EN
zadzwoń
rezerwuj
messenger

Sand SPA & Wellness

Zapewnienie holistycznego relaksu jest codziennym celem zespołu dbającego o Wasze ciała i umysły.

Członek zespołu Primavera

Karol Jeka

Fizjoterapeuta

Absolwent WSZ na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Rehabilitacja funkcjonalna oraz studiów magisterskich na AWFiS w Gdańsku. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z praktyki rehabilitacyjnej. Czas wolny spędza na treningach w siłowni.

Członek zespołu Primavera

Monika Medycka

Fizjoterapeutka, kosmetyczka

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizuje się w zabiegach wellness na ciało oraz masażach relaksacyjnych. Uwielbia ćwiczenia na siłowni oraz aktywny styl życia.

Członek zespołu Primavera

Marzena Zaczek

Recepcjonistka Spa

Pomocna, życzliwa i kompetentna. Z uśmiechem udzieli wyczerpujących informacji na temat wszystkich usług oferowanych w Sand Spa i zadba o Twój komfort w trakcie pobytu.

Członek zespołu Primavera

Wioleta Kaźmierczak

Recepcjonistka Spa

Z wykształcenia kosmetyczka. W oparciu o fachową wiedzę pomoże dobrać najbardziej trafną pielęgnację kosmetyczną i odpowiedni zabieg.

Członek zespołu Primavera

Anna Lachs

Recepcjonistka Spa, kosmetyczka

Kompetentna i przyjazna. Chętnie doradzi i udzieli wszelkich informacji dotyczących zabiegów oraz terapii oferowanych w Sand Spa.

Członek zespołu Primavera

Jonasz Szenbek

Masażysta

Doświadczony masażysta z praktyką w gabinetach rehabilitacji i odnowy biologicznej. Obecnie specjalizuje się w masażach energetyzujących oraz ujędrniających. Masaż to jego ogromna pasja, która daje mu tym większą radość, im większa jest ilość zadowolonych klientów.

Członek zespołu Primavera

Michalina Janik

Kosmetyczka

Wykwalifikowana kosmetyczka po Studium Kosmetycznym w Gdyni. W Sand Spa wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp. W swojej pracy perfekcyjna w każdym calu.

Członek zespołu Primavera

Klaudia Gbyl

Kosmetolożka, podolożka

Absolwentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii estetycznej. Największą radość sprawia jej wykonywanie zabiegów na twarz. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny anti-aging. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu kosmetologii.

Aneta Kużel

Manager SPA, fizjoterapeutka

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pracuje w zgodzie z holistyczną ideą zdrowia człowieka. W swojej praktyce zawodowej łączy naukowe podejście z tradycyjnymi terapiami poszerzając spektrum wellness o dodatkowe sposoby poprawy jakości życia gości Sand Spa. Specjalizuje się w tematyce związanej z różnymi aspektami bólu. Koordynatorka i współautorka holistycznych programów zdrowotnych Primavery. Prowadzi wykłady oraz warsztaty tematyczne z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Nikodem Kotewicz

Manager Strefy Fitness, koordynator Wczasów Odchudzających, instruktor, trener personalny

Człowiek- Instytucja. Absolwent AWFiS we Włocławku, trener personalny, instruktor treningu funkcjonalnego i siłowego, Aqua Fitness, Zumba Fitness i Nordic Walking. Zawsze uśmiechnięty i pomocny przy rozwiązywaniu każdych sportowo-fizjoterapeutycznych problemów. Nie masz motywacji? Brak Ci sił do dalszych ćwiczeń? Porozmawiaj z Nikodemem! W Primaverze prowadzi zajęcia fitness i zabiera gości na nadmorskie wyprawy z kijkami.

Członek zespołu Primavera

Elżbieta Zalewska

Fizjoterapeutka, instruktorka fitness

Specjalizuje się w terapiach leczniczych i autorskich masażach by Primavera. W zabiegach wellness  łączy techniki oparte na klasycznej fizjoterapii z nowoczesnymi technikami osteopatycznymi, takimi jak terapia wisceralna czy pinopresura. Otwarta, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z pasją prowadzi na terenie Primavery zajęcia z pilatesu, stretchingu oraz Body&Mind.

Członek zespołu Primavera

Karolina Myślisz

Masażystka, instruktorka Zumby

Sportsmenka, która w trakcie kariery sportowej uświadomiła sobie, że fascynuje ją praca masażysty. Mimo, że ze swoim klubem sportowym zdobyła nie jeden złoty medal, postanowiła zamienić boisko do koszykówki na gabinet masażu. Dzisiaj w Sand Spa Karolina wykonuje masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Uśmiechnięta profesjonalistka, która zaraża zdrowym stylem życia. Można ją również spotkać na naszej sali fitness podczas roztańczonych zajęć Zumby, które prowadzi jako Instruktorka.

Członek zespołu Primavera

Agata Lokś

Masażystka

Doświadczona masażystka, która wyspecjalizowała się w masażach modelujących sylwetkę i energetyzujących. Pasjonują ją techniki masażu z różnych stron świata takie jak np. masaż balijski, tajski czy ajuwerdyjski. Swoją siłą i energią niejedną osobę postawiła już na nogi. Masaż to jej prawdziwa życiowa pasja.

Członek zespołu Primavera

Barbara Brzeska

Masażystka

Doświadczona masażystka specjalizująca się w masażach i terapiach antystresowych oraz rozluźniających. Mistrzyni  rytuałów na ciało łączących masaże z aromaterapią i pielęgnacją, które w jej wykonaniu stają się wyjątkową podróżą w krainę głębokiego relaksu i zmysłowych przyjemności.

Członek zespołu Primavera

Iwona Białk

Zastępca managera SPA, kosmetolożka

Absolwentka kierunku Kosmetologia na WSZ w Gdańsku. Obszar, który ją szczególnie pasjonuje to wszelkie zabiegi masażu twarzy z naciskiem na well-aging, odmładzające techniki średnio i mało inwazyjne high tech oraz manualne masaże liftingujące np. masaż  Kobido inspirowany  filozofią Dalekiego Wschodu. Wierzy, że na ludzkie piękno wpływa wiele czynników z czego jednym z istotniejszych jest pozbycie się stresu. Prowadzi warsztaty i wykłady z zasad pielęgnacji twarzy oraz metody well-aging by PrimaLife.

Członek zespołu Primavera

Monika Bisewska

Recepcjonistka Spa

Jeśli potrzebujesz pomocy i profesjonalnego doradztwa w kwestii oferowanych przez Sand Spa zabiegów czy terapii, Monika z przyjemnością udzieli Ci wyczerpujących informacji.

wyznacz trasę

Primavera Jastrzębia Góra

tel.: +48 58 774 45 51

ul. Rozewska 40-42

84-104 Jastrzębia Góra

Napisz do nas