zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Warsztaty i wykłady

Wczasy Odchudzające w Primavera Jastrzębia Góra to nie tylko dieta redukcyjna oraz ćwiczenia fizyczne, to cały autorski program edukacyjny: warsztaty i wykłady, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę i jeszcze bardziej zmotywujesz się do działania. Wierzymy, że gwarancją trwałej zmiany jest holistyczne podejście do celu jaki chcesz zrealizować.

DIETETYKA

  • Nasze warsztaty i wykłady dietetyczne to szeroka tematyka żywieniowa, która ma za zadanie dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji oraz narzędzi do zdrowego odżywiania się. Każdorazowo wykłady z dietetyczką są spersonalizowane i starannie dopasowane do wymagań obecnej grupy, do której są kierowane. Nasze programy przybierają formę zajęć teoretycznych lub praktycznych. W ramach tych drugich odbywa się wspólne gotowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków.
Dowiedz się więcej

PSYCHOLOGIA

  • Nasze warsztaty psychologiczne mają charakter zajęć grupowych, zorganizowane są wokół konkretnego tematu związanego ze zdrowym stylem życia, a uczestnicy mają okazję poszerzyć swoje doświadczenie w jego zakresie. Chcemy pomóc osiągać cele Naszym gościom we wszystkich obszarach życia, ale aby osiągać sukcesy najpierw trzeba zadbać o siebie. Nasza psycholożka Ci w tym pomoże. Warsztaty składają się zawsze z części teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem jest praca uczestniczek i nad własnymi doświadczeniami i wspólna dyskusja nad dokonanymi odkryciami. Razem tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możesz się rozwijać.
Dowiedz się więcej

PIELĘGNACJA

  • Zmieniając swoje życie na lepsze, miłym dodatkiem mogą być zmiany zewnętrzne przejawiające się w wyglądzie naszego ciała. Nasze kosmetyczki pomogą Ci zadbać o jak najlepszy wygląd, dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom. Wyjaśnimy Ci w jaki sposób można zadbać o swoją skórę, jak uzyskać najlepsze efekty wizualne na swoim ciele, dowiesz się jakie są domowe sposoby dbania o wygląda ciała a dzięki indywidualnym konsultacjom dowiesz się jakie są dokładne potrzeby Twojej skóry.
Dowiedz się więcej
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas