zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

JAK ŻYĆ BEZ BÓLU?

DIETA TO NIE WSZYSTKO, CZYLI JAK ZMIENIĆ SWOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE I POLEPSZYĆ ZDROWIE?

Na wykładzie poznasz najczęstsze przyczyny dolegliwości bólowych układu narządu ruchu oraz dowiesz się jak z nimi walczyć czerpiąc z dostępnych metod fizjoterapeutycznych oraz prowadząc odpowiedni styl życia. Dowiesz się  także na czym polega holistyczne spojrzenie na ciało człowieka -wreszcie jasne się stanie dlaczego fizjoterapeuta masował brzuch jeżeli bolał Cię kręgosłup…

Spotkanie trwa około 60 min

JAK ODDYCHAĆ BY BYĆ ZDROWYM?

WARSZTAT METODĄ K. BUTEJKI

Konstantyn Butejko jest lekarzem, naukowcem i autorem kilkuset publikacji naukowych oraz eksperymentów medycznych.
Według doktora Butejki przyczyną wielu chorób jest nieprawidłowe oddychanie, którego skutkiem jest hiperwentylacja, powodująca m.in. nadmierne wydalanie dwutlenku węgla.

Podczas warsztatu Jak oddychać by być zdrowym?dowiesz się w jaki sposób poprzez odpowiedni trening oddechowy możesz wpłynąć na poprawę jakości życia. Stosując ćwiczenia świadomego oddychania zredukujesz stres, opóźnisz procesy starzenia, usuniesz 70% zbędnych dla organizmu substancji i toksyn, usprawnisz pracę układu limfatycznego, uspokoisz myśli i lepiej sobie poradzisz w sytuacjach kryzysowych.

 

Spotkanie trwa około 60 min

UWOLNIJ SWOJE CIAŁO OD NAPIĘĆ

TRENING AUTOMASAŻU POWIĘZIOWEGO

Podczas spotkania nauczysz się rozmasowywać swoje ciało za pomocą specjalnych wałków i piłeczek  -co wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia oraz uwolni od napięć w ciele. Zdobędziesz praktyczne umiejętności samodzielnego radzenia sobie z bólem za pomocą automasażu. Nie zapomnij na zajęcia zabrać swobodnego stroju oraz skarpetek.

Spotkanie trwa około 60 min

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas