zadzwoń
rezerwuj
messenger

NASZA FILOZOFIA

Filozofia Primalife w Primavera Jastrzębia Góra to inspiracja i motywacja do zdrowszego życia. Wiemy, że aby wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia potrzebne jest holistyczne podejście do Gości. To coś więcej niż tylko odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Wierzymy, że aby być szczęśliwym i zdrowym - niezbędne jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji i psychologii.

Dlatego nie zaniedbujemy żadnego z nich.

Przy udziale profesjonalistów z takich dziedzin, jak dietetyka, sport, fizjoterapia, rehabilitacja, psychologia oraz kosmetologia, stworzyliśmy filozofię zrównoważonego stylu życia PrimaLife.

Dzięki niej, w swoim programie pobytu, znajdziesz specjalnie skomponowaną dietę, różnorodne zajęcia sportowe, dostęp do udziału w warsztatach i wykładach ze specjalistami, a także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, kosmetycznych i zdrowotnych.

Idea

Chcemy poznać Ciebie, Twoje cele i potrzeby, po to aby je efektywnie rozwiązać i pozwolić Ci cieszyć się pełnią życia.

MISJA

PrimaLife edukuje i motywuje, podnosi na duchu i inspiruje, zachęca do działania, daje wiarę, sposoby i narzędzia do pracy nad zdrowym stylem życia.

PrimaFoods

Spośród bogactwa, jakie daje nam natura, wybraliśmy 16 najcenniejszych składników i nadaliśmy im rangę PrimaFoods. To pokarmy o niezwykłych właściwościach

Metoda PrimaLife

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji/odnowy oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. PrimaLife edukuje i motywuje, daje wiarę oraz sposoby i narzędzia do zmiany złych nawyków i stylu życia.

Dieta

Dbamy o to, by nasi Goście mieli możliwość wyboru, dlatego proponujemy kilka możliwości odżywiania. Od całodziennego wyżywienia bufetowego, przez dietę odchudzająca, aż do zdrowotnego bufetu roślinnego.

Aktywność

Największą radość sprawia Nam zachęcanie Gości do aktywności. Codziennie zapraszamy na zorganizowane zajęcia ruchowe, które zaspokoją potrzeby każdego.

Pielęgnacja

Sand SPA Health & Beauty Institute to zdrowie i uroda w jednym miejscu pod okiem najlepszych specjalistów. Łączymy zabiegi zdrowotne, nowoczesną pielęgnację i kosmetykę. Dbamy o ciało i umysł.

PSYCHOLOGIA

Przygotowaliśmy warsztaty psychologiczne, aby Nasi Goście mogli dążyć do satysfakcji i zadowolenia z siebie i z życia. Dodatkowo zapraszamy na zajęcia antystresowe, które mają pozytywny wpływ na ciało i umysł.

Zdrowy styl życia gdziekolwiek jesteś.

Platforma internetowa

www.primalife.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas