zadzwoń
rezerwuj
messenger

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy dumni z tego, że inni nas doceniają. Oznacza to, ze to co robimy – robimy z pasją i największym zaangażowaniem. Dzięki temu grono naszych klientów wciąż się powiększa – mamy nadzieję, że to się nie zmieni!

Rekomendacja portalu Dzieciochatki.pl | 2021

DziecioChatki.pl to strona prezentująca miejsca wakacyjne przyjazne dzieciom, zawierające wszelkie udogodnienia i atrakcje dla dzieci. Wybór obiektów to selekcja oparta na opiniach rodziców oraz stopniu przystosowania do pobytu rodzin z dziećmi.

Booking.com Traveller Review Awards 2021

Booking.com to jeden z najpopularniejszych serwisów służących do rezerwacji wyjazdów. Nagrody Traveller Review Awards otrzymują obiekty wypoczynkowe za ich wyjątkową gościnność. Przyznawane są na podstawie opinii i ocen, które podróżujący zostawiają po pobycie lub skorzystaniu z atrakcji.

Nagroda Gazele Biznesu

nagroda przyznawana przez redakcję "Pulsu Biznesu". "Gazele Biznesu" to najpopularniejsze najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Nagroda Gufik Select

Gufik to portal promujący obiekty przystosowane do obsługi rodzin z dziećmi. Każdy z obiektów jest selektywnie sprawdzany i musi spełniać ustanowione kryteria Obiektu Przyjaznego Dziecku ustalone na podstawie przeprowadzonych ankiet.

FORBES DIAMENT | 2019

Wyróżnienie przyznawane co roku przez prestiżowy magazyn dla dynamicznie rozwijających się firm, które jednocześnie zachowują wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.

Rekomendacja portalu dzieckowpodrozy.pl

strona dziecko w podróży koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. Odbiorcami strony są aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania świata.

HolidayCheck Award | 2018

nagroda HolidayCheck Award jest przyznawana najlepiej ocenianym hotelom na całym świecie. O nagrodach decydują klienci, a nie jury. Hotele, które po raz piąty z rzędu znalazły się wśród zwycięzców HolidayCheck Award, zostają dodatkowo wyróżnione tytułem HolidayCheck Gold Award. W roku 2018 Primavera jako pierwszy obiekt w Polsce otrzymał to wyróżnienie.

TripAdvisor Traveller’s Choice | 2018

nagroda Travellers' Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. Przyznawana co roku na podstawie recenzji oraz opinii podróżnych. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych" w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów. Laureaci nagrody Travellers' Choice są wyłaniani raz do roku na podstawie opinii wyrażonych przez miliony członków społeczności TripAdvisor.

Rekomendacja Forbes | 2017-2018

wyróżnienie przyznawane przez prestiżowy magazyn. Primavera znajduje się na liście obiektów rekomendowanych przez Forbes Travel.

Rekomendacja portalu Moje Konferencje.pl

wyróżnienie przyznawane najlepszym obiektom organizującym szkolenia, konferencje oraz eventy.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas