EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Trenerzy

Pasja tego zespołu to zarażanie wszystkich różnorodną aktywnością. Żaden z Naszych trenerów nie pozwoli się Tobie nudzić!

Członek zespołu Primavera

Elżbieta Zalewska

Fizjoterapeutka, masażystka

Kocha wędrówki górskie i zdobywanie szczytów. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i fizjoterapią. Od początku swojej kariery zawodowej związana z Primavera Jastrzębia Góra. Na ćwiczeniach indywidualnych potrafi dać wycisk, podnosząc jednocześnie poziom endorfin. Działa kompleksowo: masażem rozluźnia, a zabiegiem na ciało upiększa i ujędrnia skórę. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Cechuje ją indywidualne podejście do każdej z osób.

Członek zespołu Primavera

Maciej Patok

Instruktor, trener personalny

Sport towarzyszy mu od dziecka. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie, ze specjalizacją trenera przygotowania motorycznego. Jest także instruktorem fitness, trenerem personalnym, instruktorem windsurfingu. Hobbistycznie „odkłada żelastwo” spędzając długie godziny na siłowni. W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi zajęcia takie jak Full Body Workout, trening obwodowy, Body Warm Up. Jako Gym Instruktor chętnie pomaga w doborze ćwiczeń na siłowni obiektu. Radzi także, jak ćwiczyć w domu po wyjeździe.

Członek zespołu Primavera

Szymon Duczyński

Instruktor, trener personalny

Człowiek o wielu pasjach, na których czele stoi sport, który jest nieodłącznym element jego życia. Swoim zaangażowaniem i motywacją potrafi postawić na nogi nawet najbardziej oporną lub zrezygnowaną osobę. Jest synonimem rzetelności i profesjonalnego podejścia. Otwarty, wesoły, optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Trener personalny oraz masażysta. W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi treningi obwodowe, zajęcia Easy Ball oraz Nordic Walking.

Członek zespołu Primavera

Michał Dąbrowski

Instruktor

Jego pasją jest sport. Odkąd pamięta zawsze lubił się zmęczyć, a w rywalizacji sportowej nigdy nie odpuszczał i walczył do końca. Ukończył AWF w Katowicach. Jak mówi, spędził tam wspaniałe 5 lat, przez które zdobył uprawnienia instruktora piłki siatkowej, piłki nożnej oraz kolarstwa turystycznego. Zdobytą wiedzą z zakresu anatomii i fizjologii dzieli się z podopiecznymi podczas marszów Nordic Walking.

Członek zespołu Primavera

Maciej Butkowski

Instruktor

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

Członek zespołu Primavera

Władysław Bolda

Instruktor

Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

Członek zespołu Primavera

Marcin Klatka

Manager Parku Wodnego, Instruktor

Sport to jego hobby. Z wodą zaprzyjaźnił się już jako dziecko i bardzo szybko stała się jego żywiołem do dnia dzisiejszego. Trenował pływanie, dlatego też został ratownikiem wodnym. Najbardziej związany z aktywnościami, którym towarzyszy woda. Instruktor pływania oraz Aqua Aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Jego hasło przewodnie to „Szybciej! Wyżej! Mocniej!”. W chwilach przerwy „od wody”, zabiera Gości na piesze wycieczki (Nordic Walking).

Nikodem Kotewicz

Manager Strefy Fitness, Koordynator Wczasów Odchudzających, Instruktor, trener personalny

Dusza człowiek. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo profesjonalny. Przez wielu stawiany za przykład trenera idealnego. Absolwent AWF, trener personalny, instruktor takich nurtów, jak m.in. Zumba Fitness. Ma wieloletni staż w prowadzeniu zajęć, ale na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Ma w sobie dużo pasji, którą zaraża wszystkich Uczestników zajęć. Jest specjalistą PrimaLife.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas