EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

KOMPLEKSOWE ZABIEGI NA CIAŁO

Wzmocnij i przyśpiesz efekt odchudzania. Dzięki specjalnie dobranym przez Nasz zespół zabiegom, szybciej osiągniesz swój cel, w postaci szczuplejszego i jędrniejszego ciała.

Zabieg detoksykująco-rewitalizujący

MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP by THALGO

Zabieg remineralizujący i przeciwcellulitowy na bazie peelingu solno-algowego oraz żelu przyspieszającego wchłanianie substancji aktywnych z maski składającej się ze 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Skóra zostaje dodatkowo odżywiona naturalnym olejkiem z relaksującym koncentratem.
Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę, a także eliminuje nadmiar wody z tkanek poprawiając jej strukturę. Podczas zabiegu nie brakuje także odprężającego masażu twarzy, który pozwala przenieść się w świat relaksu.

Czas 80 MIN / Cena 250 PLN

Intensywny zabieg modelująco-antycellulitowy

BODY SCULPT TREATMENT by THALGO

Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach użytych do zabiegu wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować proces tworzenia się cellulitu. Technologia Sculpt Active skutecznie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry, działa w trzech kierunkach na jędrność skóry – zwiększa jej elastyczność i gęstość oraz tonizuje.
Zabieg składa się peelingu, maski o działaniu antycellulitowym oraz maski o działaniu ujędrniającym, korygującego masażu Perfect Sculpt  oraz wmasowania  indywidualnie dobranego  kremu pod koniec zabiegu.

Czas 80 MIN / Cena 280 PLN

ZABIEGI Z AKTYWNYMI BANDAŻAMI AROSHA

Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9

Nowatorska procedura zabiegowa obejmująca aplikację specjalistycznych bandaży, nasączonych bardzo silnie działającymi składnikami aktywnymi gwarantuje osiągnięcie rewelacyjnego efektu. Terapeuta, po ocenie stanu skóry, dobiera bandaże (AQUA DRAIN, SLIM CEL, CEL TERM, LIPHO CEL, LIFT PLUS, FIRM UP) o działaniu skierowanym na konkretny problem: zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, utrata elastyczności skóry, cellulit.
Każdy z zabiegów składa się z  drobnoziarnistego peelingu całego ciała, aplikacji bandaży oraz odżywienia kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry. Dla umilenia czasu spędzonego podczas działania aktywnych bandaży, wykonywany jest relaksujący masaż twarzy.

Czas 50 MIN / Cena 250 PLN

PRESOTERAPIA LX9

Dla wzmocnienia efektu sugerujemy połączenie zabiegów Arosha z Presoterapią LX9

Pneumatyczny masaż uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów BOA. Bezpośrednio działa na układ krwionośny i limfatyczny poprawiając krążenie krwi i zmniejszając zastoje limfatyczne. Zmniejsza cellulit.

W połączeniu z wybranym zabiegiem Arosha
Czas 70 MIN / Cena 310 PLN

AROSHA ADIPOCEL

HIT! Peeling kwasem glikolowym, aktywne bandaże antycellulitowe, ampułka wzmacniająca i Presoterapia w jednym zabiegu

Zabieg stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. Łączy w sobie  składniki aktywne mające na celu walkę ze wzrostem komórek tłuszczowych oraz deformacją włókien kolagenowych. Składa się z miejscowego peelingu na bazie kwasu glikolowego, aplikacji odpowiednio dobranych bandaży oraz, dla wzmocnienia efektu, aplikacji ampułki na zlokalizowany cellulit, która działa na trójglicerydy oraz adipocyty przyczyniając się do ich zmniejszenia. Dopełnieniem zabiegu jest Presoterapia przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych wykorzystanych w zabiegu oraz poprawiająca krążenie. Zabieg kończy się odżywieniem skóry odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonany jest odprężający masaż twarzy, który przenosi w świat relaksu i zapomnienia…
Przy zakupie pakietu – szczotka do automasażu gratis

Czas 70 MIN / Cena 325 PLN

Arosha Adipocel – w pakiecie taniej
4 zabiegi / Cena 1 300 PLN 1 100 PLN

ZABIEG RF+ (FALE RADIOWE) NA UDA WRAZ Z POŚLADKAMI

Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny oraz zwiększa się metabolizm w tkankach. Fale radiowe stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie poluźnionej skóry. Po zabiegu następuje zmniejszenie obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Czas 50 MIN / Cena 240 PLN

Zabieg RF+ na uda wraz z pośladkami – w pakiecie taniej
3 zabiegi / Cena 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów / Cena 1 200 PLN 1 020 PLN

ZABIEG RF+ (FALE RADIOWE) NA BRZUCH

Działają na skórę właściwą i tkankę podskórną, dzięki czemu zwiększa się gęstość i napięcie poluźnionej skóry. Fale radiowe stymulują proces spalania tłuszczy prowadząc do zmniejszenia obwodów i wysmuklenia tali.

Czas 50 MIN / Cena 240 PLN

Zabieg RF+ na brzuch – w pakiecie taniej
3 zabiegi / Cena 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów / Cena 1 200 PLN 1 020 PLN

ZABIEG RF+ (FALE RADIOWE) NA ŁYDKI

RF zmniejsza komórki tłuszczowe oraz modeluje. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu znacznie poprawia się jakość skóry, zwiększa się jej napięcie.

Czas 25 MIN / Cena 99 PLN

Zabieg RF+ na łydki- w pakiecie taniej
3 zabiegi / Cena 297 PLN 253 PLN
5 zabiegów / Cena 495 PLN 421 PLN

ZABIEG RF+ (FALE RADIOWE) NA RAMIONA I DEKOLT

Modeluje, ujędrnia i rewitalizuje skórę. Przeciwdziała zwiotczeniu, pobudzając odnowę włókien kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra staje się elastyczna, wzmocniona i napięta.

Czas 50 MIN / Cena 240 PLN

Zabieg RF+ na ramiona- w pakiecie taniej

3 zabiegi / Cena 720 PLN 612 PLN
5 zabiegów / Cena 1 200 PLN 1 020 PLN

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas