zadzwoń
rezerwuj
lokalizacja

Opinie: Zdrowie

GOSIA

Po przebytej chorobie nowotworowej ciężko było mi powrócić do normalnego życia. Cieszę się, że trafiłam do Primavery, gdzie zespół pracowników wyróżnia się ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Dzięki Maćkowi, Gosi, Magdzie i Anecie odzyskałam swoje życie to co robicie jest bezcenne.

primaveraspa.pl

MARCELINA

Już od dłuższego czas chciałam przejść na wegetarianizm, ale zawsze coś stawało mi na drodze. W końcu się dowiedziałam jak to zrobić łatwo i przyjemnie ? Dziękuję całemu Zespołowi Primavery za stałą zmianę moich nawyków!

primaveraspa.pl

MAGDA

Po wczasach odchudzających przyszedł czas na wczasy zdrowotne. Obie opcje fajne, ale po wczasach zdrowotnych faktycznie czuje się dużo lepiej i lżej jak po odchudzających. Dieta na zdrowotnych moim zdaniem fajniejsza bo i zdrowa i bufetowa bez limitu. Zajęcia sportowe podobne, ale bardziej dostosowane do potrzeb pakietu no i atmosfera tak samo fajna na wczasach odchudzających i zdrowotnych.

primaveraspa.pl

MONIKA

Najfajniejsza jest to, że oprócz diety, harmonogram jest pełen aktywności, warsztatów i spotkań z np. kosmetolożką. Pani Klaudia dała nam naprawdę skuteczne wskazówki, które zaczęłam stosować na co dzień w domu.

primaveraspa.pl

HANIA

Od długiego czasu przez Hashimoto byłam pozbawiona energii do życia, pobyt w Primavera pozwolił mi na mowo odnaleźć radość dnia codziennego, a kontynuacja diety w domu pozwoliła mi wyeliminować inne dolegliwości.

primaveraspa.pl

MAJA

Nie jem mięsa od kilku lat, ale jeszcze nigdy nie byłam w miejscu, które miałoby tak perfekcyjnie przygotowane wyżywienie roślinne. Warto przyjechać nawet dla samej diety.

primaveraspa.pl

Paulina

Dopiero wróciłam a już nie mogę się doczekać aż tu wrócę. Jedzenie pyszne, masa atrakcji i bardzo miłe Panie w spa, które bardzo pozdrawiam. Poznałam wielu ciekawych ludzi. Bardzo mi się podobało

primaveraspa.pl

Danka

Normalnie zdrowa jestem. Jeden wyjazd na wczasy w Primavera i człowiek się zwyczajnie lepiej czuje. :)

primaveraspa.pl

Halina

Było fantastycznie, na pewno jeszcze tutaj wrócimy. Jedzenie bardzo smaczne w oparciu o dietę. Zajęcia super i masa atrakcji. Nie sposób się nudzić. Tydzień miną za szybko... :)

primaveraspa.pl

Karol

Bardzo Ciekawe miejsce, dieta idealnie dopasowana. Masa atrakcji w hotelu, nie trzeba wychodzić jak nie ma pogody. A jak jest to 100m i jesteśmy nad morzem.

primaveraspa.pl

Beata

Przemiła obsługa, rewelacyjne jedzenie, bardzo ciekawe atrakcje i Panie z recepcji.

primaveraspa.pl

Aga G

Bardzo gorąco polecamy hotel Primavera. Byliśmy już trzy razy i w dalszym ciągu wracamy i wyjeżdżamy z zachwytem. Tym razem wczasy zdrowotne. Było super!

primaveraspa.pl

Małgosia

Wspaniały hotel, fantastyczne wczasy. Poznałam wielu nowych ludzi,, z którymi mam stały kontakt. Jedzenie pyszne. Polecam :)

primaveraspa.pl

Dagmara

Polecam wszystkim.
Wczasy zdrowotne w Primavera to wspaniale spędzony czas z bardzo miłymi ludźmi., pyszne jedzenie i masa atrakcji Wrócę jeszcze w tym roku.

primaveraspa.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas