zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

KOMPLEKSOWE ZABIEGI NA CIAŁO

Odpowiednia pielęgnacja ciała potrafi wzmocnić i przyspieszyć efekt odchudzania. Dzięki specjalnie dobranym przez nasz zespół profesjonalnym zabiegom, ujędrnisz, wymodelujesz, a nawet wyszczuplisz wybrane partie ciała.

MODELOWANIE I UJĘDRNIANIE

Cena: 765 PLN

ANTYCELLULITE PROGRAMME by AROSHA | Czas 75 MIN
Zabieg antycellulitowy, stworzony do walki z cellulitem w zaawansowanym stanie. W jego skład wchodzą: peeling miejscowy (na bazie kwasu glikolowego), ampułka dobrana indywidualnie do problemu skóry oraz dostosowane bandaże. Zabieg dopełnia Presoterapia Lx9, która przyspiesza wchłanianie aktywnych składników oraz poprawia krążenie. Zabieg kończy się odżywienie skóry odpowiednio dobranym kremem. Dodatkowo wykonywany jest odprężający, relaksujący masaż twarzy.

CONTOUR SCULPT | Czas 30 MIN
Zabieg oparty na stymulacji elektromagnetycznej mięśni. Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej. Intensywność impulsu dobierana jest indywidualnie.

PERFECT CONTOUR | Czas 50 MIN
Modelujący, ujędrniający masaż ciała wykorzystujący takie składniki aktywne jak np. kofeina. Stymuluje metabolizm, drenuje. Po masażu skóra zyskuje gładkość, elastyczność. Jest szczególnie polecany w trakcie kuracji odchudzających oraz w profilaktyce rozstępów, cellulitu i wiotczenia skóry.

STOP CELLUITOWI

Cena: 513 PLN

SLIMMING COFFEE by ORGANIQUE | Czas 75 MIN
Zabieg wyszczuplająco-ujędrniający, przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, o działaniu antycellulitowym. Składa się z: kawowego peelingu ciała, wmasowania serum z kofeiną, guaraną, algami i ekstraktem z kawy oraz kawowej maski (podczas której wykonywany jest masaż twarzy). Zabieg zakończony jest wmasowaniem produktu składającego się z masła Shea, kawy, alg i wit. E.

PRESOTERAPIA LX9, MASAŻ BOA | Czas 50 MIN
Masaż drenująco-uciskowy wykonywany za pomocą specjalnych rękawów Boa. Działa bezpośrednio na układ krwionośny, limfatyczny, poprawia krążenie krwi i zmniejsza zastoje limfatyczne oraz cellulit wodny. Na zabieg wskazane jest przybycie w wygodnych legginsach i skarpetkach.

MASAŻ MODELUJĄCO-ANTYCELLULITOWY „SHAPPING MASSAGE” | Czas 25 MIN
Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki. Stymuluje krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych, uelastycznia tkankę łączną. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki.

DETOKS I DOTLENIANIE

Cena: 630 PLN

ZABIEG DETOKSYKUJĄCO-DOTLENIAJĄCY DETOXY by AROSHA | Czas 75 MIN
Innowacyjny zabieg na ciało, o działaniu oczyszczającym i dotleniającym organizm. Zaprojektowany z myślą o skutecznej detoksyfikacji. Złuszcza naskórek, pobudza mikrokrążenie skórne, dotlenia tkanki.

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY | Czas 75 MIN
Doskonały zabieg oczyszczający organizm z toksyn i produktów przemiany materii odpowiedzialnych za powstanie cellulitu. Specyfika jego ruchów polega na powolnym i delikatnym przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych  oraz ich pobudzeniu poprzez rozcieranie. Zabieg ten polecany jest jako profilaktyczny, przy kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych oraz przy istniejącym cellulicie wodnym.

KĄPIEL STÓP W ROZTWORZE ZASADOWYM Z POCZĘSTUNKIEM ZIOŁOWĄ HERBATĄ DR. JENTSCHURY | Czas 25 MIN
Stymulująca do wydalania toksyn kąpiel stóp w roztworze soli zasadowej. Zabieg wspomaga spożycie herbaty ziołowej, rozpuszczającej złogi zalegające w organizmie.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas