrzębia Góra może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu, jak i dla naszego obiektu. Wybierając Primavera, zyskujesz podwójnie.

HOLISTIC TEAM

Metoda Primalife to wielkie zasoby wiedzy, którą posiadają Nasi specjaliści.

Do Waszej dyspozycji oddajemy psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów, rehabilitantów, kosmetyczki oraz trenerów. Wiemy, że jeśli chcesz uzyskać maksimum efektów, musisz postawić na pierwszym miejscu swoje zdrowie.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan, który będzie uwzględniał Twoje dolegliwości.

SOLIDNA DAWKA WIEDZY

Porady naszych specjalistów

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas