zadzwoń
rezerwuj
messenger

ZDROWY KRĘGOSŁUP I STAWY

FLOATING
Głębokie rozluźnienie mięśni i stawów.
Terapia polegająca na unoszeniu ciała na powierzchni wody nasyconej roztworem soli Epsom. Zabieg odbywa się w przestrzennej kabinie, gdzie bodźce zewnętrzne są ograniczone do minimum, a w tle słychać tylko relaksacyjną muzykę. Temperatura wody zbliżona jest do temperatury skóry, dzięki czemu ciało zlewa się z wodą i odnosi się wrażenie lewitowania. Podczas seansu organizm wytwarza serotoninę oraz endorfiny, które tłumią odczuwanie bólu, dlatego też floating polecany jest dla osób z wszelakimi dolegliwościami bólowymi. Podczas zabiegu dochodzi do wyraźnego polepszenia stanu aparatu ruchowego, ustają bóle stawów oraz zwiększa się ich ruchliwość. Znikają bóle kręgosłupa i bóle mięśni, szybciej goją się złamania i inne urazy.

Czas 60 MIN / Cena 150 PLN

 

TLENOTERAPIA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ
Dotlenienie i uruchomienie procesów samoleczenia organizmu.
Jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod profilaktyki zdrowia i leczenia wielu chorób. Polega na podawaniu tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu, dzięki czemu zwiększa się dotlenienie komórek, co sprzyja ich regeneracji i rozwojowi. Podczas zabiegu dochodzi do podwyższenia nasycenia hemoglobiny tlenem, dlatego jest on łatwo dostarczany do wszystkich tkanek organizmu. W wyniku tego zjawiska nawet obszary, które dotychczas były pozbawione tlenu, korzystają z jego ogromnych możliwości leczniczych. Tlen podawany w komorze hiperbarycznej zmniejsza stan zapalny, a co za tym idzie dolegliwości mięśniowo-stawowe, którym nierzadko stan taki towarzyszy.

1 sesja + konsultacja / Czas ok.75 MIN / Cena 220 PLN

Karnet 5 sesji / Cena 1100 PLN 1000 PLN

Karnet 10 sesji / Cena 2200 PLN 1800 PLN

Karnet 20 sesji/ Cena 4400 PLN 3400 PLN

Karnet 30 sesji/ Cena 6600 PLN 4800 PLN

 

 

WAVEBALANCE
Terapia na łóżku wodnym.
Innowacyjność zabiegu polega na holistycznym połączeniu pięciu elementów: ciepła, ruchu fal, wibracji, terapii dźwiękiem oraz umiejętności manualnych terapeuty, umożliwiając pełne uruchomienie procesów samoleczenia w organizmie. Zabieg wykonywany jest na łóżku wodnym BalanceFloater, które stwarza najlepsze warunki dla pracy terapeutycznej. Podczas zabiegów rozwija się naturalna mobilność organizmu oraz wzmacnia system mięśniowy, dając jednocześnie ulgę stawom. Wavebalance jest szczególnie polecany osobom z dolegliwościami bólowymi mięśni i stawów oraz potrzebującym głębokiego rozluźnienia całego ciała.Działanie: poprawa zdolności motorycznych organizmu, intensywny trening tkanki łącznej i mięśni, wzmocnienie mięśni posturalnych, poprawa percepcji ciała i zachowań ruchowych, zapobieganie chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Prosimy o przybycie na zabieg w wygodnym stroju (legginsy).

 

NAUKA RUCHU Z OGRANICZONYM UDZIAŁEM TERAPEUTY + MASAŻ MOBILIZUJĄCO-ROZCIĄGAJĄCY

Czas 25 MIN / Cena 100 PLN

 

MOBILIZUJĄCO-ROZCIĄGAJĄCY MASAŻ DOLNEJ CZĘŚCI CIAŁA + OLEJOWY MASAŻ GÓRNEJ CZĘŚCI CIAŁA

Czas 50 MIN / Cena 200 PLN

 

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż rozluźniający całe ciało.
Znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia i kondycji układu mięśniowego. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi. Wykonywany jest na olejku aromaterapeutycznym. W zależności od potrzeby terapeuta dobiera masaż „light” lub „strong”.

Czas 50 MIN / Cena 160 PLN
Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

KLASYCZNY MASAŻ LECZNICZY WYBRANEJ CZĘŚCI CIAŁA
Terapeutyczny masaż na problemy bólowe mięśni i stawów.
Jest leczniczym zabiegiem terapeutycznym zalecanym osobom z problemami bólowymi narządu ruchu.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

MASAŻ REZONANSOWY PLECÓW
Masaż rozluźniający muskulaturę pleców.
To kompleksowy rytuał, którego celem jest zlikwidowanie napięć muskulatury pleców. Skuteczność zabiegu i długotrwały efekt gwarantuje kombinacja rozluźniających technik masażu klasycznego, połączonego z technikami rozgrzewającymi, wykonywanymi za pomocą ciepłej rolki dr Kneippa oraz zastosowanie bańki chińskiej. Efekt odprężenia wzmacniają wibracje tworzone przez drgania mis tybetańskich wykorzystywanych podczas zabiegu. Już jeden zabieg efektywnie wpływa na rozluźnienie mięśni i zmniejszenie napięcia. Polecany dla wszystkich osób, które zmagają się z napięciowymi bólami pleców.

Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

MASAŻ TAJSKI
Masaż uciskowo-rozciągający.
Masaż będący kombinacją ucisków, mobilizacji stawów, rozciągania i opracowywania punktów akupresurowych. Wykonywany jest na macie, w elastycznym stroju nie krępującym ruchów. Zwiększa zakres ruchu w stawach, rozluźnia układ mięśniowo-powięziowy.
Prosimy o przybycie na zabieg w wygodnym luźnym stroju (legginsy).

Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

 

MASAŻ WIBRACYJNY AQUAWIBRON
Przyrządowy masaż leczniczy.
Mechaniczny, suchy masaż leczniczy wykonywany za pomocą urządzenia, którego źródłem energii jest woda. Woda przepływająca przez aparat pod ciśnieniem wywołuje drgania, zmniejszając napięcie mięśni i usprawniając lokalne krążenie. Zabieg polecany dla osób z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia oraz z miejscowym napięciem mięśni.

Czas 15 MIN / Cena 60 PLN

 

MASAŻ „ODDECHEM”
Terapeutyczny masaż przepony.
Zabieg opierający się na technikach zaczerpniętych z masażu tkanek głębokich oraz mający na celu rozluźnienie głównego mięśnia oddechowego jakim jest przepona. Zabieg zakończony jest krótkim instruktarzem do autoterapii. Wskazaniem do zabiegu są między innymi bóle odcinka piersiowo-lędźwiowego, gdyż właśnie tam przyczep ma mięsień oddechowy jakim jest przepona. Napięta przepona objawia się dolegliwościami w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa, a masaż skutecznie je niweluje.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

INDYWIDUALNE ĆWICZENIA Z FIZJOTERAPEUTĄ
W różnych jednostkach chorobowych, po wcześniejszej konsultacji.

Czas 30 MIN / Cena 60 PLN

 

TERAPIA LECZNICZA
Zabieg opierający się na technikach leczniczych narządu ruchu indywidualnie dobranych po konsultacji fizjoterapeutycznej.

W trakcie zabiegu wykorzystujemy następujące terapie:

 • TERAPIA WISCERALNA

Jest to postępowanie lecznicze, którego celem jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności i ruchomości narządów wewnętrznych, poprzez zastosowanie różnorodnych technik manualnych. Terapia nie tylko wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, ale także na redukcję dolegliwości bólowych narządu ruchu.

 • PINOPRESURA

Terapia ta stanowi pomost między medycyną konwencjonalną a niekonwencjonalną. Jest to metoda terapii odruchowej. Polega na stymulacji określonych obszarów ciała za pomocą specjalnych narzędzi oraz rąk terapeuty, w celu pobudzenia odpowiadającym im obszarom w mózgu. Efektem jest rozluźnienie, redukcja bólu oraz procesy naprawcze i regulacyjne w organizmie.

 • SUCHE IGŁOWANIE

Zabieg polegający na rozluźnianiu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych za pomocą igieł akupunkturowych, połączone z rozgrzewającym okładem i stretchingiem.

RÓŻNE FORMY INDYWIDUALNIE DOBRANEGO MASAŻU LECZNICZEGO

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

TERAPIA LECZNICZA NA URZĄDZENIU HIGH-TECH ICOON
Zabieg rozluźniający mięśnie.
Nowa, skuteczna metoda oparta na technikach masażu endermologicznego, ukierunkowana na eliminację problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu mięśniowego. Programy medyczne pozwalają zlikwidować stany zapalne mięśni czy ścięgien. Skracają czas regeneracji, łagodzą dolegliwości bólowe, zapobiegają objawom patologicznym.

Cena zabiegu ustalona jest podczas konsultacji i zależy od wielkości obszaru zabiegowego oraz czasu pracy.

Czas 10 MIN / Cena 50 PLN
Czas 20 MIN / Cena 100 PLN
Czas 30 MIN / Cena 150 PLN
Czas 40 MIN / Cena 200 PLN

Stwórz indywidualny PAKIET ZABIEGÓW ICOONE i zyskaj RABAT 10% (min. 5 zabiegów)

Strój do zabiegów płatny dodatkowo 40 PLN

Przy zakupie pakietu 5 zabiegów strój GRATIS

Nie do wszystkich zabiegów leczniczych strój jest wymagany

 

 

FONOFOREZA (ULTRADŹWIĘKI)
Zabieg leczniczy o działaniu przeciwbólowym i rozluźniającym.
Fala ultradźwiękowa powoduje tzw. mikromasaż tkanek, będący skutkiem wahania ciśnień w jej przebiegu. Skutkuje to zmniejszeniem napięcia mięśniowego. Ultradźwięki stosowane są między innymi w przebiegu ostrogi piętowej, przy nadmiernie napiętych mięśniach, w bólach różnorodnego pochodzenia oraz przy chorobie zwyrodnieniowej.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas do 10 MIN / Cena 25 PLN

 

 

ELEKTROTERAPIA
Zabieg fizjoterapeutyczny stosowany w bólach kręgosłupa oraz stawów i mięśni.
Zabiegi z wykorzystaniem leczniczego działania elektrycznych prądów leczniczych. W zależności od rodzaju prądu ma działanie przeciwbólowe, może pobudzać nerwy i mięśnie, zwiększać ukrwienie tkanek, rozluźniać mięśnie, poprawiać krążenie lokalne. Stosowany między innymi w bólach kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas 20 MIN / Cena 30 PLN

 

MAGNETOTERAPIA
Zabieg z wykorzystaniem pola magnetycznego o niskiej częstotliwości.
Polega na leczeniu wybranej części ciała pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza zrost kostny, pobudza procesy oddychania komórkowego oraz regenerację tkanek. Stosuje się go między innymi przy: gojeniu pourazowym, zmianach zwyrodnieniowych, reumatoidalnym zapaleniu stawów, złamaniach czy stanach bólowych różnorodnego pochodzenia.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas 25 MIN / Cena 30 PLN

 

LASEROTERAPIA
Biostymulacja laserowa o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.
Biostymulacją laserową nazywamy naświetlanie wiązką laserową, która wnika do tkanek i wywołuje reakcję łańcuchową – przekazuje efekty zabiegu leczniczego w głąb tkanek. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Stymuluje odżywienie komórek poprzez poprawę mikrokrążenia. Przyspiesza procesy lecznicze. Stosowana jest m.in. w: entezopatiach, zespole cieśni nadgarstka, zespołach bólowych różnorodnego pochodzenia, dyskopatiach, przy stanach pourazowych.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas do 15 MIN / Cena 25 PLN

 

KRIOTERAPIA MIEJSCOWA
Leczenie zimnym powietrzem.
Zabieg polega na wykorzystywaniu zimnego powietrza o temp. do -32°C. Terapia stosowana głównie w okresie wczesnych urazów, gdyż pomaga w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, obrzęku czy stanu zapalnego. Znacznie skraca czas rekonwalescencji po urazach, zwiększa siłę mięśniową oraz zakres ruchomości w stawie poddawanym zabiegowi. Polecana również w chorobach zwyrodnieniowych.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas ok. 5 MIN / Cena 25 PLN

 

APLIKACJA PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING
Aplikacja leczniczych plastrów.
Jest to umieszczenie na ciele w ściśle określony sposób plastrów rehabilitacyjnych o właściwościach zbliżonych do właściwości skóry. Plaster jest wodoodporny oraz hipoalergiczny (nie powoduje reakcji alergicznych). Naklejenie plastra przedłuża terapię wykonaną w gabinecie na kolejne 3-5 dni.
Działanie:
– Normalizacja napięcia mięśniowego
– Rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni
– Poprawa mikrokrążenia lokalnego
– Zmniejszenie bólu i stanów zapalnych kręgosłupa oraz stawów obwodowych
– Usprawnienie procesu gojenia przy skręceniach, zwichnięciach, złamaniach
– Korekcja wad postawy

Cena od 30 PLN do 120 PLN

 

CZĘŚCIOWE OKŁADY BOROWINOWE
Zabieg na problemy bólowe mięśni i stawów.
Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza. Wykorzystywana na szeroką skalę w rekonwalescencji, odnowie biologicznej oraz przy przewlekłych procesach bólowych. Ma działanie rozluźniające napięte mięśnie.

Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

 

ZAWIJANIA BOROWINOWE CAŁEGO CIAŁA POŁĄCZONE
Z WYPOCZYNKIEM W TĘŻNI SOLANKOWEJ
Zabieg na problemy bólowe mięśni i stawów połączony z przyjemnym odprężeniem w zdrowotnym klimacie.
Działanie przeciwbólowe w chorobach zwyrodnieniowych oraz zmniejszające napięcie mięśni, w połączeniu ze zdrowotnym pobytem w mikroklimacie tężni solankowej.

Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

 

KĄPIEL BOROWINOWA CAŁEGO CIAŁA
Zabieg na problemy bólowe mięśni i stawów.
Kąpiel wykonywana w roztworze z drobno zmielonego torfu borowinowego.
Zabieg ma działanie przeciwbólowe w chorobach zwyrodnieniowych oraz znacząco wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni.

Czas 25 MIN / Cena 100 PLN

 

OKŁADY ZASADOWE CZĘŚCIOWE
Zabieg na problemy bólowe stawów.
Okłady na bazie soli zasadowej o ph 8,5 wspierające wydalanie toksyn z organizmu poprzez skórę. Zabieg pomocny przy dolegliwościach bólowych stawów.

Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

 

ZAWIJANIE ZASADOWE KOŃCZYN GÓRNYCH I DOLNYCH POŁĄCZONE Z  WYPOCZYNKIEM W TĘŻNI SOLANKOWEJ
Zabieg na problemy bólowe stawów.
Zawijanie bandażem nasączonym roztworem z soli zasadowej o działaniu leczniczym w połączeniu ze zdrowotnym pobytem w mikroklimacie tężni solankowej. Polecany dla osób z problemami bólowymi stawów.

Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

 

KĄPIEL CAŁEGO CIAŁA W ROZTWORZE ZASADOWYM
Zabieg na problemy bólowe stawów.
Kąpiel całego ciała w roztworze soli o ph 8,5. Szczególnie polecana dla osób z problemami bólowymi stawów.

Czas 25 MIN / Cena 100 PLN

 

PAKIETY FIZJOTERAPEUTYCZNE

PAKIET DLA ZDROWYCH PLECÓW
Dedykowany dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.
W skład pakietu wchodzą:

 • KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA
 • CZĘŚCIOWY OKŁAD BOROWINOWY LUB OKŁAD Z SOLI ZASADOWEJ / Czas 25 MIN
 • ZABIEG FIZYKOTERAPII (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia / Czas 5-30 MIN
 • MASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA LUB TERAPIA LECZNICZA / Czas 25 MIN

Cena pakietu 150 PLN

 

KOMPLEKSOWY PAKIET PRZECIWBÓLOWY
Dedykowany dla osób z dolegliwościami kręgosłupa, stawów obwodowych i mięśni.
W skład pakietu wchodzą:

 • KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA
 • CZĘŚCIOWY OKŁAD BOROWINOWY LUB OKŁAD Z SOLI ZASADOWEJ / Czas 25 MIN
 • 2x ZABIEG FIZYKOTERAPII (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia / Czas 5-30 MIN
 • MASAŻ LECZNICZY WYBRANEJ CZĘŚCI CIAŁA LUB TERAPIA LECZNICZA / Czas 25 MIN
 • NAKLEJENIE PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING NA WYBRANĄ CZĘŚĆ CIAŁA

Cena pakietu 220 PLN

 

EKSPRESOWY PAKIET PRZECIWBÓLOWY
Dedykowany osobom z dolegliwościami kręgosłupa, stawów obwodowych i mięśni.
W skład pakietu wchodzą:

 • KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA
 • MASAŻ WIBRACYJNY AQUAWIBRON / Czas 15 MIN
 • ZABIEG FIZYKOTERAPII (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia) / Czas 5-30 MIN
 • NAKLEJENIE PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING NA WYBRANĄ CZĘŚĆ CIAŁA

Cena pakietu 123 PLN

 

RAZEM TANIEJ

KLASYCZNY MASAŻ LECZNICZY WYBRANEJ CZĘŚCI CIAŁA LUB TERAPIA LECZNICZA + ZABIEG Z FIZYKOTERAPII (do wyboru po konsultacji z fizjoterapeutą): fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, krioterapia)

Cena 105 PLN

CZĘŚCIOWY OKŁAD BOROWINOWY LUB Z SOLI ZASADOWEJ + MASAŻ LECZNICZY WYBRANEJ CZĘŚCI CIAŁA LUB TERAPIA LECZNICZA

Cena 126 PLN

KĄPIEL BOROWINOWA LUB ZASADOWA CAŁEGO CIAŁA + ZAWIJANIE BOROWINOWE LUB ZASADOWE POŁĄCZONE Z WYPOCZYNKIEM W TĘŻNI SOLANKOWEJ

Cena 198 PLN

ZABIEGI WG OBSZARÓW 
Analiza składu masy ciała „Tanita”
Analiza i badanie kondycji energetycznej organów metodą elektroakupunktury-Ryodoraku
Floating
Wavebalance -therapy
Wavebalance-relax
Wizyta w komorze hiperbarycznej

MASAŻ ODDECHEM
Masaż przepony z indywidualną sesją nauki prawidłowego oddychania

TERAPIA WISCELARNA
Terapia na narządach wewnętrznych przywracająca im harmonię funkcjonowania i wpływająca na kondycję całego ciała.

Metabolic terapia wisceralna wybranych narządów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem  żołądka i jelita cienkiego

Antystres terapia wisceralna wybranych narządów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem rozluźnienia przejścia potyliczno-szyjnego i przepony

Odporność terapia wisceralna ze szczególnym uwzględnieniem pracy na śledzionie i kątach zylnych  

Terapia wisceralna ze szczególnym uwzględnieniem pracy na wątrobie w połączeniu z rozgrzewającym okładem na wątrobę

Masaż przepony w połączeniu z rozluźniającym masażem pleców
Klasyczny masaż leczniczy kręgosłupa w połączeniu z terapią wiscelarna
Masaż leczniczy kręgosłupa w połaczeniu ze rozluźnianiem mięśni głębokich
Lecznicza terapia przyrządowa (z wykorzystaniem pinów, katów, igieł,bańki chińskiej- w zależności od potrzeby)
Prima kinezyterapia indywidualna sesja ćwiczeń z fizjoterapeutą
Drenaz limfatyczny 1-dla amazonek, 2-częściowy, 3-całego ciała
Masaż Boa-Presoterapia
Zabieg presoterapii poprzedzony ręcznym rozcieraniem węzłów
Drenaż brzucha i watroby w połaczeniu z rozgrzewającym  okładem zasadowym na wątrobę
Therapy mixindywidualny zestaw technik terapeutycznych
Zabiegi fizykoterapeutyczne (laser, ultradźwięki, elektroterapia,pole magnetyczne, solux,krioterapia zimnym powietrzem
Terapia lecznicza na urządzeniu ICOON
Analiza i badanie kondycji energetycznej organów metodą elektroakupunktury-Ryodoraku
Masaż terapeutyczny wybranej części ciała
Masaż tkanek głębokich
Masaż powięziowy
Masaż rezonansowy pleców
Aplikacja plastrów kinesiology taping
Masaż pleców z elementami pinopresury
Suche Igłowanie-terapia rozluźniająca punkty spustowe połączona z termoterapią i rozciąganiem
Masaż całego ciała z elementami pinopresury
Zabieg z fizykoterapii+ aplikacja platrów kinesiology taping
Masaż wibracyjny aquawibron

Masaże  CAŁE CIALO – RELAX i HARMONIA  / REGENERACJA
Masaż kamieniami bazaltowymi
Masaż Primarelax( do wyboru masaż czekoladowy, kokosowy  lub na maśle shea)

Masaże  VITALNOŚĆ I ENERGIA  
Masaż tajski
Masaż klasyczny
Masaż zasadowy

KĄPIELE
Kąpiel zasadowa całego ciała

OKŁADY
Okłady  zasadowe częściowe  i całościowe
Ołady borowinowe częściowe
Peeling zasadowy + okład zasadowy

Rytuały
Kompleksowy program rezonansowy detox

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas