zadzwoń
rezerwuj
messenger

Agnieszka

Menedżer Działu Służby Pięter, pracuje od 6 lat

Swoją przygodę z Primavera Jastrzębia Góra zaczęłam 6 lat temu. Na początku byłam Panią sprzątającą gabinety zabiegowe w naszym SPA. Po jakimś czasie zdecydowałam się zrezygnować z pracy. Po dwóch tygodniach od mojego odejścia zadzwoniono do mnie i zaproponowano mi powrót i dołączenie do Działu Służby Pięter. Po kilku miesiącach stałam się prawą ręką Menedżera tego działu. Potem zostałam inspektorem – do moich obowiązków należało sprawdzanie czystości pokoi, układanie grafików i zamawianie środków czystości. Potem gdy nasza Menedżer odeszła, zaproponowano mi abym ją zastąpiła. Na początku się wahałam, bo trudno jest kierować ludźmi, z którymi się wspólnie pracowało, ale zdecydowałam się spróbować. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy, bo lubię pracować z ludźmi. Atmosfera jest świetna a obiekt bardzo ładny. Jestem Menedżerem już od 5 lat.

Klaudia

Kosmetolog, pracuje od 5 lat

WRÓCIŁAM DO PRACY PO URLOPIE MACIERZYŃSKIM

W Primavera pracuję 5 lat, dokładnie teraz w lipcu minęło. A tak na prawdę pojawiłam się tu jeszcze wcześniej. Na pierwszym roku studiów Kosmetologii przyszłam na praktyki, więc doliczając ten czas to już 8 lat. W Primavera pracuję w dziale Spa, jestem kosmetologiem i wykonuje zabiegi na twarz, ciało, manicure, pedicure oraz inne zbiegi. Dlaczego po macierzyńskim wróciłam do pracy? Praca w Primavera to moje zawodowe spełnienie, tak długie siedzenie w domu nie wpływa dobrze na kobietę. Tu wykonuje rzeczy które mnie relaksują, pracę można traktować jako odskocznię od domowych obowiązków. Jestem też związana z ludźmi z mojego działu.

Bałam się powrotu. Ciężko było mi zostawić córkę na tak długi czas. Musieliśmy wprowadzić pewne zmiany – Krysia poszła do żłobka a tam chwilę minęło zanim się zaaklimatyzowała. Nie taki diabeł straszny. Teraz lubi tam chodzić i bawić się z dziećmi, co wychodzi na plus – jest bardziej otwarta na rówieśnicze znajomości.

Maciek

Trener, pracuje od 4 lat

Pracuję w Primavera od około 4 lat. Na początku pracowałem jako recepcjonista. Dziś wspomagam również dział rezerwacji. Aktualnie głównie pracuję jako trener personalny i instruktor fitness.

Po 2 latach pracy na recepcji a więc w roku 2016 podjąłem równolegle pracę w Gdańsku w otwierającym się Gaca Centrum. Pracując w Gdańsku zapisałem się na kurs instruktora fitness w szkole ProFi Fitness School. Po niedługim czasie od rozpoczęcia kursu otrzymałem propozycję prowadzenia zajęć w naszym obiekcie. Propozycja padła ze strony Pani Oli, która w tamtym czasie pełniła funkcję menagera Działu SPA. Początkowo zajęcia prowadziłem ‚z doskoku’ w wymiarze kilku godzin w miesiącu. Z biegiem czasu ilość obowiązków trenerskich oraz ilość prowadzonych zajęć znacznie wzrosła. Do świata fitness w Primavera wprowadził mnie Nikodem – główny koordynator wczasów odchudzających, na którego pomoc mogłem liczyć w każdej sytuacji. Pokazał mi w jaki sposób prowadzić zajęcia oraz dzielił się wieloletnim doświadczeniem, co znacznie ułatwiło mi proces wdrażania się w nowe stanowisko w firmie. Można powiedzieć, że to on wykreował mnie jako trenera w naszym obiekcie.

Praca jako trener w Primavera daje mi możliwość dzielenia się pasją oraz pomocy ludziom w realizacji ich celów. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że praca jest moją pasją.

Agata

Menedżer Działu Recepcji i Rezerwacji, pracuje od 9 lat

W Primavera pracuję od 2009, początkowo pracowałam jako recepcjonistka. Z różnych względów zdecydowałam się zrezygnować z pracy i zrobiłam sobie półroczną przerwę. Po jakimś czasie zwróciłam się do Dyrekcji o napisanie mi referencji i przy tej okazji padła propozycja abym wróciła do pracy. Zgodziłam się, ponieważ zawsze lubiłam pracę w tym miejscu i dobrze dogadywałam się z Dyrekcją. Zaproponowano mi wtedy stanowisko Kierownika Rezerwacji i przyjęłam tę propozycję. Gdy nasza Menedżer zaszła w ciążę zastąpiłam ją na stanowisku Menedżera Recepcji i Rezerwacji i tak pracuję na tym stanowisku do dziś. Swoją pracę lubię najbardziej za kontakt z gośćmi, przede wszystkim tymi stałymi, z którymi mam świetny kontakt. Bardzo lubię też mój zespół, to dzięki nim mam chęć przychodzić codziennie do pracy.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas