zadzwoń
rezerwuj
messenger
Opinie: Biznes

Matylda

Organizacja szkoleń w Primavera to prawdziwa przyjemność. Pan Jarosław zawsze na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję

primaveraspa.pl

Olek

Primavera to idealne miejsce na przeprowadzenie każdego szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego czy też rekrutacyjnego. Polecam!

primaveraspa.pl

Daria

OD kilku lat organizujemy szkolenia w hotelu Primavera. Wiele sal do wyboru w zależności od grupy, bardzo dobre jedzenie oraz masa atrakcji sprawiają że zawsze powracamy. Polecam serdecznie Daria.

primaveraspa.pl

Karol

Świetnie przygotowane obiekty na wszelkiego rodzaju konferencje i szkolenia dla firm. Wyposażenie sal na bardzo dobrym poziomie. Zaplecze kateringowe bardzo dobre + także za wspaniałą obsługę.

primaveraspa.pl

Patrycja

Idealne miejsce na zorganizowanie konferencji , szkolenia itp. Miejsce godne polecenia do tego typu imprez na terenie Jastrzębiej Góry.

primaveraspa.pl

Michał

Kilka razy uczestniczyłem tutaj w różnego rodzaju konferencjach, profesjonalne sale i wyposażenie, dobry dojazd , bardzo dobre jedzenie. Bliskość morza jest także dodatkowym atutem.

primaveraspa.pl

Gosia

Same plusy! obsługa w recepcji, basen sauny sale o odpowiedniej wielkości. Spory parking przed wejściem do hotelu.

primaveraspa.pl

Darek

To świetne miejsce na konferencje Każde spotkanie , które się tam odbywa przynosi sukces. Według mnie jest bardzo ciekawe miejsce i bardzo blisko morza.

primaveraspa.pl

Monika

Każdemu komu zależy na wysokim standardzie konferencji to polecam Hotel Primavera Jastrzębia Góra. Już trzykrotnie organizowaliśmy tam konferencje, najwyższy standard za każdym razem. Sala, sprzęd, jedzenie, pokoje. Wszystko na duży plus. Polecam

primaveraspa.pl

Paweł

Hotel posiada jedne z najlepszych sal konferencyjnych do tego specjalistyczny sprzęt do pełnej dyspozycji, a po konferencji wiele ciekawych atrakcji jak na Spa czy park wodny. Polecam

primaveraspa.pl

Tomek

Mogę polecić zorganizowanie konferencji w tym hotelu, mają profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną, a do tego można zarezerwować nocleg dla wszystkich uczestników.

primaveraspa.pl

Waldek

Z pełnym sumieniem polecam Primavera pod względem szkoleń. Na duży plus wygląd sal i bliskość lobby baru.

primaveraspa.pl

PATRYCJA

Co roku biorę udział w zorganizowanym dla naszej grupy Dniu Kobiet w Primavera. Uwielbiam ten czas. Hotel przygotowuje cały program atrakcji, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Każdej nocy jest jakaś forma rozrywki, w dzień można liczyć na zajęcia sportowe i pielęgnacyjne. W naszym zespole największa popularnością cieszą się masaże w SPA i śniadania, z których nigdy nikt nie chce wyjść. Do zobaczenia w marcu!

JAREK

Mamy dosyć nietypowe potrzeby konferencyjne i Primavera jako jeden z niewielu obiektów jest w stanie je spełnić. Nowoczesna sala, która w oka mgnieniu z przestrzeni konferencyjnej staje się przestrzenią bankietową stała się wizytówką naszych spotkań. Opieka koordynatora jest ogromnym plusem, co doceni każdy organizator firmowych eventów.

MAGDA

Jak człowiek cały czas wyjeżdża służbowo to kluczowe znaczenie ma dla niego wyżywienie i wygoda. I to Primavera oferuje na wysokim poziomie. Jedzenie spełni oczekiwania naprawdę każdego. Można znaleźć smaki z całego świata, a druga najważniejsza dla mnie rzecz czyli łóżko zdało egzamin na 5!

WIKTOR

Z taką ilością atrakcji nie można się nudzić. Polecam Świat saun i rytuały, które naprawdę relaksują. Wielki plus za funkcjonalną salę, w której udało się zmieścić całą naszą firmę.

JACEK

To już 3 konferencja w tym hotelu i na pewno nie ostatnia. Wszystko czego potrzeba do udanej organizacji w jednym miejscu plus bardzo profesjonalna obsługa.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas