zadzwoń
rezerwuj
messenger

NASZA FILOZOFIA

Filozofia Primalife w Primavera Jastrzębia Góra to inspiracja i motywacja do zdrowszego życia. Wiemy, że aby wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia potrzebne jest holistyczne podejście do Gości. To coś więcej niż tylko odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Wierzymy, że aby być szczęśliwym i zdrowym - niezbędne jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji i psychologii.

Dlatego nie zaniedbujemy żadnego z nich.

Przy udziale profesjonalistów z takich dziedzin, jak dietetyka, sport, fizjoterapia, rehabilitacja, psychologia oraz kosmetologia, stworzyliśmy filozofię zrównoważonego stylu życia PrimaLife.

Dzięki niej, w swoim programie pobytu, znajdziesz specjalnie skomponowaną dietę, różnorodne zajęcia sportowe, dostęp do udziału w warsztatach i wykładach ze specjalistami, a także możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, kosmetycznych i zdrowotnych.

Idea

Chcemy poznać Ciebie, Twoje cele i potrzeby, po to aby je efektywnie rozwiązać i pozwolić Ci cieszyć się pełnią życia.

MISJA

PrimaLife edukuje i motywuje, podnosi na duchu i inspiruje, zachęca do działania, daje wiarę, sposoby i narzędzia do pracy nad zdrowym stylem życia.

PrimaFoods

Spośród bogactwa, jakie daje nam natura, wybraliśmy 16 najcenniejszych składników i nadaliśmy im rangę PrimaFoods. To pokarmy, które wzbogacają dietę PrimaLife, a swoimi właściwościami przyczyniają się do efektywnego budowania zdrowego stylu życia.

Metoda PrimaLife

Synergia 4 elementów dla maximum efektu

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia , której podstawą jest wzajemne i harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji/odnowy oraz psychologii. To coś więcej niż zdrowie fizyczne - osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. PrimaLife edukuje i motywuje, daje wiarę oraz sposoby i narzędzia do zmiany złych nawyków i stylu życia.

Dieta

System odżywiania, który będzie najlepszy do odbudowania odporności kierowaliśmy się badaniami i zaleceniami najlepszych lekarzy i profesorów na świecie. Nasz bufet roślinny zawiera wszytkie substancje odżywcze pomocne w powrocie do zdrowia, a aby prawidłowo przyswajać białko specjalnie dwa razy w tygodniu serwujemy najzdrowsze ryby.

Aktywność fizyczna

Dzięki determinacji naszych trenerów i specjalistów udało się zebrać naukowe badania dotyczące aktywności po chemioterapii i nowotworach. Wiele osób boi się podejmowania jakiegokolwiek wysiłku, a my udowadniamy, że nie ma się czego bać i że odpowiednio dobrana aktywność przyspieszy powrót do pełni sił.

Pielęgnacja

Stworzyliśmy cały system pielęgnacyjny pomagający zwalczać problemy z jakimi borykają się kobiety po nowotworach m.in. Walczymy z suchością skóry, odbudową włosów, likwidacją obrzęków i redukcji stresu.

Warsztaty edukacyjne

Staramy się podejmować tematy, które pomogą Ci się uporać z problemami psychologicznymi, stresem i nagłą zmianą życia.

Zdrowy styl życia gdziekolwiek jesteś.

Platforma internetowa

www.primalife.pl
wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas