zadzwoń
rezerwuj
messenger

RÓŻOWA WSTĄŻKA ZABIEGI DEDYKOWANE AMAZONKOM

ZABIEGI WYKONUJEMY PO ZAKOŃCZONYM LECZENIU TJ. PO ZAKOŃCZONEJ CHEMIOTERAPII I RADIOTERAPII. NIEKTÓRE Z ZABIEGÓW WYKONUJEMY TYLKO ZA ZGODĄ LEKARZA LUB PO PODPISANIU STOSOWNEGO OŚWIADCZENIA (JEŚLI NIE MINĘŁO 5 LAT OD WYLECZENIA)

PIELĘGNACJA TWARZY

KONSULTACJA KOSMETYCZNA
Analiza skóry twarzy, szyi i dekoltu z doborem odpowiedniej pielęgnacji domowej. Prosimy, aby zmyć makijaż na 30 min przed konsultacją.

Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

„MAGIA DOTYKU”

Masaż relaksacyjny twarzy.
Masaż aromatycznymi olejkami twarzy, szyi i dekoltu z akupresurą głowy, oparty na technikach masażu klasycznego. Powoduje zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, odpręża, zmniejsza dolegliwości bólowe głowy oraz przenosi w świat relaksu i zapomnienia.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE by THALGO
Niezwykłe, relaksujące zabiegi, które zaspokajają potrzeby odwodnionej skóry. Kompleks Seve Blue (nasycony minerałami i mikroelementami z głębi oceanu) w połączeniu z kwasem hialuronowym, Hydra-Diffusine, ekstraktem z fiołka trójbarwnego, dostarczają do serca komórek bogactwa składników morskich i wodę. Receptura Cold Cream Marine długotrwale odżywia, nawilża i koi. Każdy z zabiegów składa się m.in. z 3 podstawowych etapów, jakimi są: peeling, masaż relaksacyjny twarzy oraz odpowiednio dobrana maska.

Do wyboru:

BEAUTY HYDRATION RITUAL by THALGO

Nawilżająco-upiększający zabieg z maską kremową.

Czas 50 MIN / Cena 180 PLN

COLD CREAM MARINE RITUAL by THALGO

Regenerująco-odżywczy zabieg z maską kremową.

Czas 50 MIN / Cena 220 PLN

 

ZABIEG PIELĘGNACYJNY CONTRA REDNESS by YONELLE

Wzmocnienie skóry naczyniowej.
Zabieg specjalistyczny na twarz, szyję i dekolt pomagający eliminować najczęściej spotykane problemy ze skórą. Dostarcza skórze w danym momencie tego, czego jej brakuje (PRO) oraz redukują to, co zbędne (CONTRA). Składa się m.in. z dwóch faz oczyszczania, liftingującego masażu twarzy i maski bio-alginatowej.

Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

 

EKSPRESOWE ZABIEGI by THALGO
Ekspresowe zabiegi dla każdego rodzaju skóry, mające za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek. Każdy z zabiegów składa się z peelingu, maski i kremu na zakończenie zabiegu.

 

EKSPRESOWE NAWILŻENIE
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

EKSPRESOWE ODŻYWIENIE
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

EKSPRESOWE OCZYSZCZENIE
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

 

EKSPRESOWE ZABIEGI by YONELLE
Szybka i efektowna pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu składająca się z peelingu, masażu oraz aplikacji serum i kremu na zakończenie zabiegu.

 

UKOJENIE EXPRESS
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

REGENERACJA EXPRESS
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

PRZECIWZMARSZCZKOWY EXPRESS
Czas 25 MIN / Cena 120 PLN

 

PRODIGE DES OCEANS FACE RITUAL by THALGO

Intensywny regenerująco-odmładzający rytuał na twarz.
Ten rytuał to profesjonalne produkty o otulającej konsystencji, w połączeniu z 7 ekskluzywnymi technikami masażu Thalgo, w tym z masażem autorskim inspirowanym Kobido, który regeneruje i zapewnia długotrwałe odmłodzenie. Efekty masażu spotęgowane są pielęgnacją podstawową, na którą składa się peeling oraz maska kremowa Prodige. Zabieg, dzięki swojej intensywności, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni zapobiegając i zmniejszając efekty starzenia się.

Czas 90 MIN / Cena 350 PLN

ICOONE LASER na twarz

Zabieg drenująco-modelujący.
Urządzenie posiada programy drenujące, liftingujące i anti-aging, pozwalające na poprawę owalu twarzy oraz konturu ust i oczu. Efekty zabiegu to również zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek, likwidacja podwójnego podbródka. Dochodzi do poprawy krążenia krwi i limfy. Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

PIELĘGNACJA CIAŁA

 

PRESOTERAPIA LX9, MASAŻ BOA

Uciskowy masaż drenujący.
Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ krwionośny i limfatyczny poprawiając krążenie krwi i zmniejszając zastoje limfatyczne. Zmniejsza cellulit wodny.

Prosimy o przybycie na zabieg w legginsach i skarpetkach.

Czas 40 MIN / Cena 120 PLN

 

 

BODY EXPERT by AROSHA

Zabieg z aktywnymi bandażami AROSHA.
Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi, gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu. Terapeuta, po ocenie stanu skóry, dobiera bandaże o działaniu skierowanym na konkretny problem: zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, utrata elastyczności skóry, cellulit. Każdy z zabiegów składa się

z drobnoziarnistego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.

Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9 / Czas 70 MIN / Cena 310 PLN

 

ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA
Antycellulitowy program z aktywnymi bandażami.
Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie składniki aktywne mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranych bandaży oraz, dla wzmocnienia efektu, aplikacji odpowiednio dobranej do problemu ampułki. Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia.

Czas 70 MIN / Cena 325 PLN
4 zabiegi / Cena 1300 PLN 1100 PLN

Przy zakupie pakietu 4 zabiegów szczotka do automasażu GRATIS

 

ICOONE LASER na ciało
Zabieg drenująco-modelujący.
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia. System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy masaż całego ciała (BASIC), o charakterze drenującym oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg wykonywać można jedną lub dwoma głowicami, w zależności od problemu. Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w światło LED, co wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Icoone Laser Basic / Czas 20 MIN / Cena 150 PLN

Icoone Laser Basic + 1 Focus / Czas 30 MIN / Cena 190 PLN

Icoone Laser Basic + 2 Focus / Czas 40 MIN / Cena 230 PLN
Dodatkowy, pojedynczy FOCUS / Czas 10 MIN / Cena 40 PLN

Stwórz indywidualny PAKIET ZABIEGÓW ICOONE i zyskaj RABAT 15% (min. 6 zabiegów)
Strój do zabiegów dodatkowo płatny 40 PLN

Przy zakupie pakietu 6 zabiegów strój GRATIS

 

MASAŻE RELAKSACYJNE I PEELINGI

 

MASAŻ INSPIROWANY AYURWEDĄ

Masaż relaksacyjny wspomagany hinduskimi technikami.
Uwalnia ciało i umysł od napięć, przywraca harmonijny przepływ energii, zapewniając głęboki relaks i eliminację stresu. Znakomicie wspomaga ciało w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej.

Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

 

MASAŻ BALIJSKI

Orientalny masaż relaksacyjny.
Typowy rodzaj masażu relaksacyjnego, którego rodowód wiąże się z naturalną terapią wykonywaną na wyspach Bali. Gwarantuje zrelaksowany stan umysłu oraz usuwa wszelkie napięcia.

Czas 50 MIN / Cena 170 PLN

 

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

Manualny masaż relaksacyjny.
Odżywczy, relaksacyjny masaż całego ciała, który jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry pozbawionej blasku. Doskonale odpręża i relaksuje. Masaż może być wykonany na oleju kokosowym, naturalnym lub zapachowym maśle Shea.

Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

MASAŻ RELAKSACYJNY STÓP

Manualny masaż stóp.
Relaksacyjny masaż stóp, obejmujący także ścięgna Achillesa i łydki. Znosi napięcie mięśniowe, poprawia mikrokrążenie krwi, odbudowuje ruchliwość i elastyczność mięśni, stawów i więzadeł.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

PEELINGI
Polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Złuszczają zrogowaciały naskórek, usuwają zanieczyszczenia i pobudzają skórę do regeneracji. Delikatny masaż ziarenkami soli lub cukru przyspiesza mikrokrążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Skóra po zabiegu jest gładka, miękka i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

 

CZEKOLADOWY PEELING CUKROWY

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

ZASADOWY PEELING

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

PEELING SEZONOWY (zapytaj terapeutę lub recepcjonistę)

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

 

FIZJOTERAPIA I TERAPIE NATURALNE

TLENOTERAPIA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ

Dotlenienie i uruchomienie procesów samoleczenia organizmu.
Jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod profilaktyki zdrowia i leczenia wielu chorób. Polega na podawaniu tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu, dzięki czemu zwiększa się dotlenienie komórek, co sprzyja ich regeneracji i rozwojowi. Podczas zabiegu dochodzi do podwyższenia nasycenia hemoglobiny tlenem, dlatego jest on łatwo dostarczany do wszystkich tkanek organizmu. W wyniku tego zjawiska nawet obszary, które dotychczas były pozbawione tlenu, korzystają z jego ogromnych możliwości leczniczych. Zabieg jest szczególnie polecany przy trudno gojących się ranach (w tym pooperacyjnych), w stanach depresyjnych, po radioterapii, w zapobieganiu tworzenia się przerzutów, w celu zmniejszenia obrzęku.

1 sesja + konsultacja / Czas ok.75 MIN / Cena 220 PLN

Karnet 5 sesji / Cena 1100 PLN 1000 PLN

Karnet 10 sesji / Cena 2200 PLN 1800 PLN

Karnet 20 sesji/ Cena 4400 PLN 3400 PLN

Karnet 30 sesji/ Cena 6600 PLN 4800 PLN

 

 

WYPOCZYNEK W TĘŻNI SOLANKOWEJ

Przyjemne odprężenie w zdrowotnym mikroklimacie.
To idealne miejsce dla odstresowania i zregenerowania sił i jedna z przyjemniejszych odmian terapii wziewnej. Dzięki swoim zdrowotnym właściwościom pobyt w tężni solankowej wspiera leczenie chorób dróg oddechowych i pozwala je oczyścić. Ponadto mikroklimat panujący w tężni wykorzystywany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego, nerwicy czy w przypadku przewlekłego zmęczenia.

Czas 30 MIN / Cena 30 PLN

 

FLOATING

Głęboki relaks w odcięciu od wszelkich bodźców sensorycznych.
Terapia polegająca na unoszeniu ciała na powierzchni wody nasyconej roztworem soli Epsom, o działaniu nawilżającym. Zabieg odbywa się w przestrzennej kabinie, gdzie bodźce zewnętrzne są ograniczone do minimum, a w tle słychać tylko relaksacyjną muzykę. Temperatura wody zbliżona jest do temperatury skóry, dzięki czemu ciało zlewa się z wodą i odnosi się wrażenie lewitowania. Floating polecany jest dla osób zestresowanych i pragnących głębokiego relaksu, gdyż pomaga eliminować stres i napięcie oraz dla osób z wszelakimi dolegliwościami bólowymi, gdyż przyspiesza procesy rehabilitacji, łagodzi stany zapalne, bóle mięśni i stawów. Jedna sesja floatingu to odpowiednik aż czterech godzin głębokiego snu.

Czas 60 MIN / Cena 150 PLN

TERAPIA LECZNICZA

Manualna likwidacja problemów bólowych.

Zabieg opierający się na technikach leczniczych indywidualnie dobranych po konsultacji fizjoterapeutycznej. Polecana przy ograniczeniach ruchowych w stawie barkowym i wszelkich dolegliwościach o podłożu mięśniowo-powięziowo-stawowym.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN
Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

 

TERAPIA LECZNICZA NA URZĄDZENIU HIGH-TECH ICOONE

Zabieg poprawiający działanie układu limfatycznego i układu krążenia.
Nowa, skuteczna metoda oparta na technikach masażu endermologicznego, ukierunkowana na eliminację problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układów limfatycznego, krążenia czy mięśniowego. Programy medyczne pozwalają zlikwidować stany zapalne mięśni, ścięgien, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia. Skracają czas regeneracji, łagodzą dolegliwości bólowe, zapobiegają objawom patologicznym.

Cena zabiegu ustalona jest podczas konsultacji i zależy od wielkości obszaru zabiegowego oraz czasu pracy.

Czas 10 MIN / Cena 50 PLN
Czas 20 MIN / Cena 100 PLN
Czas 30 MIN / Cena 150 PLN

Czas 40 MIN / Cena 200 PLN

Stwórz indywidualny PAKIET ZABIEGÓW ICOONE i zyskaj RABAT 10% (min. 5 zabiegów)
Strój do zabiegów płatny dodatkowo 40 PLN
Przy zakupie pakietu 5 zabiegów strój GRATIS
Nie do wszystkich zabiegów leczniczych strój jest wymagany

 

APLIKACJA PLASTRÓW KINESIOLOGY TAPING

Aplikacja leczniczych plastrów.
Jest to umieszczenie na ciele w ściśle określony sposób plastrów rehabilitacyjnych o właściwościach zbliżonych do właściwości skóry. Plaster jest wodoodporny oraz hipoalergiczny (nie powoduje reakcji alergicznych). Naklejenie plastra przedłuża terapię wykonaną w gabinecie na kolejne 3-5 dni.

Działanie:
– normalizacja napięcia mięśniowego,
– rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni,
– poprawa mikrokrążenia lokalnego,
– zmniejszenie bólu i stanów zapalnych kręgosłupa oraz stawów obwodowych,
– usprawnienie procesu gojenia przy skręceniach, zwichnięciach, złamaniach,
– korekcja wad postawy,
– likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych,
– wspomaganie walki z cellulitem,
– likwidacja krwiaków, stanów zapalnych po zabiegach iniekcyjnych oraz po zabiegach takich jak bańka chińska, starvac,
– normalizacja przesuwalności skóry i powięzi w przypadku nieestetycznie.

Limfatyczna aplikacja kinesiology tapingu to umieszczenie plastrów rehabilitacyjnych na ciele objętym obrzękiem limfatycznym. Powoduje odbarczenie zastoju limfatycznego poprzez zwiększenie przestrzeni pomiędzy skórą właściwą a powięzią.

Cena 30 PLN do 120 PLN

 

KRIOTERAPIA MIEJSCOWA

Leczenie zimnym powietrzem.

Zabieg polega na wykorzystywaniu zimnego powietrza o temp. do -32°C. Terapia stosowana głównie w okresie wczesnych urazów, gdyż pomaga w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, obrzęku czy stanu zapalnego. Znacznie skraca czas rekonwalescencji po urazach, zwiększa siłę mięśniową oraz zakres ruchomości w stawie poddawanym zabiegowi. Polecana również w chorobach zwyrodnieniowych.

Zabieg na jedną okolicę ciała / Czas ok. 5 MIN / Cena 25 PLN

 

MASAŻ WIBRACYJNY AQUAWIBRON

Przyrządowy masaż leczniczy.
Mechaniczny, suchy masaż leczniczy wykonywany za pomocą urządzenia, którego źródłem energii jest woda. Woda przepływająca przez aparat pod ciśnieniem wywołuje drgania, zmniejszając napięcie mięśni i usprawniając krążenie. Zabieg polecany dla osób z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia oraz

z miejscowym napięciem mięśni.

Czas 15 MIN / Cena 60 PLN

 

MASAŻ „ODDECHEM”

Terapeutyczny masaż przepony.
Zabieg opierający się na technikach zaczerpniętych z masażu tkanek głębokich oraz mający na celu rozluźnienie głównego mięśnia oddechowego jakim jest przepona. Zabieg zakończony jest krótkim instruktarzem do autoterapii. Wskazania do zabiegu: zaburzone wzorce oddechowe, dysfunkcje trzewne, bóle kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

INDYWIDUALNE ĆWICZENIA Z FIZJOTERAPEUTĄ

Czas 30 MIN / Cena 60 PLN

 


MEDYCZNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Manualny masaż drenujący.
Specyfika ruchów stosowanych w trakcie masażu polega na powolnym i delikatnym przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych oraz ich pobudzeniu poprzez rozcieranie. Efektywnie zmniejsza obrzęk limfatyczny.

Drenaż limfatyczny stosowany po usunięciu węzłów chłonnych / Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

Drenaż limfatyczny stosowany po usunięciu węzłów chłonnych / Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

Drenaż limfatyczny nóg stosowany w przypadku zastojów wodnych i obrzęku / Czas 50 MIN / Cena 160 PLN

Drenaż limfatyczny całego ciała stosowany w przypadku zastojów wodnych i obrzęku / Czas 80 MIN / Cena 210 PLN

 

PRESOTERAPIA LX9, MASAŻ BOA z ręcznym udrożnieniem węzłów chłonnych

Uciskowy masaż drenujący z ręcznym udrożnieniem węzłów chłonnych.
Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ chłonny zmniejszając zastoje limfatyczne. Masaż poprzedzony jest ręcznym rozcieraniem najważniejszych węzłów chłonnych w celu ich pobudzenia dla lepszego efektu drenowania.

Czas 50 MIN / Cena 150 PLN

 

PIELĘGNACJA ZASADOWA
Zabiegi z zastosowaniem soli o ph zasadowym 8,5 o działaniu oczyszczającym organizm z toksyn, odkwaszającym, poprawiającym zdrowie i dobre samopoczucie Szczególnie polecana osobom po przebytych chorobach nowotworowych.

Zabiegi z zakresu pielęgnacji zasadowej:

 

KĄPIEL CAŁEGO CIAŁA W ROZTWORZE ZASADOWYM

Kąpiel stymulująca do wydalania toksyn z organizmu.

Czas 25 MIN / Cena 100 PLN

 

PEELING ZASADOWY CAŁEGO CIAŁA

Peeling o działaniu detoksykującym i leczniczym na bazie soli zasadowej oraz oleju kokosowego.

Czas 25 MIN / Cena 90 PLN

 

KAPIEL STÓP W ROZTWORZE ZASADOWYM Z POCZĘSTUNKIEM ZIOŁOWEJ HERBATY DR JENTSCHURY
Stymulująca do wydalania toksyn kąpiel stóp w roztworze soli zasadowej. Zabieg wspomagany jest spożyciem herbatki ziołowej rozpuszczającej złogi zalegające w organizmie.

Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

 

DETOKSYKUJĄCY RYTUAŁ DR JENTSCHURY NA STOPY
Rytuał składający się z kąpieli stóp w roztworze zasadowym o ph 8,5, peelingu i okładu zasadowego stóp oraz z poczęstunku herbatką ziołową dr Jentschury rozpuszczającą zalegające złogi w organizmie.

Czas 50 MIN / Cena 100 PLN

 

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

MANICURE SPA

Cena 80 PLN

 

MANICURE HYBRYDA

Cena 95 PLN

 

PEDICURE SPA

Cena 120 PLN

 

PEDICURE HYBRYDA

Cena 135 PLN

 

MANICURE MEN EXPRESS

Cena 70 PLN

 

PEDICURE MEN

Cena 120 PLN

 

PEDICURE SPA DE LUX (pedicure spa, peeling, maska, krem)

Cena 150 PLN

LAWENDOWY RYTUAŁ NA STOPY

Relaksacyjny rytuał na stopy.
Zmysłowy ceremoniał pielęgnujący i kojący zmęczone stopy. Enzymatyczna biała glinka oraz wygładzająca sól morska pozostawią skórę aksamitnie miękką i nawilżoną. Lawenda działając antyseptycznie chroni przed potliwością, a jej kojący zapach unosi się w powietrzu niczym delikatny zefir z Prowansji. Na zabieg składa się aromatyczna kąpiel stóp, odżywiający peeling i okład z białej glinki oraz relaksacyjny masaż wykonywany na specjalnie dobranych preparatach. Efekt: lekkie, odprężone stopy i zrelaksowany umysł.

Czas 50 MIN / Cena 120 PLN

 

AROMATYCZNA KĄPIEL STÓP NA BAZIE MORSKIEJ SOLI

Relaksacyjna kąpiel stóp.
Kąpiel niezwykle bogata w składniki mineralne, które działają uzdrawiająco i odprężająco na skórę. Do kąpieli dodawane są płatki kwiatów oraz olejki eteryczne, co potęguje uczucie relaksu. Ma działanie regenerujące, nawilżające i odświeżające skórę stóp.

Czas 25 MIN / Cena 50 PLN

Diagnostyka
Analiza i badanie kondycji energetycznej organów metodą elektroakupunktury-Ryodoraku
Floating
Wavebalance -therapy
Wizyta w komorze hiperbarycznej
MASAŻ ODDECHEM
Masaż przepony z indywidualną sesją nauki prawidłowego oddychania
TERAPIA WISCELARNA
Terapia na narządach wewnętrznych przywracająca im harmonię funkcjonowania i wpływająca na kondycję całego ciała.
Metabolic terapia wisceralna wybranych narządów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem żołądka i jelita cienkiego
Antystres terapia wisceralna wybranych narządów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem rozluźnienia przejścia potyliczno-szyjnego i przepony
Odporność terapia wisceralna ze szczególnym uwzględnieniem pracy na śledzionie i kątach zylnych
Masaż przepony w połączeniu z rozluźniającym masażem pleców
Klasyczny masaż leczniczy kręgosłupa w połączeniu z terapią wiscelarna
Masaż leczniczy kręgosłupa w połaczeniu ze rozluźnianiem mięśni głębokich
Lecznicza terapia przyrządowa (z wykorzystaniem pinów, katów, igieł,bańki chińskiej- w zależności od potrzeby)
Drenaz limfatyczny 1-dla amazonek, 2-częściowy, 3-całego ciała
Masaż Boa-Presoterapia
Zabieg presoterapii poprzedzony ręcznym rozcieraniem węzłów chłonnych
Drenaż brzucha i watroby w połaczeniu z rozgrzewającym okładem zasadowym na wątrobę
Therapy mix – indywidualny zestaw technik terapeutycznych
Zabiegi fizykoterapeutyczne (laser, ultradźwięki, elektroterapia,pole magnetyczne, solux,krioterapia zimnym powietrzem
Terapia lecznicza na urządzeniu ICOON
Analiza i badanie kondycji energetycznej organów metodą
Body detox-rezonansowa kąpiel wodno-elektryczna stóp
Body Detox w połączeniu z drenażem limfatycznym całego ciała
Body Detox w połaczeniu z drenażem brzucha i wątroby

Zabiegi na ciało – pielęgnacja i regeneracja
Zabieg detoksykująco-rewitalizujący-Micronized algae body wrap by Thalgo

Stopy,dłonie
Kąpiel zasadowa stóp

Masaże VITALNOŚĆ I ENERGIA
Masaż zasadowy

KĄPIELE
Kąpiel zasadowa stóp
Kąpiel algowa całego ciała
Kąpiel zasadowa całego ciała

OKŁADY
Okłady zasadowe częściowe i całościowe
Peeling zasadowy + okład zasadowy

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas