EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Fizjoterapia

WARSZTATY

„Jak się pozbyć cellulitu”

Ten warsztat to spotkanie dla wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć czym jest cellulit, skąd się bierze i jak skutecznie z nim walczyć. Podczas spotkania z fizjoterapeutą poznasz techniki automasażu antycellulitowego, który z powodzeniem będziesz mógł wykonać w warunkach domowych.

Spotkanie trwa około 45 min.

WARSZTATY AUTOMASAŻU

„Uwolnij swoje ciało”

Warsztaty z wykorzystaniem sprzętu terapeutycznego – specjalnych wałków i piłeczek oraz własnych rąk, skierowane szczególnie do osób z dolegliwościami bólowymi mięsni, kręgosłupa oraz problemami z krążeniem, czy … . Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutę, który, przy użyciu odpowiednio dobranego olejku, pokazuje techniki automasażu o działaniu przeciwbólowym i rozluźniającym. Warsztaty z automasażu to również sztuka autousprawniania przepływu limfy przez organizm, dotlenienia komórek i …

Spotkanie trwa około 45 min.

WYKŁAD

„Zdrowe plecy”

Dedykowany jest dla wszystkich osób, które chcą przestrzegać zasad ergonomii kręgosłupa w życiu codziennym. Podczas wykładu Uczestnicy otrzymują szereg wskazówek z zakresu podstaw prawidłowego wykonywania czynności dnia codziennego, w ramach profilaktyki bólów kręgosłupa.

Spotkanie trwa około 45 min.

WYKŁAD

„Wpływ fizjoterapii na poprawę jakości życia”

To wykład, podczas którego Uczestnicy dowiadują się o dobroczynnym wpływie masażu, aktywności fizycznej, terapii fizjoterapeutycznych oraz zabiegów fizykoterapeutycznych na poprawę jakości życia. Skierowany jest do osób, które już skarżą się na bóle, ale również do tych, którzy są świadomi, jak ważna w utrzymaniu jakości życia, jest profilaktyka.

Spotkanie trwa około 45 min.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas