zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Schudli z nami

Bartek, Poznań

Przechodząc przez próg domu piszę opinię, bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wróciłem z turnusu odchudzającego. Cały pobyt był super wypoczynkiem i fajnym przeżyciem. Duże podziękowania i uznanie dla Nikodema, który swoją postawą motywował do pracy i sprawił, że był to po prostu bardzo fajny urlop. Oczywiście z efektami i dużą wiedzą na przyszłość. Pozostały personel kompetentny i uprzejmy.Szczególnie na basenie:)))). Gratulacje dla Właścicieli, pozazdrościć takich pracowników. Dzięki nim wracam najpóźniej za rok, a wcześniej może z rodziną. Jedyny minusik – dekoracje z sztucznych roślin itp. Ale to tylko przez swój zawód wpadło mi w oko:).

Krystyna, Gdańsk

Najlepiej tracić kilogramy na zorganizowanych wczasach w Primavera Jastrzębia Góra, bo to profesjonaliści w tej dziedzinie i nie tylko w tej. Super miejsce na odchudzanie, odpowiednia dieta, rowery, siłownia, masaże, spacery po klifie, idealne miejsce na reset i całkowite pozbycie się stresu.

Ewa

Wspaniałe miejsce i atmosfera do: odpoczynku, powitania wiosny, gubienia sadełka i najlepszych zajęć aqua aerobic z Nikodemem.

Warto tu wracać.

Ela

Wprawdzie minęło sporo czasu od mojego pobytu w tym b. fajnym miejscu (początek października 2013), ale ciągle mile wspominam ten pobyt i chciałabym tam jak najszybciej wrócić. Tygodniowy turnus był świetnie przygotowany: stały opiekun grupy, b. smaczne i pięknie podane do stolika potrawy (tylko 1000 kcal), rzeczowy dietetyk, przemyślane i efektywne zajęcia ruchowe, począwszy od gimnastyki porannej poprzez nordic walking (2 godz dziennie!!!) aqua fitness (zumba w wodzie-świetne), aż do aerobiku (codziennie inny rodzaj ćwiczeń) -tego nie spotkałam w żadnym ośrodku proponującym w podobnej w cenie wczasy odchudzające. Tu największa zasługa Nikodema, który nie tylko że nie \”odwala\” roboty z ludźmi często dużo starszymi od siebie (z nadwagą), to z wielkim poświęceniem i szacunkiem stara się wykonać solidnie i z wielkim sercem tą ciężką pracę (pomimo że jak mówi – bardzo ją lubi). Dzięki niemu efekt jest nie tylko w postaci utraty kilku kilogramów, ale jest świetny relaks, satysfakcja, a nawet przyjemność w pokonywaniu słabości własnego ciała, no i chęć ponownego przeżycia tych na pewno nie straconych dni, co w moim wieku bardzo się liczy. Pozdrawiam wszystkich, Ela lat 68, która również zyskała nową chęć do życia

Monika, Warszawa

Mogę wszystkim polecić wczasy odchudzające, ponieważ oprócz paru zgubionych kilo zyskałam świetny relaks w niezłych warunkach. W szczególności musze pochwalić profesjonalizm trenerów i prowadzoncyh zajęć, infrastrukturę oraz zastosowaną, zróżniocwaną, zbalansowaną dietę 1200 kcal. Miałam pokój w budynku b standard plus i był w porządku- trochę za mała łązienka, ale to mały problem.

Lokalizacja ośrodka na plus- blisko do lasu i plazy, trochę dalej od tłocznego centrum.

Hania Kowalewska

SPA w Primavera to najlepsze co mnie ostatnio spotkało. Fantastyczna obsługa, świetne zabiegi, cisza, spokój, relaks… Wszystko na najwyższym poziomie, który, prawdę mówiąc bardzo mnie zaskoczył.  Myślę, że każdy, kto chce doświadczyć odrobiny luksusu powinien odwiedzić to miejsce.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas