zadzwoń
rezerwuj
messenger

WYKŁAD Z DIETETYKIEM

DIETA TO NIE WSZYSTKO, CZYLI JAK ZMIENIĆ SWOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE I POLEPSZYĆ ZDROWIE?

Zdrowe odżywianie stało się w dzisiejszych czasach maszyną do zarabiania pieniędzy. Każda firma sprzedając swój produkt zapewnia nas o jego zdrowotnych składnikach, wszyscy pokazują diety i historie sukcesu, zgubione kilogramy. Jeśli sami mamy kłopot z wagą, łatwo możemy się w tym pogubić. Czy wybrać głodówkę, oczyszczanie, dietę wysokobiałkową czy wysokotłuszczową? Jak w tym wszystkim nie być głodnym, ale co ważniejsze jak wytrwać?

Zapraszamy Cię na spotkanie z dietetykiem medycznym, który w przystępny sposób, wyjaśni podstawowe zasady zdrowego żywienia. Porozmawiamy o mitach żywieniowych, o prawdach i półprawdach. Dowiesz się jak działa przemiana materii, czym jest indeks glikemiczny, co z tym cukrem i tłuszczami? Poznasz zdrowe zastępniki i patenty dietetyka na szybkie zdrowe przekąski.

Zapraszamy!

Spotkanie trwa około 60 min

WARSZTATY KULINARNE

TRUFLE ZDROWIA

Warsztat, podczas którego będziecie mogli Państwo przygotować samodzielnie trufle według receptury naszej dietetyczki Sandry Chrzanowskiej.

Smaczne, słodkie przekąski, to dowód na to, że zdrowa dieta nie musi być męcząca! Jedząc nasze trufle możesz wesprzeć swój organizm przy przeziębieniach, kłopotach z tarczycą, obniżyć cholesterol i ciśnienie tętnicze. Przepisy, które opracowała dietetyczka zawierają super wartościowe składniki, których dobre właściwości działają pozytywnie na nasze organizmy, a u nas poznasz ich tajemną recepturę i nauczysz się je robić własnoręcznie  Posiadamy także specjalną recepturę dającą uśmiech… warto się przekonać! 😉

 

Spotkanie trwa około 60 min

WARSZTAT Z DIETETYKIEM

SIŁA SUPLEMENTACJI I ETYKIETY

Zapraszamy na warsztat z dietetykiem w odświeżonej formule! Jeśli gubisz się w gąszczu reklam, trudnych słów na etykietach i ustaleń co jest zdrowe, a czego należy unikać, to spotkanie jest stanowczo dla Ciebie.

Podczas warsztatu nasz dietetyk powie Ci:

  • Czym są zdrowe suplementy i jak wykorzystywać je w zbilansowanej diecie
  • Na co zwracać uwagę wybierając suplementy – czy wiesz, że każdy z nas powinien do tematu podejść indywidualnie
  • Jak nie popaść w pułapki suplementacji oraz uniknąć chwytów marketingowych producentów różnych specyfików
  • Które suplementy należy uzupełniać na co dzień, a które w konkretnych jednostkach chorobowych

Ponadto do warsztatu dodaliśmy część dotyczącą czytania etykiet produktów spożywczych! Zależy nam na tym, aby nasi Goście byli świadomymi konsumentami! Podczas spotkania dowiesz się jakie są trzy podstawowe zasady w czytaniu etykiet, które składniki są zdrowe, a których definitywnie unikać. Będzie kilka zaskakujących ciekawostek np. o tym pod jakimi nazwami kryje się w produktach cukier. Dużo wiedzy podanej w przystępny sposób!

Zapraszamy!

Spotkanie trwa około 1,5 h

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas