zadzwoń
rezerwuj
messenger

mgr Magdalena Maciejewska-Cebulak

Dietetyk kliniczny, psycholog, doktorantka w Klinice Onkologii i Radioterapii GUMed, współautorka książki „Nie daj się rakowi. Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej”.
Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z chorymi z otyłością, cukrzycą, hipercholesterolemią, nadciśnieniem tętniczym oraz innymi chorobami dietozależnymi. Jej szczególną pasją oraz wyzwaniem na ścieżce zawodowej jest dietetyka kliniczna oraz onkologiczna. Bardzo często angażuje się w wydarzenia związane z promocją profilaktyki raka piersi współpracując z Fundacją OmeaLife – Rak piersi nie ogranicza oraz z Breast Cancer Unit UCK.  Jest prelegentką i czynny uczestnikiem wielu konferencji krajowych i międzynarodowych o tematyce żywieniowej oraz profilaktyki w chorobie nowotworowej.

Na co dzień pracuje jako dietetyk w Primavera Jastrzębia Góra, gdzie komponuje m.in. diety odchudzające na Wczasach odchudzających oraz posiłki cateringu dietetycznego PrimaFood. Prowadzi również wartościowe wykłady na temat nawyków żywieniowych, analizy składu produktów dostępnych sklepach, zasad prawidłowej suplementacji, a także warsztaty kulinarne.  Możliwe jest również umówienie spotkania z dietetykiem w celu indywidualnej konsultacji dietetycznej oraz opracowania spersonalizowanego jadłospisu.

';
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas