zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

WODNY ŚWIAT PRIMAVERA

Basen

W naszych basenach dzieci czują się jak ryby w wodzie!

Dla naszych najważniejszych gości mamy specjalne baseny, które są przystosowane do ich potrzeb. W Primavera mieszczą się dwa baseny dla dzieci: pierwszy znajduje się w Parku Wodnym, drugi natomiast – zewnętrzny z podgrzewaną wodą – otwierany w sezonie letnim i znajduje się za budynkiem B, przy naszych domkach i placu zabaw.

Brodzik w Parku Wodnym ma głębokość 30 centymetrów. W brodziku są zjeżdżalnie dla dzieci, wodne zabawki , które sprawiają naszym małym gościom olbrzymią frajdę. Aby zapewnić dzieciom komfort zabawy w wodzie, można wypożyczyć dla nich pływaczki, kółka i deski ułatwiające pływanie oraz makarony, które pomagają dzieciom utrzymać się na wodzie.

Aby dzieci już od najmłodszych lat nie bały się wody, prowadzimy naukę pływania dla dzieci. Zajęcia ustalane są indywidualnie z naszymi ratownikami.

Basen wewnętrzny dla dzieci czynny jest w godzinach 9:00 – 21:00. Przez cały czas nad bezpieczeństwem dzieci czuwa ratownik.

Basen zewnętrzny to raj dla większych dzieci.  Do płytkiego basenu (głębokość ok. 30 cm)  można zjechać dwoma zjeżdżalniami: Smokiem i Słonikiem. Naokoło można wylegiwać się na leżakach, bawić się na placu zabaw lub szaleć na naszym boisku. Basen zewnętrzny otwieramy z początkiem sezonu letniego. Przy basenie nie ma ratownika, dlatego też bardzo ważne jest, aby nie pozostawiać dzieci samych.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas