zadzwoń
rezerwuj
messenger

Aktywność dla Zdrowia

AKTYWNOŚĆ DLA ZDROWIA

 • Proponowana w pakiecie Wypoczynek dla Zdrowia aktywność fizyczna jest dobrana pod kątem potrzeb osób , które zmagają się z powikłaniami chorób cywilizacyjnych. Zajęcia zostały podzielone na dwa obszary. Pierwszym z nim są Zajęcia Relaksacyjne, podczas których najważniejsze jest aby Goście mieli możliwość odstresowania się oraz rozluźnienia wszelkich napięć w swoim ciele oraz nauczyli się jak radzić sobie ze stresem w życiu codziennym. Drugi obszar to zajęcie fitness o niskiej i średniej intensywności ćwiczeń. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych zajęć sportowych.

REKOMENDIWANE ZAJĘCIA RELAKS W PAKIECIE "WYPOCZYNEK DLA ZDROWIA"

 • BUTEJKO to sztuka prawidłowego oddechu. Stosując ćwiczenia świadomego oddychania zredukujesz stres, opóźnisz procesy starzenia, usuniesz 70% zbędnych dla organizmu substancji i toksyn, usprawnisz pracę układu limfatycznego, uspokoisz myśli, wpłyniesz pozytywnie na swoje zdrowie, uzyskasz wewnętrzną moc, lepiej sobie poradzisz w sytuacjach kryzysowych
 • RELAKSACJA PROGRESYWNA JACOBSONA to technika stworzona do naturalnej walki ze stresem. podczas spotkania docenisz rolę oddechu i zyskasz umiejętność odczytywania sygnałów z ciała świadczących o odczuwanym przez Ciebie napięciu. Dowiesz się jaką rolę w radzeniu ze stresem odgrywa odreagowanie i regeneracja. Spotkanie kończy się krótkim treningiem relaksacyjnym
 • TRENING AUTOGENNY SCHULTZA to medytacja wprowadzająca w stan podobny do hipnozy polegająca na głębokim odprężeniu i koncentracji w odpowiedzi na słowa wypowiadane przez prowadzącego.
 • BODY & MIND to zajęcia autorskie o niskiej intensywności mające na celu rewitalizować obszary ciała zaniedbane lub zapomniane. Zajęcia łączą w sobie wzmacnianie, rozciąganie jak i ćw. oddechowe tworząc swoistą fuzję zdrowego ruchu. Są to zajęcia harmonijnej współpracy ciała z umysłem

REKOMENDIWANE ZAJĘCIA FITNESS W PAKIECIE "WYPOCZYNEK DLA ZDROWIA"

 • PORANNY ROZRUCH, czyli terenowe zajęcia na świeżym powietrzu (niezależnie od warunków pogodowych) np. „Przyjemny start”, „Oddech na plaży”, „Poranny Kopniak”, „Energia Lasu”.
 • STRETCHING to zestaw spokojnych, relaksujących ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym lub stresującym trybem życia
 • NORDIC WALKING to marsz o średniej intensywności z kijkami, który pozwoli Tobie wzmocnić mięśnie, spędzić czas na świeżym powietrzu oraz poznać piękne rejony nadmorskie Jastrzębiej Góry.
 • ZDROWY KRĘGOSŁUP obejmuje ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające oraz rozciągające na poszczególne grupy mięśni. Zajęcia te można zaliczyć do profilaktyki schorzeń kręgosłupa, ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć.
 • AQUA SOFT to lekkie zajęcia w wodzie bez sprzętu lub z makaronami, w spokojnym tempie, aby wzmocnić mięśnie i pobudzić krążenie.

Nasi trenerzy

 • Nasi trenerzy i fizjoterapeuci zatroszczą się o Twoją kondycję, zmotywują do wspólnych treningów i nauczą Cię efektywnie odpoczywać. Dzięki aktywności poprawisz swój wygląd, zauważysz zachodzące zmiany w Twoim ciele i samopoczuciu, będziesz mieć więcej energii do działania, lepszą efektywność, koncentrację i zdrowie. Dostaniesz możliwość wyboru treningów takich, które lubisz i takich, które w najkrótszym czasie przyniosą najwięcej efektów.
Dowiedz się więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas