stdClass Object ( [events_received] => 6 [messages] => Array ( ) [fbtrace_id] => AhGfsoznicjRZHsV9hcKWrN )

zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Masaże

W zależnosci od efektu jaki chcemy uzyskać oraz wskazań do zabiegu, wykonujemy masaże o działaniu ujędrniajacym , modelujacymi i drenujacym. Masaże o takim działaniu mają nieoceniony wpływ na wygląd i jakość skóry w trakcie procesu odchudzania, a także po.

MASAŻ MODELUJĄCY Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ LUB Z BAŃKĄ KOSMETYCZNĄ

Zabieg wspomagający walkę z cellulitem

Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu. Rozbija tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt. Odpowiednio dobrane techniki masażu gwarantują efektywną redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Czas 25 MIN / Cena 130 PLN
Czas 50 MIN / Cena 210 PLN

 

MASAŻ „SHAPING MASSAGE”

Masaż modelującO - antycelullitowy

Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki.

Czas 25 MIN / Cena 130 PLN

SILK PERFECT CONTOUR

Peelingujący masaż ciała

Peelingujący masaż ciała o działaniu modelującym i odprężającym.
Doskonały, kiedy Twoje ciało potrzebuje procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra intensywnej kompleksowej pielęgnacji. Techniki wykorzystywane w masażu pobudzają mikrokrążenie, a silnie działające preparaty stosowane w trakcie zabiegu dają efekt anti-aging. Zmysłowe zapachy o wyrafinowanych nutach perfumeryjnych zapewniają aurę luksusu i wyjątkowości. W pierwszym etapie zabiegu wykonywany jest masaż peelingujący całego ciała na bazie pyłu wulkanicznego oraz oleju regenerującego naskórek, następnie  na tak przygotowaną skórę aplikowany jest odpowiednio dobrany do jej potrzeb krem.
Zabieg polecany jest szczególnie w trakcie kuracji odchudzających oraz w profilaktyce cellulitu, rozstępów i wiotczenia skóry.

Czas 50 MIN / Cena 230 PLN

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Doskonały zabieg oczyszczający organizm z toksyn i produktów przemiany materii odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu. Zalecany, jako zabieg profilaktyczny, przy kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych oraz przy istniejącym cellulicie wodnym.

Drenaż na całe nogi i brzuch / Czas 50 MIN / Cena 210 PLN
Drenaż na całe ciało / Czas 80 MIN / Cena 260 PLN

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas