zadzwoń
rezerwuj
messenger

Antystres & relaks

Antystresowa rewolucja! Skorzystaj ze specjalnych programów pobytowych, które nauczą Cię bez żyć bez wyniszczającego stresu.

Stres jest nieodłącznym elementem towarzyszącym życiu człowieka. Umiarkowany dodaje nam energii do działania, nadmierny prowadzi do osłabienia organizmu, problemów ze skórą, napięć mięśniowych, zaburzeń pracy układu krążenia czy kłopotów z metabolizmem i nadwagą; jest również przyczyną problemów z koncentracją i ze snem, może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a nawet depresji.

ZMĘCZONY? NIEWYSPANY? NERWOWY? JESTEŚ W NAJLEPSZYCH RĘKACH.

PRIMALIFE ANTYSTRES I RELAKS

Profesjonalna opieka oraz metoda odgrywają duże znaczenie w powrocie do równowagi. Zobacz dlaczego filozofia Primalife to najlepszy lek na stres

Dieta

Zwalcz stres ze smakiem! Długotrwały stres prowadzi do niedoboru wielu mikroskładników w organizmie, dlatego nasi specjaliści opracowali specjalną, zbilansowaną dietę antystresową, która poprzez uzupełnienie powstałych niedoborów witamin i minerałów wzmacnia kondycję organizmu oraz system nerwowy, dzięki czemu staniesz się bardziej odporny.

Aktywność fizyczna

Nasi trenerzy personalni i fizjoterapeuci zatroszczą się o Twoją kondycję i zmotywują do wspólnych treningów. Nauczysz się podstawowych zasad efektywnego odpoczynku i relaksacji oraz zdrowych sposobów odreagowania stresu. Dzięki aktywności podniesiesz poziom serotoniny i dopaminy w organizmie, które poprawią Twój nastrój oraz dodadzą Ci energii.

Pielęgnacja

Sand SPA oferuje specjalistyczną terapię redukującą stres poprzez najlepsze rozwiązania na rynku. Nasza oferta obejmuje tlenoterapię, pielęgnację zasadową, kabiny floatingowe, zajęcia relaksacyjne, najlepsze masaże relaksacyjne, rytuały saunowe oraz wiele innych skutecznych usług i zabiegów.

Warsztaty edukacyjne

Nasze warsztaty dadzą Ci wsparcie i wiedzę nt. skutecznych sposobów walki ze stresem na co dzień. Nauczysz się, w jaki sposób zmiana codziennych nawyków oraz stylu życia wpływa na dobre samopoczucie i łagodzi skutki działania różnorodnych stresorów dnia powszedniego.

NASZE NAJSKUTECZNIEJSZE METODY REDUKCJI STRESU

Wiesz dlaczego jesteśmy tacy skuteczni? Diagnozujemy Twój typ stresu i dopasowujemy terapie do Ciebie!

x

„ZDROWE ODDYCHANIE – POTĘŻNE ŹRÓDŁO ZDROWIA I SPOKOJU

Warsztat „Jak oddychać by być zdrowym” to zajęcia oparte na metodzie oddychania według dr Konstantyna Butejko, na których dowiesz się w jaki sposób poprzez odpowiedni trening oddechowy możesz wpłynąć na poprawę jakości życia, walczyć ze stresem czy też po prostu poprawić wydolność oddechową.”

więcej
x

FLOATING I WAVEBALANCE

Swobodne unoszenie w kapsule floatingowej oraz antystresowe programy zabiegowe na specjalnym łóżku wodnym wprowadzą Cię w stan odprężenia oraz głębokiego relaksu. Już po pierwszym seansie odczujesz regeneracyjną moc fali, która oddziałuje na cały organizm, powodując obniżenie ciśnienia krwi i tętna, redukcję napięć mięśniowych oraz ogólne rozluźnienie ciała, a także wyciszenie emocji i umysłu.

więcej
x

PROGRESYWNA RELAKSACJA MIĘŚNI METODĄ DRA JACOBSONA

To skuteczna technika likwidacji napięć mięśniowych połączona z nauką metod głębokiego odprężenia fizycznego i psychicznego, która oddziałuje na poprawę pracy układu krwionośnego i trawiennego, a także działa na nas w sferze psychiki, pobudzając zaufanie do siebie, stymulując wyobraźnię i procesy myślenia oraz wzmacniając naszą kontrolę nad własnym nastrojem.

więcej

Skąd bierze się stres?

Zacznijmy od początku.

Reakcję stresową może wywołać dowolna sytuacja lub działanie, wiążące się z zagrożeniem (obiektywnym lub subiektywnym), pośpiechem, zaskoczeniem, silnymi emocjami lub nadmiernym wysiłkiem (przeciążeniem). Choć stres jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka, to jednak każdy z nas może nauczyć się nad nim lepiej panować i ograniczać jego negatywne skutki z korzyścią dla ogólnego zdrowia.

Najlepszym antystresowym sposobem zapobiegawczym jest samoświadomość emocjonalna, a więc prawidłowe rozpoznawanie przeżywanych emocji, właściwe ich nazywanie i wyrażanie. Najmniej efektywną strategią radzenia sobie, a dość powszechną, jest udawanie przed samym sobą i światem, że dajemy radę i nic złego się nie dzieje. Nie warto zamiatać problemów pod dywan czy też od nich uciekać . Lepiej jest wyjść ze strefy komfortu i się z nimi skonfrontować, szukając rozwiązań, a metoda PRIMALIFE jest jedną z najlepszych na rynku.

 

CZY WIESZ, ŻE…

Więcej niż co piąty Polak doświadcza codziennie stresu w pracy, a blisko połowa twierdzi, że stresuje się w pracy bardzo często.

W sytuacji stresowej doświadczamy wzrostu napięcia mięśniowego, przyspieszonej akcji serca, zaburzeń hormonalnych.

Jeszcze 10 lat temu na wypalenie zawodowe cierpiała co 100 osoba. W 2018 r. wypalenie stało się powszechną chorobą i dotyka co 10 osobę.

Profesjonalna opieka

Dajemy Ci holistyczny program prozdrowotny dla odprężenia fizycznego i mentalnego przy wykorzystaniu zdobyczy psychologii oraz holistycznych metod relaksacji.

PRIMAVERA

Primavera to jeden z najlepszych obiektów wśród hoteli nad morzem. Za atrakcyjnością obiektu przemawia przede wszystkim położenie zaledwie 100 m od plaży nad Morzem Bałtyckim.

Jastrzębia Góra może poszczycić się wyjątkowym klifowym wybrzeżem, które stanowi unikalną wizytówkę zarówno dla regionu, jak i dla naszego obiektu. Wybierając Primavera, zyskujesz podwójnie.

Naszym atutem są
ludzie

Metoda PRIMALIFE to ogromny zasób wiedzy, doświadczenia i kompetencji, którymi mogą poszczycić się nasi specjaliści.

Do Waszej dyspozycji oddajemy zespół psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz kosmetyczki i trenerów. W programach antystresowych można równie skorzystać z konsultacji trychologa.

Wiemy, że jeśli chcesz uzyskać maksimum efektów, musisz postawić na pierwszym miejscu swoje zdrowie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie plan, który będzie uwzględniał Twoje indywidualne potrzeby.

SOLIDNA DAWKA WIEDZY!

Porady naszych specjalistów

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas