zadzwoń
rezerwuj
messenger

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jednym z najlepszych obiektów wśród hoteli nad morzem. Primavera Jastrzębia Góra to obiekt, który jest połączeniem miejsca przyjaznego rodzinom z dziećmi, nowoczesnego centrum konferencyjnego, profesjonalnego, wysoko ocenianego przez naszych Gości SPA oraz miejsca, w którym skutecznie pomagamy zmienić styl życia na zrównoważony. Naszym największym atutem jest położenie – zaledwie 100 m od pięknej nadbałtyckiej plaży i wybrzeża klifowego.

Chcemy być „liderami gościnności”. Dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy poczuł się u nas jak w domu. To, że nasi Goście do nas tak chętnie wracają, jest dla nas najwyższym wyrazem uznania. Przez wiele lat działalności w branży turystycznej, wypracowaliśmy sobie doskonałą opinię.

Nieustannie się rozwijamy. Co roku zmieniamy się dla naszych Gości i rozbudowujemy się o kolejne atrakcje. W ostatnim czasu oddaliśmy do użytku: nową restaurację, kuchnię, nową strefę lobby, sale konferencyjne, basen letni z podgrzewaną wodą, kręgielnię. Już niedługo planujemy rozbudowę o kolejnych 120 pokoi.

NASZE WARTOŚCI

x

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Gościa

Wykazujemy się wysokim entuzjazmem w kontakcie z Gościem. Witamy go serdecznym uśmiechem po wejściu do pomieszczenia. Identyfikujemy zawczasu sytuacje w których Gość czegoś potrzebuje i wykazujemy się inicjatywą w realizowaniu jego potrzeb. Służymy radą, jesteśmy otwarci i uprzejmi. Wykazujemy inicjatywę w zażegnaniu sytuacji konfliktowych z Gościem, w sposób za który finalnie Gość jest nam wdzięczny. Dzięki takiej postawie Goście czują, że obsługująca ich osoba faktycznie jest tu dla nich, by im pomóc, a nie tylko dlatego, że znajduje się w pracy.

więcej
x

Umiejętność Pracy w zespole

Primavera Jastrzębia Góra jest jak bardzo złożony organizm, który składa się z wielu współpracujących ze sobą części. Dopiero w momencie kiedy wszystkie te części (działy) nie tylko same dobrze funkcjonują, ale również współgrają ze sobą nawzajem, organizm funkcjonuje wtedy w zdrowy i najbardziej efektywny sposób. Jesteśmy komunikatywni i sympatyczni dla wszystkich kolegów i koleżanek z pracy. Wykazujemy inicjatywę w propozycjach pomocy, w budowaniu lepszego kontaktu oraz w polepszaniu efektywności pracy nie tylko w swoim zespole, ale również we współpracy pomiędzy działami. W sytuacjach konfliktowych wykazujemy inicjatywę w dążeniu do ich zażegnania, koncentrując się na różnych punktach widzenia. Jasno artykułujemy, czego potrzebujemy i pozytywnie reagujemy również na prośby innych osób. Wykazujmy inicjatywę w budowaniu dobrych relacji.

więcej
x

Ponadprzeciętne zaangażowanie

Pracownik wychodzi z inicjatywą w proponowaniu rozwiązań polepszających pracę obiektu oraz zwiększających komfort wypoczynku Gości. Proponuje własne pomysły i jest niesamowicie zaangażowany. Jest punktem oparcia w momentach kryzysowych lub momentach wzmożonej pracy, wykazując inicjatywę w rozładowaniu pracy i motywacji swojego zespołu. Swoje zadania wykonuje z nadprzeciętną starannością. Zna nie tylko obiekt, ale również jego ofertę, co sprawia, że potrafi udzielić Gościom informacji kierunkowej, ale również informacji odnośnie oferty, możliwości jej rozszerzenia i nt. atrakcyjnych okazji.

więcej

ZESPOŁY W PRIMAVERA

ZNAJDŹ SWÓJ

W Primavera pracownicy to największy kapitał. To właśnie oni sprawiają, że goście są zadowoleni z pobytu u nas i tak chętnie do nas wracają. Dołącz do nas i stań się częścią Prima Ekipy.

DZIAŁ TRENERÓW

To tu dzięki różnorodnym aktywnościom fizycznym dbamy o zdrowie, dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd naszych Gości. Jesteśmy grupą wysokiej klasy specjalistów: trenerów personalnych, rehabilitantów, instruktorów Zumby, Nordic Walking czy Aqua Fitness.

DZIAŁ STREFY BASENÓW

To tu dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Gości w trakcie korzystania z Parku Wodnego, uczymy nowych adeptów pływania a także prowadzimy zajęcia w strefie Aqua Gym oraz rytuały sanowania.

DZIAŁ SŁUŻBY PIĘTER

To tu dbamy o utrzymanie idealnego porządku i czystości, z której słyniemy. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę Gościom hotelowych, jednocześnie zyskując ich ogromną sympatię.

DZIAŁ RECEPCJI I REZERWACJI

To tu witamy naszych Gości i pomagamy im się u nas zadomowić. Jesteśmy sercem Primavera współpracując z każdym działem w naszej firmie. To my również kontaktujemy się z naszymi Gośćmi i doradzamy im najlepsze propozycje pobytu u nas.

DZIAŁ GASTRONOMII

To tu przyrządzamy zdrowe, smaczne i różnorodne posiłki dla naszych Gości, nie zapominając o specjalnych przysmakach dla dzieci. Organizujemy dni tematyczne i w związku z tym przygotowujemy dania z różnych stron świata i regionów Polski w naszej kuchni.

DZIAŁ OBSŁUGI KELNERSKIEJ

To tu serwujemy naszym Gościom wyśmienitą kuchnię i doradzamy im w wyborze potraw. Informujemy również o zdrowotnych właściwościach naszych Prima Foodów, czyli pełnowartościowych produktów wyselekcjonowanych przez naszego dietetyka.

DZIAŁ OBSŁUGI BARMAŃSKIEJ

Robimy piekielnie dobre drinki...

DZIAŁ SPA

To tu dbamy o atrakcyjny wygląd, relaks i redukujemy napięcia dnia codziennego naszych Gości. Tu także staramy się zatrzymać upływający czas i niwelować oznaki starzenia korzystając z kosmetyków i zabiegów inspirowanych morzem.

DZIAŁ ANIMATORÓW

To tu dbamy o naszego najmłodszego Gościa, który jest dla nas małym VIP-em, proponując mu morze atrakcji i zapraszając do krainy niekończącej się zabawy.

DZIAŁ OBSŁUGI PRIMAVERA MARKETU

To tu oferujemy gościom szeroki asortyment wielu najpotrzebniejszych produktów - od strojów kąpielowych po zdrowe przekąski.

DZIAŁ MARKETINGU

To tu wsłuchujemy się w potrzeby naszych Gości i tworzymy oferty zgodne z ich oczekiwaniami. To tu rodzą się najbardziej kreatywne pomysły w branży hotelarskiej w Polsce. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

DZIAŁ ORGANIZACJI KONFERENCJI I SZKOLEŃ

Tu przygotowujemy skrojone na miarę oferty szkoleń i konferencji dla naszych Gości Biznesowych. Dzięki wzorowej współpracy z pozostałymi działami i imponującemu centrum konferencyjnemu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

DZIAŁ PRIMALIFE

To tu z połączenia naszej wiedzy o zdrowiu, diecie, pielęgnacji, psychologii i marketingu powstał portal Primalife.pl. Dzięki analizie on-line, którą zbudowaliśmy, jesteśmy w stanie zaproponować użytkownikowi indywidualny program odżywiania, plan treningowy, przepis na to jak pielęgnować swoje ciało i radzić sobie ze stresem i innymi trudnościami w życiu.

DZIAŁ TECHNICZNY

To tu zapewniamy prawidłowe działanie wyposażenia technicznego w Primavera i dbamy o zieleń otaczającą nasz obiekt.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas