stdClass Object ( [events_received] => 6 [messages] => Array ( ) [fbtrace_id] => AOfbGI9MiGoSKi60UwLu9hb )

zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy dumni z tego, że inni nas doceniają. Oznacza to, ze to co robimy – robimy z pasją i największym zaangażowaniem. Dzięki temu grono naszych klientów wciąż się powiększa – mamy nadzieję, że to się nie zmieni!

Rekomendacja portalu dzieckowpodrozy.pl

strona dziecko w podróży koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. Odbiorcami strony są aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania świata.

Rekomendacja Forbes

wyróżnienie przyznawane przez prestiżowy magazyn. Primavera znajduje się na liście obiektów rekomendowanych przez Forbes Travel.

Nagroda Gazele Biznesu

nagroda przyznawana przez redakcję "Pulsu Biznesu". "Gazele Biznesu" to najpopularniejsze najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

HolidayCheck Award

nagroda HolidayCheck Award jest przyznawana najlepiej ocenianym hotelom na całym świecie. O nagrodach decydują klienci, a nie jury. Hotele, które po raz piąty z rzędu znalazły się wśród zwycięzców HolidayCheck Award, zostają dodatkowo wyróżnione tytułem HolidayCheck Gold Award. W roku 2018 Primavera jako pierwszy obiekt w Polsce otrzymał to wyróżnienie.

Nagroda Gufik Select

Gufik to portal promujący obiekty przystosowane do obsługi rodzin z dziećmi. Każdy z obiektów jest selektywnie sprawdzany i musi spełniać ustanowione kryteria Obiektu Przyjaznego Dziecku ustalone na podstawie przeprowadzonych ankiet.

Rekomendacja portalu Moje Konferencje.pl

wyróżnienie przyznawane najlepszym obiektom organizującym szkolenia, konferencje oraz eventy.

TripAdvisor Traveller’s Choice

nagroda Travellers' Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. Przyznawana co roku na podstawie recenzji oraz opinii podróżnych. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych" w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów. Laureaci nagrody Travellers' Choice są wyłaniani raz do roku na podstawie opinii wyrażonych przez miliony członków społeczności TripAdvisor.

Rekomendacja portalu Dzieciochatki.pl

DziecioChatki.pl to strona prezentująca miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom, zawierające wszelkie udogodnienia i atrakcje dla dzieci. Wybór obiektów to selekcja oparta na opiniach rodziców oraz stopniu przystosowania do pobytu rodzin z dziećmi.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas