Godziny otwarcia

Prosimy zwrócić uwagę, że powyższe godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od sezonu i aktualnej oferty. Informujemy, że w sezonie letnim obowiązuje noszenie opasek indentyfikacyjnych na ręce w trakcie całego pobytu.

Budynek A

 • Recepcja: codziennie – całodobowo
  Sala restauracyjna
  (sezonowo – czynna w zależności od oferty):
  – śniadanie – 8:00 – 10:00
  – obiad – 12:30 – 14:30
  – kolacja – 18:00 – 20:00
  Room Service
  : codziennie – 13:00 – 21:30
  Kawiarnia Latte
  : codziennie – 14:00 – 21:00
  Park Wodny ze Światem Saun
  *:
  – codziennie – 9:00 – 21:00 (dla wszystkich)
  – codziennie – 8:00 – 9:00 oraz 21:00 – 22:00 (tylko dla dorosłych)
   *zastrzegamy możliwość rezerwacji niektórych godzin na zajęcia Aqua Fitness / Rytuały Saunowe
  Sand SPA Health & Beauty Institute: codziennie – 9:00 – 21:00
  Siłownia
  : codziennie – 9:00 – 21:00
  Kręgielnia Camera Bowling
  :
  – poniedziałek-czwartek – 14:00 – 22:00
  – piątek – 12:00 – 24:00
  – sobota – 12:00 – 24:00
  – niedziela – 14:00 – 22:00
  Playland
  (dla dzieci od 2 do 13 lat): codziennie – 9:00 – 21:00
  Mini Przedszkole „Chatka Puchatka”
  : od poniedziałku do soboty: 10:00-13:30 i 14:30-18:00, w oraz w niedzielę 10:00-13:30 (dodatkowo płatne)

Budynek B

Recepcja: (sezonowo – czynna w zależności od oferty)
Sala restauracyjna:
– śniadanie – 8:00 – 10:00
– obiad – 12:30 – 14:30
– kolacja – 18:00 – 20:00
Room Service
: codziennie – 12:00 – 21:30
Lobby Bar Mokka
: codziennie – 12:00 – 24:00
Sklepik Primavera Market
: codziennie – 9:00 – 18:00
Strefa animacji:
otwarta przez 6 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 13:00 oraz 15:00 – 18:00 (harmonogram animacji dostępny w Recepcji)
Salon gier
: 9:00 – 22:00

Potrzebne numery wewnętrzne:

Recepcja
Budynek A: 500 / Budynek B: 504
Sand SPA Health & Beauty Institute
530
Kręgielnia Camera Bowling
670
Room Service
612 / 613

WAŻNE INFORMACJE

Wykonywanie połączeń telefonicznych
 • Z pokoju do wybranej strefy w obiekcie (np. Recepcja) – tylko numer wewnętrzny.
 • Z pokoju w budynku A lub B do pokoju w budynku A – należy wybrać numer 2 i następnie numer pokoju.
 • Z pokoju w budynku A lub B do pokoju w budynku B – należy wybrać numer 3 i następnie numer pokoju.
PrimaLife

Primalife to program edukacyjny, który został wprowadzony w każdy obszar działalności Primavera Jastrzębia Góra. Zależy nam na tym, aby uczyć naszych Gości jak efektywnie wypocząć, włączyć do swoich nawyków zdrową dietę, ruch i pielęgnację ciała, a także zadbać o siebie pod kątem mentalnym. Do współpracy w tworzeniu programu edukacyjnego zaprosiliśmy szereg Specjalistów: dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów, kosmetologów, trenerów i fizjoterapeutów. Ważne jest dla nas kompleksowe działanie, dlatego w naszej ofercie, oprócz wielu rodzajów zajęć sportowych, znajdują się także wykłady oraz warsztaty z różnych dziedzin, m.in. dietetyki, psychologii, kosmetologii.

Z myślą o Gościach, którzy chcą kontynuować zdrowe nawyki również po wyjeździe, powstał serwis internetowy https://primalife.pl/. Każdy Gość może otrzymać kod rabatowy na pierwszy miesiąc korzystania z planu PrimaLife – zainteresowanych, prosimy o kontakt z Recepcją.

Doba hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 i kończy o godz. 10:00 (lub według wybranej oferty). W przypadku wykupienia obiadu w dniu wyjazdu, doba może zostać przedłużona do 12:30 (pod warunkiem dalszej dostępności danego pokoju).
Z myślą o niezbędnym przygotowaniu pokoi dla kolejnych Gości, serdecznie prosimy o wymeldowanie o czasie.
Zgodnie z Regulaminem Pobytu, nieopuszczenie pokoju do godz. 10:00 może wiązać się z obciążeniem Państwa kosztami w wysokości 150% aktualnej doby hotelowej.
Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej – zapytania prosimy kierować do Recepcji najpóźniej 24 godziny przed wyjazdem (usługa dodatkowo płatna).

Wyżywienie

Posiłki w salach restauracyjnych podawane są w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadowego bufetu dań gorących. Do posiłków podawane są napoje niegazowane. Prosimy pamiętać, że standardem w obiektach hotelowych jest zakaz wynoszenia posiłków oraz napoi poza salę restauracyjną.
Jeśli ze względu na własne plany, nie możecie Państwo skorzystać z serwowanego posiłku, jest możliwość zamówienia na ten dzień suchego prowiantu (bezpłatnie). Można również zamówić dodatkowy prowiant np. na dzień wyjazdu. Prosimy o informację w Recepcji, dzień przed (do godz. 15:00).
Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem tortu okazyjnego, prosimy o informację w Recepcji dwa dni wcześniej do godz. 13:00 (usługa dodatkowo płatna).

Room Service

Nasi Goście mają możliwość złożenia zamówienia na usługi gastronomiczne w serwisie pokojowym z zakresu obowiązującego menu. Oferta zawiera: przystawki, zupy, dania główne mięsne i rybne, makarony, sałatki i desery. Zamówienia prosimy składać telefonicznie korzystając z numeru wewnętrznego 612 lub 613, w godzinach 12:00 – 21:30. Jest to usługa dodatkowo płatna, doliczana do rachunku pokojowego.

Internet

Połączenie z Internetem (WiFi)
Login: PrimaveraSPA
Hasło: Primavera

Telewizja

Telewizory w pokojach oferują 17 następujących kanałów: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN7, TV4, TV6, TV PULS, Puls 2, Tv Polonia, Ale kino HD, Canal + Film HD, Canal +HD, Canal + 1 HD, Canal + Family HD, Canal + Seriale HD, Domo + HD, Kuchnia + HD, Planete, + HD, Canal + Discovery HD, Focus TV, TVN 24, TVP 3 Gdańsk, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, Stopklatka TV, TV Trwam, Minimini TV, Teletoon + HD,  TVP ABC, Canal + Sport HD, Canal + Sport 2 HD, Polsat Sport News, Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka, TVP Rozrywka, ZDF, RTV Television, SKY News, Russia Today.
Pragniemy zaznaczyć, że powyższe zestawienie, z powodów od nas niezależnych, może ulegać okresowym zmianom.

Sprzątanie pokoi oraz pranie

Państwa pokoje sprzątane są codziennie. Można również pominąć sprzątanie na życzenie (wywieszka znajduje się w szufladzie w biurku). Możliwe jest także zamówienie dodatkowego sprzątania oraz zmiany pościeli – prosimy o informację w Recepcji. Istnieje również możliwość samodzielnego skorzystania z pralki oraz suszarki (dodatkowo płatne), mieszczących się w pokoju 210 w budynku A.

Ręczniki, ręczniki basenowe i szlafroki

Staramy się jak najbardziej dbać o środowisko dlatego, aby ograniczyć niepotrzebne stosowanie środków chemicznych oraz zużycie wody podczas prania, wymieniane są tylko ręczniki pozostawione w brodziku prysznica lub w umywalce.
Przy zameldowaniu, każdy Gość otrzymuje kartę kaucyjną wymienną na ręcznik basenowy w Recepcji Sand SPA. Przy wyjeździe, konieczne jest oddanie ręczników i zwrócenie karty w Recepcji hotelowej. Za zgubioną kartę zostanie pobrana opłata w wysokości 60 zł za kartę.
Wymiana ręczników odbywa się codziennie w godzinach 9:00 – 20:00.
Korzystając z zabiegów w Sand SPA Health & Beauty Institute otrzymają Państwo od Personelu dodatkowe ręczniki.
Sand SPA Health & Beauty Institute oferuje także szlafroki do wypożyczenia. Wypożyczenie szlafroków jest bezpłatne, ale pobierana jest kaucja w wysokości 100 zł w postaci obciążenia rachunku pokoju. Pokoje Premium i Grand Premium szlafroki dla osób dorosłych mają w wyposażeniu.

Sejf i depozyt

Każdy pokój wyposażony jest w kodowany sejf, a korzystanie z sejfu jest usługą bezpłatną. Kod wybierają Państwo sami przy każdorazowym zamknięciu sejfu potwierdzając go zielonym przyciskiem „lock”. Celem otwarcia sejfu wystarczy wybrać kod, użyty do zamknięcia.
W przypadku jakichkolwiek problemów z zakodowaniem lub rozkodowaniem sejfu, prosimy o kontakt z Recepcją. Oferujemy także możliwość bezpłatnego zdeponowania rzeczy wartościowych w sejfie głównym w Recepcji obiektu. Prosimy pamiętać, że odpowiedzialność obiektu za przedmioty wartościowe niezabezpieczone w sejfie może zostać wyłączona lub ograniczona na podstawie przepisów ogólnych.

Zakaz palenia

Z myślą o osobach niepalących, a w szczególności o dzieciach, które przebywają na terenie obiektu, prosimy osoby palące o przestrzeganie zakazu palenia w całym obiekcie (również w pokojach). Przed wejściem do budynku A oraz wejściem do budynku B znajdują się strefy, gdzie palenie jest dozwolone.
Jednocześnie informujemy, że obiekt wyposażony jest w system przeciwpożarowy SAP wykrywający dym. Uruchomienie systemu może spowodować ewakuację budynku oraz automatyczne powiadomienie Straży Pożarnej. Bezzasadne uruchomienie będzie skutkowało naliczeniem kosztów akcji ratowniczej (każda czujka ma przypisany numer, który jest rejestrowany przez centralę ppoż.).
Jeżeli Personel sprzątający zauważy w pokojach zaklejone czujki lub wyczuje zapach dymu papierosowego, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Gościa opłatą w wysokości do 500 zł za odświeżenie pokoju.

Klimatyzacja

Pokoje Premium oraz Grand Premium wyposażone są w klimatyzację. Temperaturę w tych pokojach można regulować samodzielnie. Po otworzeniu okna, klimatyzacja wyłączy się automatycznie. Informujemy również, że w okresie grzewczym funkcja chłodzenia pozostaje wyłączona.

Serwis techniczny

W przypadku stwierdzenia usterki w Państwa pokoju, prosimy poinformować obsługę Recepcji. Dział Techniczny usunie wszelkie zgłoszone usterki niezwłocznie lub we wskazanym przez Państwa terminie.

Napięcie

Wszystkie gniazdka w pokojach zasilane są prądem o napięciu 230V. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, w pokojach obiektów hotelowych obowiązuje zakaz używania grzałek elektrycznych. Prosimy również o ograniczenie korzystania z własnych suszarek do włosów oraz innych sprzętów elektronicznych, które mogą uruchomić zabezpieczenia różnicowo-prądowe, skutkujące krótką przerwą w dostawie prądu. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z naszych usług, serdecznie prosimy o przestrzeganie tych zasad.

Parking

Primavera Jastrzębia Góra dysponuje dwoma płatnymi parkingami (przed budynkiem A i B). Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Dodatkowo, poza terenem obiektu wzdłuż ogrodzenia zlokalizowane są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Żaden z parkingów nie jest parkingiem strzeżonym. Całodobowo prowadzony jest monitoring parkingów, a obraz z monitoringu jest zapisywany.
Jednocześnie dla bezpieczeństwa Państwa pojazdów oraz komfortu korzystania z parkingów, prosimy o pozostawianie w Recepcji informacji o numerach rejestracyjnych. W godzinach nocnych, w przypadku gdy bramy są zamknięte, prosimy o korzystanie z domofonów przy bramach wjazdowych celem kontaktu z obsługą Recepcji.

Ważne adresy i numery

Lekarz:
Najbliższa stacja pogotowia ratunkowego oraz szpital znajduje się w Pucku (ul. 1 Maja 13, tel. 58 673 48 51) Istnieje możliwość umówienia wizyty lekarskiej na terenie obiektu. Prosimy o informację w Recepcji.

Bankomat:
Najbliższe, całodobowe bankomaty znajdują się we Władysławowie. Dodatkowo (w sezonie letnim) bankomaty są ustawiane w centrum Jastrzębiej Góry – na promenadzie.

Kantor:
Najbliższy kantor wymiany walut znajduje się w odległości około 7km we Władysławowie (ul. Towarowa 15.) Kantor czynny jest poza sezonem letnim od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 oraz soboty 9:00 – 14:00.

W sezonie letnim kantor czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany waluty po wskazanych godzinach – kontakt telefoniczny 58 674 14 05.
Kolejne dwa kantory wymiany walut znajdują się w odległości około 18km w Pucku.

Sklepy:
Jastrzębia Góra to mała, typowo turystyczna miejscowość, w której brak dużych centrów handlowych. W najbliższej okolicy naszego obiektu (oprócz sklepiku Primavera Market) znajdują się małe delikatesy (czynne w zależności od sezonu) oraz supermarket „POLOmarket” (ul. Rozewska 1). Dodatkowo, w sezonie letnim znajdziemy tu mnóstwo sklepików, straganów, restauracji i barów.

Transport:
Jastrzębia Góra jest dobrze skomunikowana liniami autobusowymi z Karwią, Władysławowem, Puckiem oraz Trójmiastem. Obsługa Recepcji chętnie pomoże w zaplanowaniu podróży i wyborze środka transportu odpowiedniego dla Państwa potrzeb.

USŁUGI NA TERENIE OBIEKTU

Park Wodny ze Światem Saun

sprawdź

Zapraszamy do strefy wodnych szaleństw, aktywnego wypoczynku oraz odprężenia (w bud. A).
Znajdą tu Państwo:
– basen rekreacyjny o długości 23 – 28m i głębokości od 90cm do 1,5m, temp. wody 29ºC,
– okrągły basen do Aqua Fitness (ćwiczeń w wodzie) o głębokości 1,3m, temp. wody 30ºC,
– brodzik dla dzieci, temp. wody 34ºC,
– jacuzzi,
– dodatkowe atrakcje: przeciwprąd, rwąca rzeka, zjeżdżalnia „Anakonda”.
Prowadzimy również naukę pływania (usługa dodatkowo płatna). Dokładnych informacji dostarczy obsługa Recepcji oraz ratownicy.

Świat Saun

tylko dla osób dorosłych!
sprawdź

– sauna sucha (fińska)
– sauna różana
– łaźnia turecka (parowa)
– sauna infrared (na podczerwień)
– balia z zimną wodą
– lodospad
– słoneczna łączka
Zapraszamy na autorskie, kilkuetapowe Rytuały Saunowe (w wybrane dni tygodnia, dodatkowo płatne). Rytuał podzielony jest na kilka etapów:
– pobyt w saunie suchej połączony z aromaterapią,
– odpoczynek i poczęstunek (schłodzone owoce i napoje),
– pobyt w saunie parowej i zabiegi pielęgnacyjne na ciało (peeling oraz nawilżający okład),
– odpoczynek,
– kolejne wejście do sauny parowej połączone z miodowym zabiegiem nawilżający ciało,
– odpoczynek oraz poczęstunek w postaci naparu z pokrzywy.
W trakcie trwania rytuałów Świat Saun jest wyłączony z użytku dla pozostałych Gości.

Brodzik zewnętrzny dla dzieci

sprawdź

W sezonie letnim, w ogrodzie przy budynku A, czynny jest również brodzik zewnętrzny dla dzieci z podgrzewaną wodą i głębokości 30cm. Dorośli mogą wypoczywać na leżakach i hamakach, a także zamawiać przekąski i napoje z Lobby Baru (za dodatkową opłatą).
Strefa nie jest strzeżona przez ratowników
, dlatego prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i opiekę nad dziećmi.

Sand SPA Health & Beauty Institute

sprawdź

Sand SPA Health & Beauty Institute (bud. A) to nowoczesna i komfortowa przestrzeń, w której poczujesz się wyjątkowo. Dysponujemy 29 gabinetami zabiegowymi, siłownią oraz salą fitness. Oferujemy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, relaksacyjnych, wspomagających odchudzanie oraz pielęgnację całego ciała. Podchodzimy kompleksowo do Twojego samopoczucia i urody poprzez synergię metod naturalnych z zabiegami wykorzystującymi najnowsze technologie.
Serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje, podczas których poznamy Państwa potrzeby i dopasujemy do nich odpowiednie zabiegi.
Naszym Gościom oferujemy rabaty oraz atrakcyjne promocje.

Siłownia

sprawdź

Siłownia znajduje się na terenie Sand SPA. Osoby w wieku do 14 lat nie mogą korzystać z siłowni, natomiast osoby w wieku 14 – 16 lat mogą z niej korzystać tylko pod opieką dorosłych. Istnieje możliwość umówienia bezpłatnego spotkania z Instruktorem, który zapozna Państwa z obsługą maszyn oraz płatnego treningu personalnego (informacji udzieli obsługa Recepcji SPA). W przypadku korzystania z siłowni, uprzejmie prosimy o zakładanie czystego obuwia sportowego.
W ogrodzie budynku B znajduje się również ogólnodostępna siłownia na świeżym powietrzu.

Wypożyczanie rowerów oraz kijków do Nordic Walking

sprawdź

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia rowerów oraz rowerków dziecięcych (usługa dodatkowo płatna oraz uzależniona od pory roku i warunków atmosferycznych). Przy wypożyczaniu rowerów należy zabrać ze sobą dokument tożsamości. Każdy rower zaopatrzony jest w kłódkę – prosimy o niepozostawianie rowerów bez odpowiedniego zabezpieczenia przed kradzieżą.
Na potrzeby zajęć, udostępniamy Państwu kijki do Nordic Walking (bezpłatnie), które można wypożyczyć w Recepcji Sand SPA. Korzystanie z kijków poza ofertą jest dodatkowo płatne.

Boiska wielofunkcyjne

sprawdź

W ogrodzie budynku B znajduje się boisko piaskowe do gry w siatkówkę plażową oraz boisko z nawierzchnią syntetyczną, przystosowane do gry w piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną i inne gry zespołowe. Nie prowadzimy rezerwacji powyższych boisk.

Chata Grillowa oraz miejsce na ognisko

sprawdź

Na terenie obiektu znajduje się miejsce, gdzie organizowane są wieczory przy muzyce na żywo (według oferty), pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz imprezy integracyjne na świeżym powietrzu.

Kawiarnia Latte

sprawdź

W Kawiarni Latte (bud. A) mogą Państwo zrelaksować się w wygodnych fotelach, pograć w bilard oraz skorzystać z bogatego wyboru napoi gorących, zimnych napoi alkoholowych i bezalkoholowych, słodyczy oraz przekąsek. Są tu również pokazywane transmisje z popularnych wydarzeń sportowych, a w ramach niektórych ofert sezonowych jest to również miejsce atrakcyjnych koncertów muzycznych na żywo oraz animacji dla dorosłych.

Lobby Bar Mokka

sprawdź

Lobby Bar Mokka (bud. B) oferuje bogaty wybór alkoholi, jak również napoje bezalkoholowe, napoje gorące oraz słodycze i przekąski. Tu również transmitowane są programy telewizyjne i popularne wydarzenia sportowe oraz koncerty.

Sklepik Primavera Market

sprawdź

Zapraszamy Państwa do naszego sklepiku (parter, bud. B), gdzie można dokonać zakupu artykułów spożywczych (również pro-zdrowotnych suplementów i produktów), artykułów drogeryjnych oraz tych pierwszej potrzeby, prasy i książek, pamiątek, a także zabawek

Night Club

sprawdź

Dyskoteki, wieczorne spotkania tematyczne (w zależności od oferty i sezonu) oraz imprezy zamknięte organizowane są w klubie nocnym (bud. A). Imprezy odbywają się tu zazwyczaj w godzinach 20:30 – 2:00, a Państwo macie możliwość skorzystania z baru, w którym znajduje się szeroki wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych oraz przekąski.

Kręgielnia Camera Bowling

sprawdź

Wejście do kręgielni znajduje się w holu głównym, na parterze budynku A. Znajdą tu Państwo cztery tory bowlingowe, stół do bilarda oraz automaty do gry. W kręgielni znajduje się również bar, umożliwiający zakup przekąsek (np. hot dogi, nachosy, popcorn) oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Podczas gry w kręgle obowiązuje zmienne obuwie, które jest dostępne do wypożyczenia w kręgielni. Gra w kręgle i bilard jest dodatkowo płatna.
Rezerwacji toru do gry można dokonać telefonicznie, pod numerem wewnętrznym 670.

Centrum konferencyjne

sprawdź

Primavera Jastrzębia Góra wyposażona jest w 15 sal konferencyjno-bankietowych dla nawet 650 osób. Wszystkie sale posiadają wysokiej jakości sprzęt multimedialny, bezprzewodowy, szybki Internet oraz nagłośnienie. Największa sala konferencyjna to sala o powierzchni 650m2 i wysokości 6m, która dzięki rozkładanym ścianom mobilnym, daje możliwość dowolnej aranżacji. W pobliżu sal, znajdują się również przestrzenie idealne do organizacji przerw kawowych oraz poczęstunków.

Atrakcje dla najmłodszych

sprawdź

Nasz obiekt dysponuje łóżeczkami i wanienkami dziecięcymi, podestami pod umywalkę lub toaletę, nakładkami na sedes, zaślepkami do gniazdek z prądem, matami anty-poślizgowymi do łazienki lub prysznica oraz podgrzewaczami do butelek, a także elektryczną nianią (za podgrzewacze, elektryczną nianie oraz czajnik pobieramy kaucję w wysokości 50zł w postaci obciążenia rachunku pokoju). Wypożyczenie wszystkich w/w urządzeń jest bezpłatne (poza łóżeczkami dziecięcymi), a liczba ograniczona – prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania w Recepcji.
Sale restauracyjne wyposażone są w foteliki dziecięce, plastikowe sztućce, plastikowe naczynia oraz kuchenkę mikrofalową.
W kawiarni oraz w salach restauracyjnych znajdują się kąciki zabaw dla dzieci.
Istnieje możliwość wynajęcia opiekunki do dzieci, jednak pragniemy zaznaczyć, że opiekunki nie są pracownikami Primavera Jastrzębia Góra. Szczegółowych informacji udzieli Państwu obsługa Recepcji.

Playland:
Dla dzieci w wieku od 2 do 13 lat przygotowaliśmy salę zabaw „Playland” (bud. A) o powierzchni 250m2.
Sala zabaw jest podzielona na trzy strefy:
– strefę malucha (przeznaczona dla dzieci do lat 4),
– mini-przedszkole „Chatka Puchatka” (dla dzieci w wieku 2-6 lat) – strefa z osobnym wejściem oraz własną toaletą, gdzie można pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanej osoby. Korzystanie z mini-przedszkola jest odpłatne, a opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę. Płatności należy dokonywać w barze Playlandu. Dziecko może przebywać w Mini Przedszkolu maks. 4 godziny dziennie. W Mini Przedszkolu może przebywać 5 dzieci jednocześnie.
– strefę dla starszych dzieci.
Na sali zabaw znajduje się również bar oraz stoliki dla rodziców. Playland jest strefą bez obuwia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Strefa animacji:
W zależności od sezonu oraz realizowanej oferty, w sali do animacji ( I piętro w bud. B) prowadzone są animacje dla dzieci. Pragniemy przypomnieć, że animatorzy nie są opiekunami dzieci, a ich zadaniem jest organizowanie kreatywnych zabaw i zajęć ruchowych. Dlatego uprzejmie prosimy o nadzór rodzicielski w trakcie ich trwania. W obu Recepcjach udostępnione są aktualne harmonogramy organizowanych animacji.

Salon gier:
Salon gier znajduje się na I piętrze w budynku B. Znajdą tu Państwo płatne automaty do gier (większość automatów przyjmuje monety 1, 2, 5 zł). Wygrane kupony wymienne są na nagrody w postaci zabawek oraz akcesoriów. Automaty do gier znajdują się również w Kręgielni Camera Bowling.

Mini disco:

W zależności od obowiązującej w danym momencie oferty, organizujemy w ciągu tygodnia w Night Clubie dyskoteki dla dzieci, które prowadzą nasi animatorzy. Zakończenie dyskoteki umilają nasze maskotki Primuś lub Werka.

Plac zabaw:
Na terenie obiektu znajdują się dwie nowoczesne (zewnętrzne) strefy zabaw. Strefa zabaw w ogrodzie budynku B położona jest na bezpiecznym gumowym podłożu. Plac zabaw w ogrodzie budynku A położony jest natomiast na podłożu piaskowym. Dodatkowo znajduje się tutaj siatka wspinaczkowa – linearium