zadzwoń
rezerwuj
messenger

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy dumni z tego, że inni nas doceniają. Oznacza to, ze to co robimy – robimy z pasją i największym zaangażowaniem. Dzięki temu grono naszych klientów wciąż się powiększa – mamy nadzieję, że to się nie zmieni!

Rekomendacja portalu Dzieciochatki.pl | 2019

DziecioChatki.pl to strona prezentująca miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom, zawierające wszelkie udogodnienia i atrakcje dla dzieci. Wybór obiektów to selekcja oparta na opiniach rodziców oraz stopniu przystosowania do pobytu rodzin z dziećmi.

FORBES DIAMENT | 2019

Wyróżnienie przyznawane co roku przez prestiżowy magazyn dla dynamicznie rozwijających się firm, które jednocześnie zachowują wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.

Rekomendacja portalu dzieckowpodrozy.pl

strona dziecko w podróży koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. Odbiorcami strony są aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania świata.

Rekomendacja Forbes | 2017-2018

wyróżnienie przyznawane przez prestiżowy magazyn. Primavera znajduje się na liście obiektów rekomendowanych przez Forbes Travel.

Nagroda Gazele Biznesu | 2017

nagroda przyznawana przez redakcję "Pulsu Biznesu". "Gazele Biznesu" to najpopularniejsze najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

HolidayCheck Award | 2018

nagroda HolidayCheck Award jest przyznawana najlepiej ocenianym hotelom na całym świecie. O nagrodach decydują klienci, a nie jury. Hotele, które po raz piąty z rzędu znalazły się wśród zwycięzców HolidayCheck Award, zostają dodatkowo wyróżnione tytułem HolidayCheck Gold Award. W roku 2018 Primavera jako pierwszy obiekt w Polsce otrzymał to wyróżnienie.

Nagroda Gufik Select

Gufik to portal promujący obiekty przystosowane do obsługi rodzin z dziećmi. Każdy z obiektów jest selektywnie sprawdzany i musi spełniać ustanowione kryteria Obiektu Przyjaznego Dziecku ustalone na podstawie przeprowadzonych ankiet.

Rekomendacja portalu Moje Konferencje.pl

wyróżnienie przyznawane najlepszym obiektom organizującym szkolenia, konferencje oraz eventy.

TripAdvisor Traveller’s Choice | 2018

nagroda Travellers' Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. Przyznawana co roku na podstawie recenzji oraz opinii podróżnych. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych" w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów. Laureaci nagrody Travellers' Choice są wyłaniani raz do roku na podstawie opinii wyrażonych przez miliony członków społeczności TripAdvisor.

Rekomendacja portalu Dzieciochatki.pl | 2018

DziecioChatki.pl to strona prezentująca miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom, zawierające wszelkie udogodnienia i atrakcje dla dzieci. Wybór obiektów to selekcja oparta na opiniach rodziców oraz stopniu przystosowania do pobytu rodzin z dziećmi.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas