zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Opis zajęć

Po naszych wczasach odchudzających Twoja sylwetka, sprawność i forma będą dużo lepszym poziomie. Wprowadziliśmy różne poziomy intensywności treningu, abyś mogła wybrać intensywność dostosowaną do swoich możliwości. Nasz program treningowy nie pozostawia miejsca na nudę.

EASY BALL

Trening z małymi, lekkimi piłkami, wypełnionymi powietrzem. Zajęcia wzmacniają nasze ciało, poprawiają wytrzymałość, wpływają na stabilizacje, wysmuklają sylwetkę. Zajęcia czerpią z treningu izometrycznego. Ćwiczenia z piłkami to także doskonała forma relaksu i atrakcyjne urozmaicenie ćwiczeń wykonywanych na matach lub w pozycji stojącej.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające oraz rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Są to zajęcia profilaktyki schorzeń kręgosłupa a nie rehabilitacja, w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż później leczyć”.

MOCNE PLECY

Zajęcia wzmacniające plecy, skupiające uwagę na ćwiczeniach mięśni pleców pobocznie angażując do wzmocnienia całe ciało. Podczas zajęć, często wykorzystywane są przybory treningowe : taśmy gumowe, ciężarki, małe piłki wypełnione piaskiem.

BODY WARM UP

Trening na bazie ćwiczeń wzmacniających, kształtujących całą sylwetkę: ramiona, klatkę piersiową, uda, pośladki i brzuch. Umiarkowane tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

STRETCHING/ROZCIĄGANIE

Zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na  rozciąganiu mięśni. Zajęcia prowadzone są przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce sprzyjającej dodatkowemu rozluźnieniu napięć mięśniowych. Dzięki rozciąganiu ciało staje się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy, czy intensywnym treningowo tygodniem.

ZUMBA FITNESS

Zajęcia ruchowe łączące różne formy tańca (hip hop, salsa, samba, mambo), sztuki walki oraz ćwiczenia aerobowe. Jest systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Zumba Fitness to trening dla każdego. W wersji POWER  wymaga trochę więcej wysiłku i intensywności. U niektórych potrzebna jest większa cierpliwość zanim poznamy podstawowe kroki

TRENING OBWODOWY

Trening obwodowy łączy cechy treningu aerobowego i siłowego. Pozwala spalić tłuszcz, wymodelować i ujędrnić ciało oraz poprawić kondycję. Trening obwodowy polega na wykonywaniu ok. 8 ćwiczeń w określonej kolejności, których czas trwania wynosi między 30-60 sekund. Pomiędzy ćwiczeniami zasadniczo nie ma przerw. Wykonanie wszystkich ćwiczeń to jeden obwód, po którym następuje dłuższa przerwa trwająca między 2-5 minut. Idealny dla tych którzy chcą widzieć szybkie efekty.

TBC

To trening interwałowy, polegający na naprzemiennym łączeniu ćwiczeń cardio i wzmacniających, który kształtuje wytrzymałość, poprawia sprawność układu sercowo – naczyniowego, wzmacnia mięśnie, kształtuje sylwetkę, rzeźbi ciało. Zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych skupia się na wszystkich partiach ciała. Ten trening jest już bardziej wymagający siłowo oraz wytrzymałościowo. Osoby początkujące mogą mieć trudność w dotrzymaniu tempa.

FULL BODY WORKOUT

Jest to świetny pomysł na trening ogólnorozwojowy. Dla osób o różnym poziomie wytrenowania. Często wykorzystuje się dodatkowe przybory treningowe takie jak hantle,taśmy, piłki. Wpływa korzystnie na ogólną formę fizyczną. Dobrze ułożony i wykonywany plan FBW kompleksowo zadba o rozwój wszystkich partii mięśniowych naszego ciała.

PILATES

System ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Wg założeń Pilatesa, metoda ta przyczynia się do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

ZAJĘCIA BODY & MIND

Są to zajęcia o niskiej intensywności mające na celu rewitalizować obszary ciała zaniedbane lub zapomniane. Zajęcia łączą w sobie wzmacnianie, rozciąganie jak i ćw. oddechowe tworząc swoistą fuzję zdrowego ruchu. Zajęcia uprzyjemnia stonowane światło, relaksująca muzyka oraz zapach związany z morzem. Są to zajęcia harmonijnej współpracy ciała z umysłem.

NORDIC WALKING

Marsz na świeżym powietrzu ze specjalnymi kijami,  podczas którego zaangażujesz wiele partii swojego ciała. Mięśnie (m.in. klatki piersiowej, tricepsy, bicepsy i brzucha) są inaczej stymulowane niż podczas zwykłego marszu. Rozwija się siła i wytrzymałość ramion, wzrasta łatwość wchodzenia na wzgórza. Przy odpowiednio mocnym tempie spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu!

AQUA CLASSIC

To klasyczna forma ćwiczeń w wodzie dla każdego. Ćwiczymy wszystkie partie ciała w różnorodnym tempie. Zajęcia wysmuklające o średniej intensywności (bez wykorzystania sprzętu).

AQUA POWER

Trening aerobowy w wodzie, dla wszystkich partii ciała, w  intensywnym tempie. Zajęcia dla lubiących szybkie tempo i niezły wycisk.

AQUA SOFT

Lekkie zajęcia wysmuklające bez sprzętu lub z makaronami, w spokojniejszym tempie, aby wzmocnić mięśnie i pobudzić krążenie.

AQUA ARMS

Podczas ćwiczeń trenujemy całe ciało jednak najwięcej czasu poświęcamy na ćwiczenie górnych partii ciała: ręce, barki, ramiona. Wysoka intensywność – efekty murowane! Do ćwiczeń wykorzystujemy hantle.

AQUA LEGS

Trening skupiony na dolnych partiach ciała: pośladki,  uda, łydki. Trening intensywny… ale warty efektu! Zajęcia wysmuklające z mankietami na nogach.

AQUA KICKBOXING

Zajęcia o dość dużej intensywności, których podstawą są uderzenia, kopnięcia, ciosy oraz podskoki z mankietami na nogach. Aqua Kickboxing kształtuje szczególnie pośladki i uda, wpływa na gibkość, koordynację ruchową i wytrzymałość siłową. Ma nieoceniony wpływ na poprawę kondycji, redukcję cellulitu i wysmuklenie mięśni nóg, pośladków oraz ramion.

AQUA FULL BODY WORKOUT

Jest to świetny pomysł na trening ogólnorozwojowy w wodzie. Podczas zajęć wykorzystuje się dodatkowe przybory treningowe takie jak hantle, mankiety na nogi, rękawice pływackie. Trening kompleksowo zadba o rozwój wszystkich partii mięśniowych naszego ciała -dodatkowo genialnie wysmukla! Odpowiedni dla osób o różnym poziomie kondycji fizycznej.

TRENING MOBILNOŚCI

Zwrócenie uwagi na fakt, jak istotne jest patrzenie globalne na ciało człowieka w kontekście układu ruchu. Trening bazuje na treningu funkcjonalnym zakładającym wykonywanie ćwiczeń w osiach i płaszczyznach zgodnych z biomechaniką człowieka. Wykorzystuje elementy filozofii „Joint by Joint” Greya Cook’a- czyli wszystko za wszystko.

PRIMA HARTOWANIE

Kąpiel w zimnym Morzu Bałtyckim(2-14”C) pod opieką trenera, specjalisty od prawidłowego oddechu oraz w towarzystwie ratownika WOPR.  Kąpiel o dobroczynnych aspektach prozdrowotnych, doskonały antydepresant poprawiający ogólną odporność organizmu.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas