EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Trenerzy

Pasja tego zespołu to zarażanie wszystkich różnorodną aktywnością. Żaden z Naszych trenerów nie pozwoli się Tobie nudzić!

Członek zespołu Primavera

Maciej Patok

Instruktor Gym i Fitness, trener personalny

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym i fitness, trenerem personalnym, a także instruktorem
windsurfingu. Można go często spotkać na siłowni, gdzie lubi spędzać długie godziny. Chętnie pomaga w
doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu, by utrzymać i rozwijać
pozytywne efekty osiągnięte w trakcie pobytu w obiekcie. W Primaverze prowadzi zajęcia Full Body
Workout, trening obwodowy i Body Warm Up.

Członek zespołu Primavera

Maciej Butkowski

Instruktor

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował wyczynowo skoki wzwyż, jednak główną pasję odkrył w wodzie. Instruktor pływania, który uczy zarówno personalnie, jak i grupowo. Ratownik wodny, ale także bardzo skoczny instruktor Aqua Aerobicu, podczas którego, przy rytmicznych ruchach w towarzystwie muzyki, z uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie „pocą się w wodzie”. Jak mawia „Uśmiech sprawia że fajna to zabawa”. Nie są mu również obce piesze szlaki Jastrzębiej Góry, na które zabiera adeptów Nordic Walkingu.

Członek zespołu Primavera

Władysław Bolda

Instruktor

Ratownik Parku Wodnego. Korzystając z bliskiego kontaktu z wodą prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku, jako certyfikowany instruktor. Ponadto jest instruktor pływania oraz Nordic Walking. Konkretny, pomocny, kontaktowy. Zaprzyjaźni się chyba ze wszystkimi. W bardzo elastyczny sposób potrafi dostosować prowadzone zajęcia do aktualnej predyspozycji grupy.

Członek zespołu Primavera

Marcin Klatka

Manager Parku Wodnego, Instruktor

Sport to jego hobby. Z wodą zaprzyjaźnił się już jako dziecko i bardzo szybko stała się jego żywiołem do dnia dzisiejszego. Trenował pływanie, dlatego też został ratownikiem wodnym. Najbardziej związany z aktywnościami, którym towarzyszy woda. Instruktor pływania oraz Aqua Aerobic. Przez swoich podopiecznych nazywany „TERMINATOREM”. Jego hasło przewodnie to „Szybciej! Wyżej! Mocniej!”. W chwilach przerwy „od wody”, zabiera Gości na piesze wycieczki (Nordic Walking).

Nikodem Kotewicz

Manager Strefy Fitness, koordynator Wczasów Odchudzających, instruktor, trener personalny

Człowiek- Instytucja. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Zawsze uśmiechnięty i pomocny przy rozwiązywaniu każdych sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Nie masz motywacji? Brak Ci sił do dalszych ćwiczeń? Porozmawiaj z Nikodemem! W Primaverze prowadzi zajęcia fitness i zabiera gości na nadmorskie wyprawy z kijkami.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas