zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

NASZA METODA

Działamy kompleksowo. Jesteśmy tu aby Cię wspierać, edukować, motywować i inspirować.

Wczasy Odchudzające w Primavera Jastrzębia Góra to coś więcej niż tylko odpowiednie dieta i aktywność fizyczna. Wierzymy, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę niezbędne jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji i psychologii. Dlatego nie zaniedbujemy żadnego z nich. Przy udziale profesjonalistów z takich dziedzin, jak dietetyka, sport, fizjoterapia, rehabilitacja, psychologia oraz kosmetologia, stworzyliśmy plan edukacyjny PrimaLife. Dzięki niemu, w swoim programie pobytu, znajdziesz specjalnie skomponowaną dietę, różnorodne zajęcia sportowe, dostęp do udziału w warsztatach i wykładach ze Specjalistami, a także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz wspomagających odchudzanie.

Plan edukacyjny PrimaLife

Równowaga w działaniu

Nasi Goście realizują swoje cele ponieważ działają kompleksowo! Opracowaliśmy program dzięki któremu kilogramy nie wracają, a Goście wyjeżdżają od nas lżejsi i pełni energii. Dbamy o Was na czterech obszarach: diety, podając zdrowe zbilansowane i spersonalizowane posiłki oraz ucząc Was o zdrowym żywieniu, aktywności fizycznej biorąc udział w energetycznych treningach, psychologii – poprzez rozbudowany program warsztatowy oraz pielęgnacji zapraszając do naszego nowoczesnego Sand Spa Health & Beauty Institute ale i na warsztatach z kosmetologami.

Dieta

Odżywianie dietetyczne w Primavera to pięć posiłków dziennie, które równomiernie dostarczają energię i chronią przez szybkimi spadkami cukru we krwi, a tym samym przed zmęczeniem, głodem i złym humorem. Po co regularność? Jest to najlepszy system naprawczy metabolizmu, chroniący przed nadwagą i otyłością.

Aktywność

Atutem wczasów odchudzających w Primavera Jastrzębia Góra jest bogaty i różnorodny plan treningowy, dzięki któremu jesteś w stanie po części dostosować aktywności do swoich potrzeb i z uśmiechem na twarzy być codziennie w ruchu. W ramach oferty przygotowano zajęcia wspomagające odchudzanie o różnym charakterze jak i różnych intensywnościach tak by każdy zna

Pielęgnacja

Zespół Sand Spa Health & Beauty Institute przygotował zabiegi, które wspomagają odchudzanie, ujędrniają, wyszczuplają i redukują niedoskonałości. Poznaj nasze zabiegowe hity i ciesz się wymodelowaną sylwetką.

Psychologia

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie wielu ciekawych, inspirujących i przede wszystkim praktycznych wykładów i warsztatów z dziedzin takich, jak: dietetyka, psychologia, fizjoterapia, kosmetologia. Nasi Specjaliści przekażą Ci wartościową wiedzę oraz dadzą niezbędne wsparcie w uzyskaniu pożądanych efektów.

Zdrowy styl życia gdziekolwiek jesteś.

Platforma internetowa

www.primalife.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas