stdClass Object ( [events_received] => 6 [messages] => Array ( ) [fbtrace_id] => Aq_-bEAks7Ief58RSMbj2ny )

zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Opinie

Andrzej

Spędziłem wraz z Żoną bardzo intensywne 8 dni w Waszym ośrodku, tracąc 1 kg wagi i 5 cm w pasie. To dla mnie wielki sukces! Fantastyczny pobyt, świetna kuchnia, przesympatyczny personel i rewelacyjna lokalizacja. Zajęcia, treningi, zabiegi – wszystko na najwyższym poziomie.
Na pewno jeszcze do Was zawitamy! A na razie robię Wam dobrą reklamę gdzie tylko mogę.
Serdecznie dziękuję za bardzo udany pobyt! Do zobaczenia następnym razem!

primaveraspa.pl

Patryk

Było fajnie.

primaveraspa.pl

GOSIA

Po przebytej chorobie nowotworowej ciężko było mi powrócić do normalnego życia. Cieszę się, że trafiłam do Primavery, gdzie zespół pracowników wyróżnia się ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Dzięki Maćkowi, Gosi, Magdzie i Anecie odzyskałam swoje życie to co robicie jest bezcenne.

primaveraspa.pl

MARCELINA

Już od dłuższego czas chciałam przejść na wegetarianizm, ale zawsze coś stawało mi na drodze. W końcu się dowiedziałam jak to zrobić łatwo i przyjemnie ? Dziękuję całemu Zespołowi Primavery za stałą zmianę moich nawyków!

primaveraspa.pl

MAGDA

Po wczasach odchudzających przyszedł czas na wczasy zdrowotne. Obie opcje fajne, ale po wczasach zdrowotnych faktycznie czuje się dużo lepiej i lżej jak po odchudzających. Dieta na zdrowotnych moim zdaniem fajniejsza bo i zdrowa i bufetowa bez limitu. Zajęcia sportowe podobne, ale bardziej dostosowane do potrzeb pakietu no i atmosfera tak samo fajna na wczasach odchudzających i zdrowotnych.

primaveraspa.pl

MONIKA

Najfajniejsza jest to, że oprócz diety, harmonogram jest pełen aktywności, warsztatów i spotkań z np. kosmetolożką. Pani Klaudia dała nam naprawdę skuteczne wskazówki, które zaczęłam stosować na co dzień w domu.

primaveraspa.pl

HANIA

Od długiego czasu przez Hashimoto byłam pozbawiona energii do życia, pobyt w Primavera pozwolił mi na mowo odnaleźć radość dnia codziennego, a kontynuacja diety w domu pozwoliła mi wyeliminować inne dolegliwości.

primaveraspa.pl

MAJA

Nie jem mięsa od kilku lat, ale jeszcze nigdy nie byłam w miejscu, które miałoby tak perfekcyjnie przygotowane wyżywienie roślinne. Warto przyjechać nawet dla samej diety.

primaveraspa.pl

Paulina

Dopiero wróciłam a już nie mogę się doczekać aż tu wrócę. Jedzenie pyszne, masa atrakcji i bardzo miłe Panie w spa, które bardzo pozdrawiam. Poznałam wielu ciekawych ludzi. Bardzo mi się podobało

primaveraspa.pl

Danka

Normalnie zdrowa jestem. Jeden wyjazd na wczasy w Primavera i człowiek się zwyczajnie lepiej czuje. :)

primaveraspa.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas