zadzwoń
rezerwuj
messenger

Historia

Nasza historia

Primavera Jastrzębia Góra to wyjatkowy obiekt wypoczynkowy, który powstał w 2008. Razem z obiektem otwarte zostało również Centrum Spa & Wellness.
Od samego początku Primavera stawia na jakość i zadowolenie gości, dlatego już w 2009 roku rozpoczęliśmy modernizację budynku A, która trwała do 2010 roku.
W 2011 i 2012 roku powstała nowa sala do animacji oraz Park Wodny, Playland, Zakątek Zwierzątek – wszystkie najważniejsze miejsca dla naszych gości.
Kolejny etap to modernizacja budynku B w latach 2012-2013.
W 2014 roku zaczęliśmy remont holu głównego, Recepcji oraz Sali Restauracyjnej w budynku A.
To jak dziś wygląda Primavera jest efektem naszych starań o komfort naszych gości.

W Primavera Jastrzębia Góra w pełni dbamy o naszych Gości – we wszystkich naszych działaniach staramy się realizować filozofię zrównoważonego stylu życia. Oznacza to płynne przenikanie się czterech obszarów: diety, pielęgnacji, psychologii i aktywności fizycznej, wierzymy, że równowaga tych czterech elementów, pomaga naszym Gościom lepiej u nas wypoczywać oraz realizować swoje cele zdrowotne. Aby im to ułatwić stworzyliśmy program edukacyjny Primalife, którego ideą jest inspiracja i nauka. Podczas pobytu w Primavera Jastrzębia Góra, jak i po powrocie do domu, poprzez stworzony przez nas serwis internetowy www.primalife.pl, nasi Goście mogą wprowadzać do swojego życia nowe, zdrowe nawyki, a my  – chcąc ich zapraszać do powrotów do Jastrzębiej Góry, nieustannie podwyższamy jakość naszych usług i uatrakcyjniamy ofertę.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas