zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Częste pytania

W trosce o Państwa komfort pobytu i relaks, warto poznać kilka podstawowych zasad, którymi kierujemy się w Sand Spa Health & Beauty Institute.
Prosimy o zachowanie ciszy na terenie Instytutu, aby nie zakłócać relaksu oraz uczestnictwa w zabiegach pozostałym gościom.

Godziny otwarcia

Instytut Zdrowia i Piękna Sand Spa jest czynny codziennie w godzinach 9:00 – 21:00. Pierwszy zabieg rozpoczyna się o godzinie 9:00, a ostatni o godzinie 20:00, a zmiana tych godzin jest możliwa jedynie w szczególnych przypadkach.

RĘCZNIKI I SZLAFROKI

W Instytucie poruszamy się w klapkach jednorazowych i szlafrokach dla osób dorosłych, które są dostępne dla Państwa w Recepcji SPA. W Recepcji SPA są dostępne również dla Państwa ręczniki do SPA. Dla Gości mieszkających w pokojach Premium oraz Grand Premium szlafroki  i klapki są przygotowane w pokojach.

Dodatkowo dla wszystkich gości Primavera oferujemy możliwość odpłatnego wypożyczenia szlafroka dla osoby dorosłej.

DZIECI W SPA

Dzieci do lat 18. mogą korzystać ze strefy SPA tylko pod opieką dorosłych. Dzieci do lat dwóch przebywające w basenie lub jacuzzi powinny  mieć  założone  pampersy  (dostępne  w  sklepie Primavera Market).

STREFA CISZY I BEZPIECZEŃSTWA

W trosce o Państwa relaks, dobre samopoczucie i spokój w SPA, prosimy wyłączyć  lub wyciszyć  telefony komórkowe.
W  strefie  wellness  nie pijemy  napojów  w  szkle,  tylko  naczyniach  z  tworzywa  sztucznego.
W strefie SPA nie wolno spożywać alkoholu oraz innych używek.

NA CO NALEŻY UWAGĘ PRZED ZABIEGIEM

W trosce o Państwa zdrowie, prosimy o poinformowanie terapeuty przed zabiegiem o ciąży, menstruacji, przebytych zabiegach lub urazach, a także o wszelkich innych problemach zdrowotnych. W zależności od rodzaju zabiegu mogą wystąpić różne przeciwskazania zdrowotne, które uniemożliwiają jego wykonanie. W takiej sytuacji dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu inny zabieg o podobnym działaniu, który będzie dopasowany do Państwa szczególnych potrzeb.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

W trosce o relaks oraz o efektywność zabiegów, prosimy o przybycie na zabieg w miarę możliwości bez makijażu, po uprzednim odświeżeniu się pod prysznicem. Zachęcamy do przybycia do SPA bez biżuterii oraz przedmiotów wartościowych. Prosimy pamiętać, iż Primavera Jastrzębia Góra nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe lub biżuterię pozostawioną w gabinecie lub szatni.
Chcąc zapewnić Państwu pełen komfort, zalecamy przybycie do Recepcji SPA na minimum 10 minut przed planowaną godziną zabiegu. Jeśli przybędą Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny.

REZERWACJE ZABIEGÓW, PŁATNOŚCI I ZASADY ANULACJI

Zabiegi należy rezerwować w Recepcji SPA osobiście w godzinach otwarcia, telefonicznie pod numerem telefonu +48 58 774 45 51 wew. 4 lub mailowo na adres spa@primaveraspa.pl. Zachęcamy gorąco do wcześniejszej rezerwacji zabiegów – jeszcze przed przyjazdem – ponieważ pozwoli nam to na optymalne ułożenie programu, dopasowanie terminów, zagwarantowanie dostępności. Nie wykonujemy zabiegów niezawartych w ofercie.
Jeśli chcą Państwo odwołać lub zmienić zabieg, prosimy o dokonanie tego z 6-godzinnym wyprzedzeniem. W innym przypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 50% wartości zamówionej usługi.
Prosimy pamiętać, że niewykorzystane zabiegi z pakietów, umówione na konkretny termin, przepadają. Pragniemy jednocześnie podkreślić, iż zabiegi wchodzące w skład pakietu nie podlegają wymianie na inne zabiegi w SPA.

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DLA LEPSZEGO EFEKTU

Dla lepszego efektu przed zabiegami na twarz i ciało oraz przed masażami wskazane jest skorzystanie z sauny. Ponadto przed masażami zalecamy zjeść ostatni posiłek na godzinę przed zabiegiem. Prosimy również o niespożywanie napojów alkoholowych na krótko przed skorzytaniem z zabiegów.
Przed zabiegiem na twarz i okolicę oczy prosimy o przybycie bez makijażu, a przed masażami i zabiegami na ciało zalecamy odświeżenie się pod prysznicem.
Zabiegi o działaniu energetyzującym powinny być wykonywane w godzinach porannych i w ciągu dnia, a zabiegi o działaniu relaksacyjnym są polecane w godzinach popołudniowych i wieczornych. Pamiętaj, że organizm lepiej reaguje na terapie stosowane w pierwszej połowie dnia, dlatego wykorzystaj ten czas na zabiegi lecznicze i energetyzujące.
Jeśli w trakcie masażu stwierdzisz, że wykonywane techniki są dla Ciebie zbyt intensywne, poinformuj o tym terapeutę.
Dla lepszego rezultatu, w celu utrzymania efektów pozabiegowych polecamy profesjonalną pielęgnację domową. Wszelkich infromacji w tym zakresie z przyjemnością udzielą Ci terapeuci lub recepcjoniści SPA.

Etykiety SPA oraz Regulamin Basenu i Saun

Korzystanie  ze  strefy  Wellness  &  Spa  w  Sand Spa Instytut Zdrowia i Urody jest  jednoznaczne z akceptacją Etykiety SPA oraz Regulaminu Basenu i Saun –  dostępnych  w Sand Spa oraz w Parku Wodnym.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas