zadzwoń
rezerwuj
messenger

KRĘGOSŁUP I STAWY

ODCZUWASZ BÓLE PLECÓW, DRĘTWIENIE KARKU, DYSKOMFORT KRĘGOSŁUPA? Są to najczęstsze dolegliwości i objawy świadczące o chorobie albo przeciążeniu kręgosłupa. Problem ten dotyka już 40% polskiego społeczeństwa. Zapomnij o bólu, trzymaj się prosto i popraw komfort swojego życia!

Troska o zdrowy kręgosłup to podstawa normalnego funkcjonowania, dlatego nasz zespół profesjonalistów przygotował kompleksowy program dla wzmocnienia kręgosłupa. Nasza metoda pozwala często uniknąć lub odroczyć operację kręgosłupa i wpływa na znaczną poprawę komfortu życia.

PRIMALIFE KRĘGOSŁUP I STAWY

Zwalcz dolegliwości kręgosłupa. Dzięki metodzie Primalife zadbasz o swoje stawy i postawę wielopłaszczyznowo, dzięki czemu szybciej uzyskasz zamierzone rezultaty.

Dieta

Zadbaj o swój kręgosłup i stawy za pomocą zbilansowanej, bogatej w witaminy, wapń i białko diety. W walce z dyskomfortem kręgosłupa i stawów ważne są również pokarmy bogate w kwasy organiczne, mikroelementy i wodę.

Aktywność

Nasi trenerzy personalni i fizjoterapeuci zatroszczą się o Twoją kondycję i zmotywują do wspólnych treningów. Dzięki aktywności poprawisz swoją kondycję i ogólną mobilność stawów i ciała, będziesz mieć więcej energii do działania i poprawisz równowagę układu kostno-mięśniowego, aby na nowo czerpać przyjemność z aktywnego trybu życia.

Pielęgnacja

Sand SPA oferuje specjalistyczną terapię wspomagającą zdrowy kręgosłup poprzez najlepsze rozwiązania na rynku. Nasza oferta wspomagająca terapię kręgosłupa i stawów obejmuje m.in.: floating i WAVEBALANCE, różnorodne masaże i terapie manualne, hiperbarię i tlenoterpię, pielęgnację zasadową, a także zajęcia relaksacyjne i rytuały saunowe.

Psychologia

Nasze warsztaty dadzą Ci wsparcie i wiedzę nt. skutecznych sposobów utrzymania odpowiedniej postawy oraz metod walki o zdrowy kręgosłup i stawy. Nauczysz się, w jaki sposób zmiana codziennych nawyków oraz stylu życia wpływa na dobre samopoczucie, mobilność oraz odpowiednią kondycję, abyś mógł utrzymać sprawność jak najdłużej.

SOLIDNA DAWKA WIEDZY

Porady naszych specjalistów

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas