zadzwoń
rezerwuj
messenger

Aktywności i warsztaty

Pobyt w Primavera to coś więcej niż noclegi, posiłki i aktywność. To dbałość o każdy szczegół, który pomoże Ci cieszyć się życiem. Bez względu na to, jakie przeszkody stoją na drodze pomiędzy Tobą, a Twoim dobrym samopoczuciem nasz program warsztatów i wykładów edukacyjnych pomoże Ci je pokonać. Nasi specjaliści z różnych dziedzin prowadzą szereg inspirujących wykładów o tematyce zdrowego stylu życia, czyli związanych z filozofią PRIMALIFE.

DIETETYKA

  • Nasze warsztaty i wykłady dietetyczne to szeroka tematyka żywieniowa, która ma za zadanie dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji oraz narzędzi do zdrowego odżywiania się. Każdorazowo wykłady z dietetyczką są spersonalizowane i starannie dopasowane do wymagań obecnej grupy, do której są kierowane. Nasze programy przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.
Dowiedz się więcej

PSYCHOLOGIA

  • Nasze warsztaty psychologiczne mają charakter zajęć grupowych, zorganizowane są wokół konkretnego tematu związanego ze zdrowym stylem życia, a uczestnicy mają okazję poszerzyć swoje doświadczenie w jego zakresie. Chcemy pomóc osiągać cele Naszym gościom we wszystkich obszarach życia, ale aby osiągać sukcesy najpierw trzeba zadbać o siebie. Nasza psycholożka Ci w tym pomoże. Warsztaty składają się zawsze z części teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem jest praca uczestniczek i nad własnymi doświadczeniami i wspólna dyskusja nad dokonanymi odkryciami. Razem tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz się rozwijać.
Dowiedz się więcej

PIELĘGNACJA

  • Zmieniając swoje życie na lepsze, miłym dodatkiem mogą być zmiany zewnętrzne przejawiające się w wyglądzie naszego ciała. Nasze kosmetyczki pomogą Ci zadbać o jak najlepszy wygląd, dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom. Wyjaśnimy Ci w jaki sposób można zadbać o swoją skórę, jak uzyskać najlepsze efekty wizualne na swoim ciele, dowiesz się jakie są domowe sposoby dbania o wygląda ciała a dzięki indywidualnym konsultacjom dowiesz się jakie są dokładne potrzeby Twojej skóry.
Dowiedz się więcej

FIZJOTERAPIA

  • Wiemy jak ważna jest dbałość o każdą część naszego organizmu, czyli prawdziwego domu z którym się nigdy nie rozstajemy, dlatego cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe tematy warsztatów fizjoterapeutycznych. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach dowiesz się jak wykorzystywać w celach terapeutycznych naturalne zdolności organizmu do reakcji na różne bodźce, co zrobić aby zachować sprawność fizyczną jak najdłużej oraz jak przywrócić maksymalne zdolności funkcjonalne organizmu.
Dowiedz się więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas